środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
De.wocyjny pedofil

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

... i zasiłki wyższe niż średnia płaca:
http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10884223,Belgowie_przygarneli_bezdomnego_Polaka_na_swieta.html

dla porównania ciężki los Czeczenów w Łomży:
http://demotywatory.pl/3438640/Wyborcza-pisze-prawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

zezowate szczęscie żebyś nie skończyła w prokuraturze prosząc o kasę na wpłacenie kaucji w zamian za wolność ..... żal dupę ściska to do roboty się weź



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Protakutas troll to tY cwelu non stop tu siedzisz i masz jakiś żal do Czeczenów ..... Co wydymali cI żonke i zostałeś rogaczem ??? To nie ich wina jak suka nie da pies nie weźmie ..... Wybacz ale plotki szybko się roznoszą, przykre ale prawdziwe.......

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

pain ten Protakutas to desperat nie ma na fajki i browara matka neta opłaca, tak siedzi i narzeka jakie to życie jest be oni mają BMW a on w trampkach napierdziela



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Nie ma za co ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Tępy Zbychyu - przeczytaj swoje wypowiedzi a być może sam odkryjesz, że są pisane przez durnia.
Nie odnosisz się do tematu, tylko umiesz obrażać - typowy trol o mentalności głupka z 3 klasy szkoły podstawowej.

Zauważ, że to forum to całe twoje życie. Wypowiadasz się w każdym temaci, który założę - czekasz i nóżkami przebierasz na każdą moją wypowiedź. Jesteś żałosnym pokurczem.

Przykro mi, że wśród Polaków są takie kreatury jak ty Andy czy maruda. Może to jedna osoba ma trzy niki bo wasze wypowiedzi niczym się nie różnią - piszecie tylko po to, by kogoś obrazić. Nie potraficie odnieść się do tematu.

Typowe trole z gówienkiem zamiast mózgu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Massive Attack Safe From Harm

http://www.youtube.com/watch?v=h7n9gMzMhZc&feature=fvst

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Podaj numer konta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

green :)
Coś ci ściska ??
I czy aby napewno w dołku ? :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

taka najnizsza krajowa to jest po odciagneiciu podatkuf i za 8 godzin pracy dla niani proponuje 1500



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

nie, próbuję cię zauważyć - bo usilnie się starasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

W zależności w jakim wieku jest jeszcze dziecko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

zapraszam do jeziorka gwiazda wieczoru Toples

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

ok to ja mogę pójść;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

martuchn a- przytocz choć jedną moją wypowiedź w której wspomniałem, że Polacy są świeci.

Przytocz choć jedno zdanie, gdzie twierdzę, że trzeba kogoś wytłuc i wybić.

Przytocz choć jedno zdanie w którym kogoś oczerniam.

Otóż:
Polacy to wspaniały naród, ale ludzie ch..jowi. - Piłsudski (chyba).
Polacy nie mają za grosz solidarności. Inne nacje trzymają się razem (Czeczeni są znakomitym przykładem - oni swojemu - muzułmanowi a tymbardziej Czeczenowi pomogą w każdej okoliczności, nawet jeśli zupełnie się nie znają. Wśród Polaków mnóstwo jest cwaniaków wyzywających własnych rodaków od "Polaczków" - mieszających z błotem Polskę a szczególnie polskie tradycje i zwyczaje. To włąśnie takie durnie nazywają stare babcie "moherami", to właśnie takie durnie po rocznym pobycie w USA mówią: "u nsa w amerika to jek jedziesz hajłejem to możesz tikieta od kapsów dostać..."

Wielokrotnie o tym pisałem. Czytaj ze zrozumieniem. Polakom daleko do świętości.

Nie trzeba nikogo wybijać - wystarczy ograniczyć socjalizm i patologia zniknie.

Pisanie o faktach to nie oczernianie. Jak napiszę, że Cygan mi ukradł portfel to twoim zdaniem go oczerniam?

Ja nie znam nikogo, kto dostawałby zasiłek za granicą. Jesteś po prostu w błędzie. W USA Polakom żadne zasiłki nie przysługiwały nigdy. Większość Polaków pracowała tam nielegalnie, więc jakie zasiłki twoim zdaniem dostawali?
Znam kilkanaście osób pracujących w Holandii, Norwegii, Anglii, Irlandii - wszyscy nie pracują a zapierdlają za stawki niegodne Holendra czy Norwega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

Jeśli dla Ciebie starsza kobieta ma 30 lat to chyba gimnazjalistą jeszcze jesteś a płacą jej Twoi starzy rodzice co pewnie maja już z 35 lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wocyjny pedofil

co ty robciu możesz wiedzieć o życiu seksualnym kolibrów??

Przynajmniej nie wprowadza ludzi w błąd i nie podpuszcza tak jak ty :)
Poprostu zachowuje sie jak facet a nie jak ... .

A tym czasem dobranoc wszystkim :):)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org