czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

heheh mały,Ty jeszcze nie wiesz,ale maruda jjuż jeden ma przy łóżku;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

prezydent zlecił ogrzanie łomży ,ciekawe ile jeszcze będą stawiac.aby ogrzać łomże całą?;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Póki co weż Sunie do mieszkania ,a sama na strzelnice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Andzia C , nauczyłeś DEBILA wklejek i teraz całe forum, dzieciak artist19 zaśmieca, uczeń godny " mistSza .

oby do końca ferii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Co do otwierania okienek w piwnicach, to sobie w domu pootwierajcie. Nie po to wzięli się za ocieplanie klatek, wymianę drzwi i okien, żeby wyziębiać pomieszczenia. Mieszkam na parterze i cholernie mi ciągnie od piwnicy. Stanowczo wolę zwierzaki kulturalnie wpuścić drzwiami :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Obelix,ładnie się przewitałeś,a teraz się ładnie pożegnaj,bo jak tu wpadnie maruda to nie zdążysz-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

dziewczyny pamiętajcie aby przed użyciem banana odkleić te małe naklejki !!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Eeee tam Omania jesst super :-))

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Pożyjemy, zobaczymy. Przykro tylko, że niektórzy protestujący przeciwko Echo Inwestment ślepo uwierzyli "rodzimym przedsiębiorcom". Aż chce się powiedzieć: "A nie mówiłem?":)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

A Mr.X ma w ogóle jakąś wiedzę , ja w to wątpię

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

siak raperze,wariat z ciebie konkretny,kolejny kocur normalnie, hehe... to mowisz,ze nie lubisz takich jak ja hahaha ! Przykro mi.Weź misia do wyrka na lepszy sen bo koszmary bedziesz mial i lozko zmoczysz jeszcze i zamarźnie ten twoj szczoch,wtedy zalozysz lyzwy i lodowicho jak ta lala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

To mi sie trafiły dwa kocury.wrrrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

obelix Ciebie moge przytulic jak samar zwalisz,chociaz nie,cieplej bedzie :) a na dworzu wicher wieje...rozumisz czy nie bardzo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Siema Zbychu;-)Z tym gościem na obrazku,znasz go?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Brzeczyszczykiewicz Witam!
Dobre kocurki se w klawisze klepia co... :)
klepta klepta,ostatki waszego klepania bo w nocy interneta nie bedzieta mieli bo zamarznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

niebieska0000 w giżycku było dużo Łomżyniaków dzięki Po nie po przedłużali kontraktów zostali ci co deklarowali i mieli chęć wyjechać do Afganistanu. poważnie to nie licz na armie idź do policji czy do straży granicznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

Baśka, " za robienie grill na ulicy" to nie, ale jak ustaniesz niedaleko koksownika z parówą w d...e i będziesz robić loda , to i tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

jednak zostane przy swoim, chce iść do wojska, tylko tak cholernie trudno sie tam dostać... tak w ogóle to w listopadzie był nabór w orzyszu pojechalem zdalem egzamin i niby etat dostalem ale bez żadnego pisemnego potwierdzenia bo niby etaty zablokowane i jak tylko zostano odblokowane to od razu zadzwonią, mineło 2,5 miesiace i nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś POleciał do USA wydać kupę szmalu...

35lat powiadasz,no to przyjeżdzaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org