sobota, 24 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

Za to wkoło na wesoło, LGBT - PiSda, PiSda - LGBT. Zwłaszcza te LGBT ich szczególnie podnieca. Myślicie, że ze względu na ich idola \"tańczącego z kotami\"? Niektórzy stawiając kropkę orgazmu dostają.
To, że kochają inaczej niż hetero, nie muszą się ze swoimi poglądami narzucać innym. takie polonie, rei, adamosxx, aresy, kasie ...... już się pogubiłem. Non stop zmieniają nicki.
Ja bym nie pisał o czopach i wazelinach pisowskich. Ale nie zgadniecie. Cały czas pokazują się na forum.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

A po co mam rozmawiać z po pier doleńcami z 4lomza????

Re: Zauważyliście, że czopki pisowskie szerokim łukiem omijają tematy nie wygodne dla nich?

A po co i o czym rozmawiać z naczelnym wazeliniarzem Złomeksem? Ty kumpli szukaj w swoich kręgach czubeczki, wtedy z chęcią z tobą podyskutują na którą wazelinę lepiej wchodzi i które czopki lepsze,bo my to normalnie na naturalne\"smary\" bez wspomagaczy i babrania się w glinie.

Kasia..

Kochana Kasiu miłość się objawia bezinteresownym (non profit ) do bliźniego swego podejściem ,czy ty widziałaś jak Szaweł z bibli przejżał na oczy ...a biszop......?aby ktoś z kleru czy biszopów komży wyszedł na ulicę czy pod dane adresy BIEDY do osób osoby biednej w ciężkiej sytuacji nie zawinionej z własnej przyczyny (zostawionym na pastwę losu i złych ludzi) podał rękę czy dał wsparcie nawet z bogactw diecezji ...raczej NIE NIE NIE ,bo oni napędzają koniunktórę która jak perpetum mobile sama się nakręca ,nabija im kabzę oraz karuzela wiedzi o parafianach daje (więdzą z wiedzy 20wieków że najlepszy to świniak i bydlak politykier ,bo przynosi dochód)i tak każdy w różnej potrzebie przychodzi a to trąci wiesz czym ?SYMONIA komżyńska.

Anatol M.

Autor: rei (---.elomza.pl) Data: 14-08-19 19:43

A po co mam rozmawiać z po pier doleńcami z 4lomza????

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

bo temat LGBT został przez Kaczynskiego specjalnie wrzucony by skoncentrowac uwagę wyborców tylko wokól niego czym mają umknąć inne bardzo wazne dla obywateli tematy

facmen

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0