wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Broniarz wcale nie chciał porozumienia

WITAM a ja polecam z całego serca Pijagina prowadził moją ciążę jestem zadowolona.gdybym miała następne dziecko zdecydowała bym się właśnie na niego.miałam okazję mieć przyjemność z trzmema ginekologami.dr ściana w moich oczach nie jest zbyt dobry.miałam ciążę pozamaciczną uważam że zbyt długo czekał z postawieniem diagnozy a ja w strasznych bólach męczyłam się cały weekend. następnie z podejrzeniem ciąży za jakiś czas pojechałm do głuszkowskiej ta po zrobieniu mi usg LEDWO DZIAŁAJĄCYM APARATEM do tego przeznaczonym (TŁUMACZYŁA SIĘ ŻE SPRZATACZKA ROZŁĄCZYŁA JAKIEŚ KABLE) powiedziała mi że znów mam powód do zmartwienia -ciąża pozamaciczna.Po tej wizycie przepłakaliśmy z mężem cały wieczór i noc.znów ciąża pozamaciczna, znów się nie udało.dlaczego? następnego dnia po rozmowie z koleżanką zdecydowałam się pójść do Pijagina oczywiście za jej namową. udało się. ciąża żywa-takie słowa usłyszeliśmy od doktora.dziś nasza córka ma 3 latka, jest zdrowa.poprostu cudna . polecam dr.robert pijagin



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
lvl 07-04-19 22:47 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
lvl 07-04-19 22:52 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
Kawa na ławe 07-04-19 23:22 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
pool 08-04-19 06:32 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
paplik 08-04-19 06:58 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
ziomex 08-04-19 07:31 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
aparat 08-04-19 07:47 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
paplik 08-04-19 08:50 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
atbis 08-04-19 09:23 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
gogus 08-04-19 09:50 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
lomzanin 08-04-19 10:42 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
czar~ 08-04-19 11:55 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
vooo 08-04-19 15:01 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
atbis 08-04-19 16:53 
 Re: Broniarz wcale nie chciał porozumienia   
aparat 08-04-19 20:30 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org