czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 16-02-12 18:09

Spowiedż jest ...

_________________________________________________________

Pytanie do kapłana Ks. Tomasza...
... skoro taki wyrywny i odważny jak Bóg przykazał (?)

Uważam że odpowiedź być może będzie interesująca nie tylko dla przedmówcy podpisującego się "paplik"

Oto pytanie jedno z tych których się domagasz "wirtualny" "księże kapłanie":

Gdzie się zaczyna i kończy spowiedź penitenta...

... a gdzie się zaczyna i kończy manipulacja penitentem ?



Kiedy wprowadzono spowiedź którą modyfikowano jak narzędzie stosowane jak zawsze w dobrej Wierze skoro nie stosowali tego sakra mentalnego narzędzia najpierwsi założyciele Chrześcijaństwa osobiście obcujący z Jezusem.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia...
... arcy kapłańskich manipulacji czynionych jak zawsze w dobrej Wierze


O czym to świadczy ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

stracą klientów osiedlowe sklepy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

w życiu nie założę kaptura:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

Ok ja juz odpuszczam ale celem moim bylo pokazanie wam tego jak reklamuja siebie same zespoly naprawde bym nie odzywal sie ale jezeli widze opis super swietny elegancki to wiem ze nie jest to opinia ludzi trzecich to jest samowychwalanie sie i robienie sobie reklamy ja sprowadzilem te zespoly na ziemie mysle ze dlugo beda myslec co zmienic zeby nie bylo takiej kaszanki jak jest teraz. ZMOBILIZUJCIE SIE DO PRACY KOREKTY TEGO TRAGIZMU A NIE W OBRONIE TYLKO ZAMYDLACIE OCZY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

link amoru
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GPsMFGJls78

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

to szukasz zgubionej rejestracji czy sprzedajesz Netbooka bo coś tu nie jest jasne hmmmm ?????

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org