piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Tu trzeba rewolucji religijnej jestem gotów oddać krew z Czerwonego krzyża Curva* miłości chrześcijańskiej umoczonego w parafialnym złotym kielichu goryczy mojego upokorzenia pitym na mszy przez proboszcza mojej rzymskokatolickiej parafii "za nie tylko moje cywilizacyjne zdrowie" społeczne.

* Słowo Curva - odwiecznie i powszechnie funkcjonujące w kilku rzymskokatolickich językach i medycynie oraz rozpowszechnione kulturze masowej już nie tylko Polskiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Morelka biedz moja wola ja to moge wszystkich zabrac:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Macie może jakiś namiar na tę firmę w Jedwabnym?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Ci ruskie tylko narządy wam powicinaja coto jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

gdzię kupię organizery różnego rodzaju?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Von Chrupka ja nie muszę być znawcą kobiet.Ja tylko obserwuję i dla mnie każda kobieta zachowuje się bardzo podobnie(moja żona,jej koleżanki,moje koleżanki w pracy).
30+ ja nie chcę wojny damsko-męskiej w tym temacie.Tak samo ja mógłbym wymienić wiele cech niezbyt korzystnych dla was.
Studentka20 nie uważasz,że to taki wyścig szczurów która będzie bardziej atrakcyjna,kto będzie miał bardziej atrakcyjną partnerkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Hmmm widziałem ostatnio w Polo takie kalendarze książkowe, nie wiem czy chodzi Ci o coś takiego ale pewnie jeszcze leżą na półkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Studentko, ogrom możliwości? Bardzo dyplomatyczna odpowiedź. Mamy też ogrom możliwości jeżeli chodzi i sposoby popełnienia samobójstwa a jakoś nie często to się zdarza. Musi być przyczyna żeby był skutek. Sama możliwość nie wystarczy nigdy :)
Wracając do tematu. Wg mnie kobiety robią tą w większości wypadków dla siebie. Dla nas ma to znaczenie tylko na początku, potem jeśli już osiągnęliśmy cel to mamy głęboko w poważaniu czy nasza partnerka ma na sobie makeup dla cery suchej, szminkę w kolorze czerwień kolorado czy inne badziewie :) a ciuchy i tak najszybciej byśmy z Was zdarli :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

A może nie masz 18-stu lat?



http://londonay.com/LM4949

http://MixReq.com?ref=1247262
www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

na PC;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Napijmy się ....Na zdrowie :-)

------------------------------------------------------
Lubię MUZYKE a jaka jest wasza MUZYKA
traktuj wpis i MUZYKĘ dosłownie
GŁOSUJ na listy przebojów. MUZYKA łagodzi obyczaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

30+

To może nie jednokrotnie mijaliśmy się na rowerach :):):):)

Do tematu łóżka każdy ma podejście indywidualne :)
Jedni wolą ostra jazdę inni spokojny czuły wieczór :):)

a najlepsi są ci którzy potrafią dostosować się do tej i do tej opcji :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy kandyatka pani Muzyk urodziła się i pochodzi z Łomży?

Samobójstwo nie jest rozwiązaniem problemów ,owszem mamy takie wrażenie jak jest nam źle ,że to wszystko się skończy ,nasze cierpienia ,brak perspektywy na lepsze życie itd Mamy wrażenie, że znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia, sytuacja nas przytłacza, albo że nikt nie jest w stanie nam pomóc,a to nie prawda ....sami wiele możemy zrobić żeby ją zmienić , prośmy o pomoc jak sobie nie radzimy , jestem pewna ,że jeżeli o taką pomoc poprosimy to ją otrzymamy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org