niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

bo tusk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

Pareslow czyżbyś tam pracował ze wiesz ile dają na godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

Obelix w temacie jesteś widzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

ja bym się ożenił z tą która nie chciałby ode mnie tych 2k euro :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

kobiety są dobre tylko obce i nie zdobyte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

W odniesieniu jak wyżej:
Autor: Obelix (---.152.techtel.pl)
Data: 17-02-12 00:51

Mr_Andrzej

Powiedz kto ciebie spłodził, a cie pomszczę.

__________________________________________________

taa..

Bóg wobec tych arcy kapłańskich świń był bezradny a Ty pomścisz ...
... za kogo Ty się uważasz (?) bycie "Obelix" to za mało żeby wyprowadzić folwark zwierzęcy ze świńskiej niewoli. (porównanie do znanej książki i filmu pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy)
Owczy pęd do (starej) wiary fałszywie wygrywanej z pasterskiej fujary.

Fałszywa - "świńska" "płodność" duchowa fałszywych - zdradliwych Ojców Duchownych zakłamanych manipulantów na Ziemi Łomżyńskiej jest tak samo fałszywa jak podstępny zło dziej i zło czyńca pomnażający swoje zdobyte skarby.

CYTUJĘ:
"Autor: patrycja B (---.180.119.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-02-12 19:01

Wiara jest przez każdego inaczej pojmowana..."
Koniec cytatu.

ODPOWIADAM:
To prawda zło dziej i zło czyńca też wierzy że zło to które czyni niejawnie i podstępnie ujdzie mu bezkarnie i pójdzie gładko jak Amen w pacierzu.


Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia w której Ojcowie Duchowni lokalnego społeczeństwa zaszczuli a potem zapierdolili - zajebali to Boże życie które im w zło tym procederze w tym zło tym interesie arcy kapłańskim świętym - nietykalnym przeszkadzało.

Oni Boga (którego wyznajecie) w sercu nie mają

Zło to sakra mentalne nie zna granic i jest nieobliczalne.
Przejawie się w manipulacjach an wszystkich dziedzinach życia od kołyski a nawet w życiu płodowym i wcześniej zanim dojdzie do zapłodnienia.
O czym to świadczy ...


Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

WITAM POTRZBUJE JAKIEGOS NAMIARU DO P.PAWLA NA MICKIEWICZA KTORY ZAJMUJE SIE NAPRAWA ROZRUSZNIKÓW Z GÓRY DZIEKUJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

taa...

Marionetki i ich animatorzy - manipulatorzy - moderatorzy - Dyrektorzy - świńscy liderzy - owczy Pasterze na Folwarku zwierzęcym.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna kat. historia toczy się błędnym kołem jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym zawarta jest prawda Ewangelii dotycząca podstępnej zło dziejskiej zło czynnej zamiany ról społecznych.


Zło to sakra mentalne nie zna granic i jest nieobliczalne
O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

http://www.firmy.net/czesci-samochodowe/universal-auto,9P33B.html

w linku masz namiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

I jak było?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

Witam!

Czy orientujecie sie może gdzie można kupić lub zamówić w Łomży, ewentualnie w okolicy szklarnię? Z góry dzięki za odpowiedź.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

bapa, skończ się kompromitować!
Co w tym dziwnego, że rodzice łożą na Swoje pociechy? Jak dziecko zamiast zostać piłkarzem, chciało by zostać zawodowym pływakiem, to MOSiR powinien za darmo wszystkim dzieciom udostępniać basen i trenerów, czy jako rodzic za to zapłacisz?
A jak dziecko chciało by zostać tancerzem, to kto zapłaci za kurs tańca? Ty, czy osoba która otworzyła taką szkołę?
A jeżeli będzie chciało zostać karateką, bokserem itp. to też za darmo nauczy się walczyć?
Kolejne pytanie, jak będzie chciało zostać prawnikiem, to książki i studia państwo mu opłaci?
Odpowiedź brzmi - NIE! To rodzice za wszystko płacą, więc czemu ŁKS ma płacić (i z czego) za wychowanie Twojego dziecka? Bo tak sobie to wymyśliłaś?
ŁKS będzie płacił Twojemu dziecku, jak wyrośnie z niego piłkarz który będzie grał w seniorach.

Druga sprawa, cytat:

"ŁKS wcale się nimi nie interesował. Dzięki rodzicom i ludziom,którym zależy na młodych piłkarzach powstał MŁKS,który działa bardzo prężnie."

Siejesz taką głupotę, że sama chyba nie wiesz co piszesz?
To obecny prezes ŁKS-u, pan Jarosław Kulesza był pomysłodawcą stworzenia MŁKS-u! Byłem na tym spotkaniu i wiem to z pierwszej ręki! Pomysł był stworzony po to, żeby z UM dostać jakieś pieniądze, bo UM zablokował wszelkie dotacje dla Klubu z tytułu zaległości do ZUS i US, w tym dla dzieci, bo były one pod skrzydłami ŁKS-u! Pomysł prezesa ŁKS-u przypadł rodzicom do gustu i założyli takie stowarzyszenie, a teraz dostają na jego działalność pieniądze, więc nie pierdziel głupot, bo niezorientowanych wprowadzasz w błąd!

Także Twoje słowa właśnie obróciły się w gó......

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

Tak sobie myślę, że ci co kochają zwierzęta, mają już swoje pieski....Stąd też trudność w znalezieniu domu dla najbardziej sympatycznego bezpańskiego psiaka. A głównie miłośnicy zwierząt wypowiadają się w takich tematach...Sporo z nas mieszka w małych mieszkaniach w blokach i po prostu nie może wziąć pod dach drugiego pupila. Nie pozostaje nic innego jak apelowanie do ludzi, by nie pozbywali się w taki sposób zwierząt, by sterylizowali suczki, jeśli nie wiedzą, co zrobić ze szczeniakami....

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

poszukuje teresy z browaru łomza ktora mieszka przy koszarowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarzasty zachęca do głosowania na PIS.

zastanawiam sie nad zakupem tego tuneru tunerydvb.pl/cabletech_urz0083_tuner_dvb_dekoder_stb czy potrzebny jest talez do takiego tuneru czy tylko to podlaczamy do tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org