czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cały sukces PiS

nie narzekam ,ale poczatki byly trudne, pisanie reklamacji bo wlaczyli uslugi , których sie nie zamawialo i mysleli ze z ludzi glupich zrobia i sie da wkrecic, konsultanci odkladali sluchawki, ale w koncu racje przyznali i jest ok
jak umowe chca podpisac to dzwonia o kazdej porze a jak problem to ich nie ma
net smiga, ogolnie ok

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

Orientuje się ktoś jaka jest aktualna cena kursu kat c i e u Kamińskiego?? Z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

Zrób sobie najpierw E

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

mam pytanko..potrzebny mi kontakt do tego trenera lub ew do kogos kto prowadzi zajecia z boksu lub kickboxingu...
z gory dzieki za info

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

ta najlepiej to powiedzieć że Rutek utrudnia wam prace....Zawsze tak było co by nie zrobił ...pamiętam programy Detektyw emitowane w tvn ..tam też jak łapał ludzi którzy robili handel ludźmi to przeszkadzał z kolei Straży Granicznej bo jak była możliwość dojechania całej szajki to dla Straży Granicznej to niby prawnie nie mogli nic dalej zrobić w tej sprawie...przykład następny ile razy Rutek ścigał dealerów czy przestępców a policja...nie miała nawet radiowozu w tym czasie który mógłby zablokować drogę....wracając do sprawy tej dziewczynki to Rutek jest o krok zawsze szybszy niż stado policjantów i rozwiązuje sprawy konkretnie i do końca a dziennikarze i policja potrafią go jeszcze "kopać" za to co robi . Rozwaliło mnie dzisiejsza rozmowa w TVP INFO tej blondyny z tym adwokatem czy tam kimś i padła sugestia ze strony tej dziennikarki że moze Rutek dosypał jej jakiegoś środka żeby mówiła prawde....LUDZIE WY JESTEŚCIE CHORZY na leb w tej telewizji....DLA Mnie Rutek budzi szacunek i powinien być wspierany w tym co robi a nie potraficie go tylko obrzucać błotem i mówic że nie ma licencji detektywa itd...Ten człowiek jest sam ze swoimi ludźmi więcej zrobić jak policja przez miesiące śledztwa i takie jest moje zdanie DLA NIEDOWIARKÓW ZAPRASZAM NA YOUTUBE I ZOBACZCIE SOBIE ŻE NIE TAKIE SPRAYW TEN GOŚĆ ROZGRYZAŁ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

Pzy takich cenach paliw E Ci wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

sklep osiedlak na prusa przy ulicy zawadzkiej.z tej samej cukierni co w abc na al.legionow czyli cukiernia anna w zambrowie cena ok 33zl za kg polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

co jeden to więcej 40, 45 tys zaraz kolejny wrzuci 65. Opanujcie się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cały sukces PiS

Kolego nie chce Cie wprowadzic w blad ale kurs nei jest taki drogi:) sadze ze za C kolo 1600 a E okolo 1700 plus badania 300 i egzaminy dwa po 200:) no i jesli chcesz jezdzic to oczywiscie czeka Cie jeszcze kwalifikacja wstepna kolo 3000

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org