piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy film Vegi

to fakt TVN z telewizji najbardziej obiektywnej stopniowo na przestrzeni lat zrobiła się telewizją najmniej obiektywną. Prowadzacy uwierzyli w swoją nieomylność a swoje poglądy uważają za jedyne słuszne. Pojawijące się częste prywatne komentrze faktow przedstawianych sa czesto ponizej krytyki i szyte tak grubymi nićmi ,ze debil by nie zroumiał do kogo i dlaczego one są robione. W sumie wieszcze powolny odpływ widzów od tego kanału poniewąz przeciętny widz szuka dobrych informacji , mało kto lubi byc wodzony za nos a polak z pewnościa jest wrazliwy no to jak mu się kaze myślec.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

a ja się zapytam : czy jest jeszcze ta mała,czarna sunia z pierwszego boksu po lewej stronie od bramy wjazdowej ? Wcześniej była z beżową siostrą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

feliks ...

Oczywiście, że autoreklama. Nieuczciwa; chociaż podobno bywają przypadki, że komuś trzeba pomóc (choroba, jakiś inny dramat, itp) - ale nie żerować albo na czyimś lenistwie, niezaradności czy nadmiarze czyichś pimniędzy + lenistwie! A potem tacy z łapanki absolwenci rządzą tym Krajem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=480558&t=480558


heh sama sobie reklamę robisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

koszmar..... a jeśli to naprawdę był przypadek..? jeśli jej to dziecko wypadło..? sama już nie wiem co o tym myśleć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

Markiz, nie naginaj faktów i nie konfabuluj, jak piszesz to pisz prawdę. Po pierwsze to Rutkowski NIE jest detektywem, to showman i celebryta, a poza tym zwykły Zomowiec zamieszany w ciemne sprawki, poczekajmy do zakończenia jego spraw karnych : w związku z podejrzeniem m.in. o pranie brudnych pieniędzy oraz poświadczanie nieprawdy, z zarzutami dotyczącymi uczestnictwa w tzw. śląskiej mafii paliwowej, a co z oskarżeniami rodziny Olewników o wyłudzenie przez niego pieniędzy ?
Po drugie : " i w końcu 2 dniach pracy Rutkowskiego" JAKIE DWA DNI ? , Rutek "działał" tam na miejscu już w PIĄTEK 27.01. a w niedzielę 29.01. zorganizował TAM konferencję prasową, a swój "sukces" ogłosił światu w CZWARTEK 02.02. - liczyć nie umiesz ?

Pan Rutkowski, to hochsztapler, który na ludzkim nieszczęściu buduje swoją pozycję i majątek, kasę to on trzepie dużą , a wyjątek tylko potwierdza regułę. Od czasu , do czasu jak jest okazja do reklamy i dla podreperowania swojego wizerunku, a musi to być sprawa medialna, robi coś darmo, jak i miało być w tym wypadku.
Nasz polski Brudny Harry naoglądał się zachodnich kryminałów i w mediach kreuje wizerunek twardego szeryfa w skórzanej kurtce, ciemnych okularach, z bronią w ręku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

Wypadki się zdarzają to prawda, ale to co zrobiła matka Magdy jest nie wytłumaczalne i trudne do zrozumienia, Kto wie czy szybka pomoc medyczna nie uratowała by dziecka.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi


a pamiętacie sprawę zaginionej w Sopocie Iwony Wieczorek - bez sukcesu. Rutkowski sprawcy nie znalazł. Ale zaistniał w mediach. Tak jak teraz w sprawie półrocznej Magdy, czy znalazł ciało ??? a już 02.02.12. w ponad 20to stopniowy mróz, czuł smród gnijącego ciała, widział kocyk w który zawinięte były zwłoki, tym czasem była to jakaś kurtka kilkuletniego dziecka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

co się teraz wypierasz, jak żaba błota ?

siostrze mojej z gimnazjum napisałaś wypracowanie domowe i też była kicha !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

Witam!
Poszukuję dobrych korepetycji z matematyki w przystępnej cenie! Znacie może kogoś, kto mógłby mi pomóc? Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

zima rozpoczela sie bardzo pozno tak naprawde co za tym idzie oczywiscie bardzo duze oszczednosci miasta w zwiazku z nieodsniezaniem sypaniem sola itp,podobnie jest moim zdaniem w cieplowniach oszczednosci zapewne tez maja ,raptem kilka dni mrozow i juz piep...o powyzkach dla mnie to jest paranoja!!! drzec z mieszkancow drzec i jeszcze kilka razy drzec!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

niedzielne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

hej madziara;-)Jestem,dla mnie niedziela nie jest nuuddna.Dopiero wróciłam do domku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

immortal....miło mi się kojarzy Twój nick.A co do ksiązek to fajna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

podziękujmy i Świętej Inkwizycji, że torturami i paleniem na stosie zmuszała nieszczęśników do zeznań,

PS: pies je.bał tą MAMUSIĘ , rutek nie lepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

miło? tzn?;)
czy ja wiem, czy taka fajna sprawa.
poza tym okropnie chcę mi się czegoś słodkiego a jak na złość wszystko już wyjadłam, a do sklepu dalekoo i zimnooo;)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

aha :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

e tam .... :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

omanio a gdzie jeżdziłaś???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

To po ile w tej okolicy powinny chodzić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

Piosenka zarąbista,ehhh jak miło jej posłuchać;)


Niestety trzeba zakładać czapeczkę,szaliczek.Coś widzę nie przykładasz się do tych ksiażek hehehh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

mpec zapomniałeś wspomnąć o holendarnych premiach dla was.
Co nie oznacza że prezesi też się nie obłowią, bo całe te podzielniki to jest jawne złodziejstwo żeby dla każdego mieszkania był inny współczynnik rozliczenia ai tak dopłat będzie od h... a nadplat po pare złotych z 10% w skali odbiorców. I tak zawsze płaci szary człowiek. Brak więcej słów...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

napisalm nie ma odpowiedzi, wczoraj dzwoniłam nikt nie odbiera, a jutro chyba jest spotkanie chyba?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

no fakt takie zdrowe te laski , przaśne , wychowane na swoich kartoflach , maśle i mleku.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy film Vegi

Co wiadomo o matce Madzi? Z informacji, które udostępniła na swoim profilu na portalu społecznościowym wynika, że jest bardzo wierząca. Katarzyna W. służyła do mszy w klasztorze w Czeladzi.


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/matka-madzi-chronila-siebie-co-wiadomo-o-katarzynie-w-bardzo-religijna-sluzyla-do-mszy-w-koscie_225529.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org