piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

kierowca karetki jedzie zawsze na granicy bezpieczenstwa bo z jednej strony ma prokuratora z drugiej strony czas który czesto decyduje o zyciu osoby oczekującej pomocy.

Natomiast każdy inny kierujący jedzie sobie na luzie czasami takim ,ze zapomina o całym bożym świecie i uważa ,ze tylko on jest na drodze. Od takiego wymaga sie tylko trochę uwagi i pomyślunku ale jak widac nawet tego wielu brak.

JA JESZCZE RAZ PODKRESLAM TYLKO IDIOTA MOZE ZDERZYC SIE Z KARETKA BO NORMALNY CŻŁOWIEK Z PENOWSCIA NIE.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

Zadzwoń do pierwszego lepszego ośrodka nauki jazdy i się dowiesz i nie będziesz musiał czytać ********** odpowiedzi na temat który sam możesz szybko ogarnąć. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

takie czasy mały:):)
Swiat idzie do przodu :):)

Kiedyś się uczyli a później zakładali rodziny a teraz odwrotnie :)

Że też kary boskiej to tę Sodomę nie ma to ja pojąć nie mogę :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

301 x Masakra...:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

Już dziś pomyśl o wyjeździe do pracy za granicę

Autor: rzepicha (---.elomza.pl)
Data: 15-01-12 13:37

"nius" :))) poszukuja niewolnikow, roboli??? - naprawde nie chce byc zlosliwa !!!!!!!!!!!!http://biznes.interia.pl/praca/news/juz-dzis-pomysl-o-wyjezdzie-do-pracy-za-granice,1745343> Już dziś pomyśl o wyjeździe do pracy za granicę


... to jednak jedziesz na saksy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

p. Głuszkowski na Polowej, również na NFZ, chirurg stomatolog, ojciec, ten starszy, załatwi Ci zęba szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

A ci co się mądrzą że za 600 zł. to się dzieckiem nie zajmą to pewnie mieszkają z mamusią i się nie martwią o rachunki czy o jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy naziole opłacani przez Putina. Zdziwieni? Ja nie.

A mi to bimba:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org