piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

7 days 23
owszem, masz rację - nie czeka się na prawdziwe jedzenie 5 min, ale ja czekałam tam 1 godz 20 min!!!! - TO JEST TEN CIUT WYDŁUŻONY CZAS OCZEKIWANIA??? HA, poza tym jeszcze jedno: zamówiłam kopytka z gulaszem - chyba niezyt skomplikowane danie, z pewnością przygotowywane wcześniej.... Czekałam, czekałam i dostałam kopytka pochlapane sosem z aż dwoma centymetrowymi kawałkami mięsa!!!! Doprawdy rozrzutność!!! Panie nie wyrabiają się, kiedy mają pełną salę - ale cóż, z tego co pamiętam z programu, to jest tam jedna 4-palnikowa DOMOWA kuchenka.... A właściciela nie ma na miejscu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

Taaak gwarancja nietykalności grosza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

żaden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

Nie od dziś wiadomo, że w Zambrowie jest lepiej - nie dość, że mają Tesco i wjazd na ekspresówkę to i lodowisko bez przerw. wgl.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

Prawdziwa drożyzna będzie na porządku dziennym za 2 dni. Wtedy dopiero się zacznie narzekanie. Life is life.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

a pan zając ma firme?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

Mieszkam w mieście, gdzie Alma stoi na tej samej ulicy i od niechcenia robię tam zakupy, bo blisko. Ale naprawdę produkty są takie same. Jest kilka jakichś takich rzadkich, wysokiej jakości, przy tym strasznie drogich, ale i ja i moi znajomi jakoś wolimy raz na jakiś czas pojechać do Carefura, tam zrobic duże zakupy, a w Almie zaopatrzyc się w chleb i masło, tyle z obiektywnej opinii.

W Łomży Alma by nie miała sensu bytu, jest o wiele droższa, nawet od osiedlowych sklepików.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

:
jestem z Tobą! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

a u mnie macie zawsze uśmiech odwzajemniony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

ma ktos na oddanie małego pieska ? który nie bedzie duży ? ostatnio moja córka straciła psa który był z nami od 16 lat .. bardzo cierpi z tego powodu i ostatnio cos powiedziała ze chciałaby mieć nowego szczeniaczka ... bardzo prosze o pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

Witam
Szukam biura w , którym mogę kompleksowo i tanio się ubezpieczyć czyli:
dom, samochód, firmę. Gdzie mam się udać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

moge oddać węża, psa nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

na Sienkiewicza. Pani M.Parzych

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

http://www.ubezpieczenialomza.eu/ Tanio!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na chwałę urodzonego w Betlejem Zyda...

duńskim.

edytki tu nie zrobią przez następny plan 4-letni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org