niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Czy Urząd Skarbowy wypłaca już pieniądze z podatku za rok 2011? Dostał już ktoś z Was?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

mi też się podoba że MPGKIM pomyślało o mieszkańcach :) brawo

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

jaki miał kolor ten nissan?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

srebrny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

http://www.youtube.com/watch?v=7KvxOuC7Bhc&feature=player_embedded



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

pierw kolego zmien filtr paliwa na nowy i spruboj go odpalic a ropa normalna zaczyna metniec przy temp/-11 stopni wiec juz **** blada gesta ropa gesty i zimny olej i pompa nie ma sily zaciagnac paliwa wiec teraz cieply garaz by odmarzla i wymiana filtra bo parafina sie zebrala i chocby nawet postawil go do pokoiku w domu to i tak **** z tego

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Moment, moment zależy co to za auto, jeśli coś nowego i drogiego to żadnych dolewek tylko wymiana na ON Vervę. Benzyna i denaturat szkodzi wtryskiwaczom.
felix-dobry z Ciebie człowiek bo szczerze i wyczerpująco informujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

mustapha masz racje ale jest wiele przypadków ,że płaca jest dobra a zachowanie jest takie jak wczesniej napisałem.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Bardzo prosimy o pomoc dla piesków z Łomżyńskiego Schroniska Arka w postaci suchej karmy, koców, starej pościeli, ciuchów. Pomóżmy im przetrwać zimę!!!

Schronisko Arka
ul. Wojska Polskiego 136
(droga krajowa nr 61, kierunek na Ostrołękę, na przeciwko CPN Orlen)
tel. (86) 216 31 83

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

ha ha 3 miesiące nie znasz się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

mustapha- 100% racji. W wielu przypadkach to dziwne wymagania tzw. dobrodziei pozbawiają ich ludzi. A ludzi do pracy jest duuużo tylko trzeba dać cień szansy.A wielu jest niestety pracodawców, którzy już w chwili przyjęcia dumają jak człowieka wydymać przy pierwszej wypłacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Bo tu trzeba mieć 20-22 lata, studia wyższe ze 20 lat doświadczenia, być silnym głupim i o wypłatę nie pytać-- To jest wzorcowy profil pracownika dla Łomżyńskich dobrodziei.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

pewnie został "świetnie" przygotowany tuz po sprowadzeniu do Polski w 2 częściach !!! - Polak potrafi ... szczególnie Polak z komisu samochodowego :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Ha :) Jakoś w innych krajach skandynawskich nie spotkałam się z zimową ropą, a niby czym ona się ma różnić od tej -40 C?? Chyba takie rzeczy to tylko w PL, bo rozcieńczają KAŻDE paliwo z czymś (nie wiem z czym - chyba z wodą :P) i o cenę chodzi, bo "niby" ta zimowa trochę droższa. Czasem w Skandynawii są gorsze mrozy i jest jeden diesel i nie zamarza :) I dziwne, że takie rzeczy się w PL dzieją.

Przykład: Mi w Skandynawii auto w górzystym terenie paliło 6 l, a w PL prawie 7.5 l :/ Więc... Coś chyba z kalorycznością "naszego, polskiego" paliwa jest :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

A jeżeli chodzi o wynagrodzenie np.1500zł. to zapewniam ludzie by robili i to z chęcią moja żona o takiej kwocie może pomarzyć i to w pracy biurowej. Takich mamy pracodawców. I jeszcze dziady mają czelność narzekać że ludzie serca w robotę nie wkładają --- tylko pytam a co ma ich motywować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

no to BURAKI już Cię przywitali, sorry cezar1,

Łomża jest ładnym, spokojnym, starym miastem z blisko tysiącletnią tradycją , nie brak tu kulturalnych, inteligentnych i myślących ludzi - jak wszędzie, jednakże wiele pozostawia tu do życzenia mentalność większości mieszkańców, potomków roztrząsaczy gnoju,
miasto spokojne, raczej senne i pogrążone w marazmie, co do rozrywek kulturalnych, to pustynia, nie istnieje tu szeroko pojęte życie towarzyskie, lokale gastronomiczne świecą pustkami, a po godzinie 20 tej , to jakby bomba w Łomżę trafiła, puste ulice. Ludzie siedzą w domach przed TV , skubiąc pestki i popijając browara z Biedronki.
Łomża obecnie szmateksami/ciuchlandami stoi, a i przeróżne tanie jatki cieszą się tu ogromnym powodzeniem, kebab dominuje.
Dominującą rolę w życiu mieszkańców odgrywa Kościół Katolicki, gdzie nawet włodarze tego miasta, są pośrednio sterowani przez hierarchów kościelnych i muszą liczyć się z ich zdaniem.
Jak to mówi się ogólnie, Łomża to miasto kościołów i Biedronek.
Duże bezrobocie , a otwieranie własnego biznesu, to ogromne ryzyko finansowe.

Ogólnie jednak, jest to dobre miejsce do spokojnego życia , pod warunkiem, że będziesz miała jakieś konkretne żródło dochodów , na dobrą , dobrze płatną pracę raczej nie licz, nad samozatrudnieniem/ własną działalnością, dobrze się zastanów.

pozdrawiam i życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

A może ktoś mi zdefiniuje pojęcia dobrego pracownika, dobrej pracy, dobrego pracodawcy? Dobry pracodawca to jaki ? taki który dużo płaci i nie każe pracować? dobry pracownik to jaki taki który dużo pracuje, dobrze, mało wymaga czy taki który potrafi zarobić na siebie i na firmę? dobra praca to jaka? taka gdzie nie ma odpowiedzialności, nie męcząca, lekka?

Może ktoś napisze jakiś konkret, jaka wysokość wynagrodzenia za jaki typ pracy, za ile godzin miesięcznie itd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Więc.
Dobra praca--Każda praca jest dobra (nawet ciężka)jeżeli daje jakąkolwiek satyswakcję możliwość rozwoju i gwarantuje uczciwe pieniądze dostosowane to stanowiska.
Dobry pracodawca--- osoba odpowiedzialna,wymagająca,uczciwa,dbająca o pracownika.(nie gruboskórne chamy patrzące na człowieka z góry jak by nadludzmi byli)
Dobry pracownik---odpowiedz sobie sam bo wnioskuję że masz już własne zdanie o ludziach.
To tylko cząstkowy zarys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

wyw, chcesz coś jeszcze dziecinko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

trzeba było myśleć wcześniej, zakasać rękawy a nie bachy robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

nowy2012 Hmmm... kliknij a zrozumiesz poczytaj posty lokalnego przedsiębiorcy;)))
http://www.4lomza.pl/szukaj.php?q=zezowaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

zezowaty jak zawsze błyskasz Twój pracownik od pr karze Tobie takie hasełka Pisać;))) dorzuć mu z 50 groszy brutto to się lepiej postara:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

smieszna jestes kruszynko patrz jaki ciebie pokemon stworzyl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

zezowate... ale ty upośledzony musisz być Boże jedyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Chciał bym zasięgnąć waszej opinii cy kanarki powinny występować w mundurkach :)
chodzi o to czy kontrolerzy MPK jako funkcjonariusze publiczni powinni być umundurowani zamiast udawać pseudo tajniaków jeżdżąc w kółko autobusem. Nasuwa się pytanie o celowości umundurowania, oczywiście byli by widoczni a przez to z racji czynności jakie wykonują również zrozumienie dla ich pracy było by większe. W/g mojej subiektywnej opinii "łapanie" z nie nacka nie służy propagowaniu przejrzystego funkcjonowania ich w społeczeństwie a jedynie podkreśla to co jest ale głośno się o tym nie mówi - czyli jak z zaskoczenia obuć mieszkańca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Kupiski Stare. Jakiś 1 km za Łomżą droga na Nowogród po lewej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

zezowate szczęscie przypisujesz swoje czynności komuś innemu:))) zbereźnik z Ciebie :)))) szeptelku zmień hosta bo nadajesz z деревня :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Kanarki przedewszystkim powinny przestac chlac w godzinach pracy, od wszystkich jednakowo smierdzi gorzałą

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Autor: artist19


@moderator
Pierdolisz 3 po 3. Jak to ***** nie ma kasy na założenie firmy. Kasa jest bo się dostaje od miasta 40 tysi. A jak sie biznes nie kreci to firma upada. Wes nie ******* sam sie *******.

Ja czekam już na tą kase 1,5 roku śmiech na sali. przez ten czas nie mogę podjąć żadnej legalnej pracy więc pracuje na czarno i czekam, czekam czekam, hm tylko jak dłuuuuuuuuugo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

jak bedzie ktos wiedzial kiedy otworza to dajcie znac, dzis w ten mroz zapierniczalam prawie 40 min tlyko po to zeby sie okazalo, ze zamkniete a w sobote babka kazala mi w czwartek przyjsc, bo bede ciuszki dzieciece i **** na darmo szlam w taka pizdziawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Wejdź na stronę ZKwP oddz. Białystok pomocne tu będzie google. Wybierz sobie hodowle dokonaj zakupu. Prawda że proste i nie dziękuj

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

pewnie RZe jestem prostym człowiekiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Eeee....znaczy się nie słodzę herbatki;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Sama wiesz jaki maruda jest zazdrosny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Bardzo wam dziękuję za wszystkie wpisy i rady. Prawda jest taka, że teraz dopiero mam nad czym myśleć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

na wiecej Cie nie stac??wydus cos jeszcze...
poczekaj do nocy to jak bedziesz stukal w klawisze to paluchy ci zamrozi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Przecież cały czas mowa o Tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Na ich oficjalnej stronie nie ma odpowiedzi na to co pytam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

obelix jak wolisz prawdziwe świnie od tych ludzkich to ja nie widze problemu,mam rozwiazanie jak jeszcze na to nie wpadles. Zapier.... do chlewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Mr.X a ty na pewno nie znajdziesz nikogo do przytulenia , żal mi ciebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Oj widać .Ten obrazek mnie urzekł swoim pięknem;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Mr X jest spoko. Mowię to wam ja:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdopodobnie PiS dokonał zamachu stanu?

Witaj Liza! zapraszam do Łomży to naprawde urokliwe miasto :)
Ja tez niedawno tu sie osiedlilem (wrocilem na stare smieci).

Powodzenia! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org