piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

no potomkowie roztrząsaczy gnoju choinka jest pikna , cudo no nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Maruda nie umówileś się jeszcze na spotkanie w realu z Omanią ? ;D

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Arabki nie masz co robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Arabski*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Startuje ktoś z was do straży w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Ja sam chciałem iść, ale nie mam prawa jazdy kategorii C, zaś B i A nie wiele znaczą dla nich, w sumie nie wiem dlaczego. Kiedy w tamtym roku rozmawiałem ze strażakami i podkomendantem straży w Łomży nie było wymagana kategoria C była ona tylko atutem za który można było uzyskać dodatkowe punkty. Wiem też żeby zostać pełno prawnym strażakiem trzeba pozdawać egzaminy i szkolenia trwa to około 3 lat później masz stopień jak absolwenci szkół pożarniczych.:D Prawdopodobnie w następnym roku podejdę do tych testów i wiem że je zaliczę oczywiście po uprzednim przygotowaniu sie szczególnie na bieganiu. Sam potrafię wykonać 30 powtórzeń na drążku, w bieganiu i drużynach mam dobre czasy tak wiec zapraszam na następny rok morze sie spotkamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

czekam na konkrety.. jakies numer telefonow cokolwiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Z tego co słyszałam od poniedziałku prawdopodobnie rusza lodowisko na orliku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Zenitku:)

Nie znane jest o wiele ciekawsze niż rozczarowane :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

www.agroturystyka-wilamowo.siteor.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Autor: maruda (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 08-12-11 07:33

Łomżo wstawaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda dnia :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=qGR2TyMy5OM

Dzień dobry, tym którzy odważnie otwieraja oczy :):)

________________________________________________


To wypowiedź ma drugie dno a raczej jest nośnikiem podwójnej treści.

TAWS w Łomży coraz głośniej sygnalizuje.
"Pull up" "Pull up" "Pull up"
"Pull up" "Pull up" "Pull up"

Odważnie otwieramy oczy
Łomża musi wspiąć się do góry zanim skończysz w błocie politycznych przepychanek parafialnych prawicowców lewicowców i religijnych populistów z rodziny religijnego Ojca Ryzyka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Do h0j. ta pralka frania aktualne? odezwij sie na maila: alohna@poczta.onet.pl lub gg 3065391, czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

ja rodziłam w Wysokiem jak jeszcze dr Zaremba nie był ordynatorem i powiem, że polecam. miłe położne i pielęgniarki, pomagały i wspierały. miałam cesarkę, więc na początku musiałam leżeć, panie pielęgniarki mężowi pokazały jak małą przewijać, później mi pokazały jak mała kąpać. po porodzie zaproponowały, że jak chcę to małą mogą zabrać, żebym się wyspała. a że nie miałam od razu pokarmu to z dokarmianiem nie było problemu jak to podobno bywa w naszym szpitalu nastawionym tylko na karmienie naturalne. nie wiem jak jest teraz, wtedy sale była takie sobie, łazienka co prawda odnowiona. sale 2 i 4 osobowe. warunki lokalowe no niezbyt ciekawe ale za to opieka super. obecnie jestem w drugiej ciąży i również mam zamiar tam rodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Może wyrusza na poszukiwanie straconego czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

a to już jest dzień????? za oknem tak szaro......
pozdro Maruda :)

http://www.youtube.com/watch?v=3Zpv9ieVwGk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

wpm a co to dziś jest 2200zł? No tak, z żoną to zawsze lepiej wychodzi, opłaty na pół etc. Z poprzedniej pracy zrezygnowałem gdy, z ostatnim miesiącem umowy poobcinali mi dodatki i z 3400 zrobiło się 1800-2000 do ręki. I źle zrobiłem, człek uczy się na błędach, mogłem się pomęczyć za te 2 tysie do momentu kolejnej roboty, ale problem był taki, że musiał bym przedłużać umowę, a pozniej nie wiadomo co by wyszło gdybym chciał odejść...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

zarejestrowanych jest 6 000 bezrobotnych, a ilu nie jest zarejestrowanych ?

Łomża nie jest atrakcyjna inwestycyjnie. Brakuje dobrego szlaku komunikacyjnego, czynsze za wynajem biur, hal, magazynów są tak wysokie jak w warszawie. Lokalne władze nie są nastawione proinwestycyjnie.

Z własnego doświadczenia wiem, że w Łomży upadają wszystkie ambitne pomysły przedsiębiorcze, które działają znakomicie np. w zambrowie czy ostrołęce.

Czas pokaże czy coś się tu zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 08-12-11 09:10

praca jest wszedzie,tylko trzeba pracowac a nie myslec o niebieskich migdalach,nikt nie bedzie placil za darmo,ja pracuje i zarabiam 2200 zl netto moja zona pracuje w sklepie i zarabia 1600 netto miesiecznie i mowi ze szef potrzebuje 2 pracownice i nie moze znalesc do pracy nikogo.Kazda jak przyjdzie to albo mezatka ktura chce firme nacagnac na macierzynski lub studentka ktura chce miec juz w piatek wolne,porazka.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

a ja za ortografie to bym ci nawet 100 zł. nie zapłacił, mało tego wy...ł bym cię z roboty bo wstyd firmie przynosisz nieduku :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

a wiesz ile jest samochodów wyjazdowych w PSP?
nie każdy musi być obsadzony kierowca. kat c owszem jest obowiązkowa ale to jest zabezpieczenie. nie każdy kto ma kat c jest kierowca,do tego jest potrzebne min 2 lata doświadczenia za kierownica ciężarówki bać zestawu. a do wyższego postu nie ma takiej osoby jak podkomendant

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Jadę 09.12.2011 z Łomży do Olsztyna i Olsztyna do Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Zenit, a robiłeś już kurs czy dopiero zaczynasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Młode pokolenie jest wysportowane i owszem :)
Ale w podnoszeniu ciężarów w postaci puszek z piwem :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

Praca w tym zawodzie się znajdzie ale taka cena to lekka przesada, mój znajomy robił ten kurs nie jestem pewien ale chyba w 2009, mówił, że wyrobił się w ostatniej chwili i zrobił kurs na przewóz rzeczy za chyba 650zł i nagle skoczyło teraz jest około 6-7 tysięcy, paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wspieramy czystą kampanię Pani Muzyk i PIS, nie muszą imać się podstępnych sztuczek w kampanii, prowadzą czystą grę

3 tysiące kurs na przewóz rzeczy? Gdzie można za tyle zrobić? Jeśli tak to można jeszcze sobie pozwolić, a co do doświadczenia nikt zaraz po odebraniu prawa jazdy go nie ma jazda zestawem to faktycznie nie jest prosta sprawa ale to wymagane doświadczenie trzeba gdzieś zdobyć, i to o czym mówisz niestety jest problemem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org