wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

tez mam c i mysle nad zrobieniem e ale wlasnie ten kurs .. chociaz zebym wiedzial ze prace znajde to bym robil .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

3 tysiace kosztuje kurs kolego a nawet taniej Ci znajde. Z ta praca to nie wiem bo przewaznie chca z doswiadczeniem ktorego ja akurat ne mam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

30+ :)
I do tego jeszcze uśmiech na buzię i życie staje się o wiele przyjemniejsze:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

Panowie nie prawda w obecnej chwili kurs na przewóz rzeczy kosztuje ok 2500tys
dochodzą do tego badania 250 zł
oraz egzamin który jest prosty koszt egzaminu zależny jest od grupy chętnych komisja z Białego bierze za to 1000zl i tą kwotę dzieli się na ilość osób więc nie ma tragedii a egzamin na kat C+e zdajemy na placu starem a wyjazd na miasto Manem
Polecam robić kurs na przewóz rzeczy w Zambrowie w Osk Kujawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

Witam! Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie i długo zastanawialiśmy się jak go urządzić żeby było nowoczesne i praktyczne. Objeździliśmy stolarnie w całej Łomży i otrzymywaliśmy odpowiedzi typu: Jak Państwu wpadnie coś do oka, to zapraszamy, do wiosny nie mamy terminu, albo co najgorsze dawali takie ceny, że włosy dęba stawały!!! I w końcu trafiliśmy do p. XXX. Przedstawiliśmy kilka pomysłów i co facet? To doradził, to odradził, przedstawił materiał i kolorystykę, zaproponował takie rozwiązania o których nie mieliśmy pojęcia. Czas realizacji to dosłownie max tydzień-dwa i co najważniejsze robota wykonana perfekcyjnie, dokładnie i starannie wykonany każdy element, a ceny naprawdę konkurencyjne- nawet dziwiliśmy się czemu tak tanio!!! Za projekt i pomiar nic nie płaciliśmy. Dlatego stwierdziliśmy iż nie warto zamawiać mebli w drogich stolarniach, ponieważ jest nie dość że drogo to i odwalony kicz. Czasami warto sięgnąć po kogoś kto jest mało znany, a efekt jest rewelacyjny i nasze mieszkanie jest nowoczesne i funkcjonalne. Już nasi znajomi którzy też robili remonty dosyć niedawno zaczynają zmieniać bo zauważyli że meble są starannie wykonane i ładne.

Jeśli ktoś ma ochotę to mogę wysłać zdjęcia i kontakt- NAPRAWDĘ WARTO-PO CO PRZEPŁACAĆ ZA ROBOTĘ ZROBIONĄ NA ODWAL SIĘ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

choinka ładna ale ozdoby marne zeby te lampki chociaz postarali sie jakos z sensem powiesic a nie byle jak rzucic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

Aaaaaaaaaa :):)
To wam o lampki chodzi???
Kto was dzieciaki zrozumie :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

resoraki na podłodze , albo kapsle kreda i w kolarzy :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak nie Muzyk to kto nie mamy wyboru?

Z tym jest racja kasują jak cholera a na końcu bok szafy prawy jest wyższy o centymetr od lewego. Dawaj reklamę na ogólny w końcu to forum każdy ma prawo mieć swoje zdanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org