poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Lady Pank - Du du

Jakiś mądry, który życie znał
miał powiedzieć, że...
że nie z każdej mąki choćbyś chciał
zawsze będzie chleb
Nie wystarczy orać, ani siać
gonić resztką sił
Trzeba jeszcze dobry przepis znać,
żeby skutek był,
skutek był

Du-du-dużo, dużo nas
I więcej będzie wnet ;)

http://www.youtube.com/watch?v=d9eMRefta-g



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

sprzedaz internetowa... Musisz znalezc produkt. Zamowienie skladasz w hurcie, dostajesz pod drzwi, a jezeli trzeba wyslac na poczcie to na chwile dziecko do wozka i na spacer. Tylko jak powtarzam, sama musisz znalezc produkt, bo tego nikt Tobie nie zdradzi raczej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

do 5 sierpnia trzeba było złożyć komplet dokumentów, razem z badaniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Proponuje SAMYCH SWOICH z Białegostoku. ZAJEBIŚCI!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Proszę zgłaszać zespoły , które są cienkie i nie mają obłożenia na wesela. Dobre tu się nie ogłaszają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

remington dobra sprawa

te dobre na dziki:
http://www.remington.com/sitecore/content/Remington/product-families/firearms/shotgun-families/pump-action-model-887.aspx

ten na jeleni:
http://www.remington.com/sitecore/content/Remington/products/firearms/centerfire/model-700/model-700-xcr-ii.aspx

a te na obcych, kolorowych co się z kosmosu niby wzięli:
http://www.remington.com/sitecore/content/Remington/product-families/firearms/rimfire-families/autoloading-model-597.aspx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Mam zamiar rodzić w szpitalu w Łomży, nie jestem z tego miasta więc proszę o podpowiedzi co i w jakiej ilości należy zabrać ze sobą dla dzidziusia i dla siebie po porodzie? Co zapewnia szpital, a co należy zabrać ze sobą? Słyszałam, że trzeba też zostawić jskieś rzeczy dla szpitala: pieluchy lub ciuszki, jak to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Niestety, musisz zabrać prawie wszystko. Szpital zapewnia jedynie wkładki po porodzie. Jeśli nie masz ubranek dla dziecka i koszuli dla siebie, to pożyczą, jednak są to rzeczy w złym stanie, więc lepiej wziąć swoje.
A tak w ogóle, jesli masz możliwość rodzenia w innym szpitalu, to zrezygnuj z Łomży.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

siec w domu i czekaj na 3-ciego dzidzusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Nie musisz brać ubranek. Tylko na wyjście - to ci dowiozą, będzie duuuużo czasu do zastanowienia się.
Musisz mieć pieluszki i chusteczki mokre. Czapeczkę swoją, ewentualnie kocyk. A reszta to rzeczy dla siebie. Zestaw do jedzenia, toalety, koszulę, kapcie itp.

A najlepiej to zadzwon do szpitala i powiedzą Ci wszystko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

mdli mnie jak czytam takie teksty niech te zespoły jak niemają grania
to niech zmienią fach-ja jak szukałem zespołu to pytałem znajomych i
obejżałem ich wesela to najlepszy sposób a nie internet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Mam problem, sąsiedzi mają małego psa, którego non stop trzymają na balkonie, piesek się tam załatwia, właścicielka nie sprząta po nim, pies piszczy. Poza tym synek sąsiadki ( ok 4 lat) ciąga go za uszy itp. Nie widziałam ich nigdy na spacerze. Tak mi żal tego psa, dzwoniłam do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Łomży.ale nikt nie odbiera.Poradźcie gdzie się udać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

to Twoj blad niestety, jezeli podajesz nieprawdziwe dane to chociaz ustal jedne konkretne i ich uzywaj, a unikniesz bledow... A kiedy pisalas do nich? Na odpowiedz przy takich serwisach mozna i czekac miesiac, albo i sie nie doczekac..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

dziwne ze dzisiaj juz tego ogloszenia nie ma poprostu znikło, inne jak byly tak sa tylko tego nie ma... moze ktos sobie zartowal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

@P.A.
"Jak mozna nie znac swojej daty urodzin, bo takowa trzeba wpisac... ..."
normalnie ... właściwe dane mam wpisane tylko w jednym oficjalnym koncie, w pozostałych mam wpisane dane fikcyjne, z tym, ze we wszystkich jednakowe, więc nie zapomnę ;)). Niektóre konta mam zakładane tylko przez TORa i tylko przez TORa się na nie loguję nie wysyłając ani nie otrzymując na nie maili z konta oficjalnego i pozostałych kont fikcyjnych. Jakbyś nie wiedział, nazywa się to OCHRONA PRYWATNOśCI :)).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Witam! A może zdecydujecie się na COMBI .... naprawdę warto i bez reklamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

witam :) czy wspomniany wcześniej sklep na al. legionów nadal istnieje? czy może powstaly jakies nowe punkty sprzedaży e-p ?
pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Witam. Miałem ten sam problem , po sprawdzeniu kilku sklepów polecam dwa sklepy na ul.Legionów. Pierwszy to biały sklepik naprzeciwko 4+(najtaniej), drugi u p.( ksywa) Kurczaka naprzeciwko Stokrotki (największy wybór i dobrze doradzą).

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

ooo to bardzo dobra nowina :) dziękuję za informację :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

P.A.

ma słuszną rację, umowę najmu koniecznie zgłosić do US, nie są to duże pieniądze a masz święty spokój , niby " pokrzywdzony" lokator czy zawistny sąsiad może Ci narobić problemów donosem, US nie odpuści a to z karą i odsetkami

ja z wynajmu biorę 500, a płacę miesięczna zaliczkę coś ok. 47,50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Ok! Jeszcze raz wielkie dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

moze jakies dokladniejsze opinie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Witam,

Jestem tu nowy i pochodzę z województwa podkarpackiego ale ze względu na to, że forum to jest dosyć popularne postanowiłem wbić się w ten wątek ;)
Swoje pytanie kieruję do ludzi którzy aktualnie przebywają na szkółce lub są po jej ukończeniu. Proszę Was o to byście się podzielili wrażeniami, spostrzeżeniami, przestrogami itp itd dotyczącymi szkółki. Dowolność całkowita w w wypowiedzi. Wszystko co ciekawe jest przydatne. Nadmiar wiedzy nie boli a może przygotować psychicznie choć trochę ;)
Fajnie byłoby jakby ktoś opisał jak wygląda "normalny" dzień w szkółce, w jakich godzinach trwa nauka a w jakich można mieć trochę czasu dla siebie. Jak wyglądają weekendy tzn czy można pojechać do domu, jeśli tak to w ile weekendów w miesiącu jest taka możliwość. Jak jest na co dzień z wychodzeniem z ośrodka tzn czy uczniowie nie mogą opuszczać terenu czy mogą po zajęciach w czasie wolnym pójść np. do sklepu itp.
Wszelkie informacje będą mi przydatne.

Czekam na Wasze wypowiedzi i pozdrawiam :))

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

dziwne ze tego z abc tak krytykuja bo ja wlasnie bylem tam 1 raz w zyciu w zeszlym tygodniu z ojcem .moj ojciec wszedziej najpierw objezdzi gdzie najtaniej.np piwo tylko na nowogrodzkiej -1.50zl ,styropian na ocieplenie domu tez takiej wytargowal niz w firmowym sklepie obok wytworni,niewiem jak jest z cena u tego z abc bo bylismy umowieni na 12 .wchodzimy patrze duza kolejka notariusz wyszedl i skierowal nas na przeciwko (do swojej matuli)ojciec zly bo tamta powoli i dlugo zalatwia,nic czekamy ludzie znowu przychodza,mamuska notariusz wychodzi i sysze jak mowi sekretarkom ze na wczasy sie spieszy -mysle ostro teraz oprocz nas na ta sama godzine jest 4 mlodych ludzi kupno-sprzedaz mieszkania,oczywiscie teraz wiem dlaczego tamtych 1 zalatwil(u nas byla dzialka o kilkutysiecznej wartosci)i tak niezalatwilismy bo sprzedajacy ma odebrac z sadu jakis akt wlasnosci i trzeba czekac do 2 tyg ale co do ceny to watpie czy ci z abc sa drozsi znajac mojego ojca (a kilkakrotnie kozystal z notariusza)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można ufać doniesieniom proniemieckiego onet.pl?

Anna Romanowska na ul.Kazańskiej, obok Kauflandu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org