piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Broniarz wcale nie chciał porozumienia

WITAM a ja polecam z całego serca Pijagina prowadził moją ciążę jestem zadowolona.gdybym miała następne dziecko zdecydowała bym się właśnie na niego.miałam okazję mieć przyjemność z trzmema ginekologami.dr ściana w moich oczach nie jest zbyt dobry.miałam ciążę pozamaciczną uważam że zbyt długo czekał z postawieniem diagnozy a ja w strasznych bólach męczyłam się cały weekend. następnie z podejrzeniem ciąży za jakiś czas pojechałm do głuszkowskiej ta po zrobieniu mi usg LEDWO DZIAŁAJĄCYM APARATEM do tego przeznaczonym (TŁUMACZYŁA SIĘ ŻE SPRZATACZKA ROZŁĄCZYŁA JAKIEŚ KABLE) powiedziała mi że znów mam powód do zmartwienia -ciąża pozamaciczna.Po tej wizycie przepłakaliśmy z mężem cały wieczór i noc.znów ciąża pozamaciczna, znów się nie udało.dlaczego? następnego dnia po rozmowie z koleżanką zdecydowałam się pójść do Pijagina oczywiście za jej namową. udało się. ciąża żywa-takie słowa usłyszeliśmy od doktora.dziś nasza córka ma 3 latka, jest zdrowa.poprostu cudna . polecam dr.robert pijagin



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

ooo, nie wiedziałam.. no ale wejść raczej nie można, inaczej już tłumy słodkich dwunastolatek miałoby tam zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

Kolejny kościół.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

BIEDRONKA codziennie niskie ceny:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

Wiem, że temat znowu się powtarza, ale nie mogę znaleźć żadnego numeru telefonu na panią która prowadzi aerobik w centrum katolicki. Proszę o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

idz ku*** po zapomogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

osiedlowe sklepy zamknąc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

Ja czesto jezdze tą drogą i to jest jakaś tragedia szczególnie w tym lesie za morgownikami to nawet nie można nazwać drogą. Po ostatnich opadach śniegu było takie jajo że jednego dnia kilka samochodów wylądowało w rowie sam byłem świadkiem takiej sytuacji. Nawet opany zimowe nie wiele dają na tym lodowisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

O Paula11 masz rację jet tam bardzo ślsko jak i w całym mieście Nowogród,drogi są nie posypane, ludzie łamą ręce i nogi a na drogach są wypadki. Sam niewiem gdzie zgłosić ten problem bo na Nowogrodzkie władze nic nie działa tak jakby nie mieli samochodów i ten problem ich nie dotyczył!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

To wszystko przez Tuska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

w Łomży wszyscy w biedronce.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

i postawić osiedlowe biedronki!





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

Imperium to zespół znany w całej Polsce grają swoje kawałki (np.Wirują Światła) i problemu ze znalezieniem ich to dziecko by nie miało a mi chodzi o imperial który śpiewa kowery np. na weselach. Chodzi mi oto że idę na imprezę gdzie będą grali i chce wiedzieć co grają bo jak kiepsko to więcej gorzały wezmę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

Polecam bywam tam czasem i naprawde dobre sałateczki z gyrosem z podsmażanym serem feta oraz polędwiczki i sałateczka naprawdę pyszne !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia

Witam. Czy w Łomży jest sekcja Kick Boxingu ? Jak tak, to gdzie dokładnie są prowadzone zajęcia i o której godzinie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org