piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

haha:P Bart... co żeś za świństwa sobie pościągał?:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

ty byles na festynie a fatikor pawel z navary jadl kurczaka i kielbase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

polecam pana z Ogrodowej laŁa mi sie woda do srodka z klimy tylko on potrafil naprawic inni pokupowali aparaty do nabijania ale zeby cos innego naprawic to za glowe sie lapio i odsylajo do piatnicy do pana m czas oczekiwania jak u kazdego fachowca ale wrto poczekac ceny tez przystepne ja go zawsze polece pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

nie no kobiety już są obstawione:) zresztą ja aktualnie też już mam swoją ekipe,niestety nie w łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

Pszczoły nigdy nie atakują, to o czym piszemy to nie były pszczoły, to dziwne osy, jak w filmach Hiczkoka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

wiem jak wyglądasz i co ty na to?Nie kesteś anonimowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

Widzisz brudasie, tęsknisz za pralką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

Witam :)

Słuchajcie czy był ktoś w nowym sklepiku na wyszyńskiego z ciuszkami używanymi??? Jeśli tak to proszę o podpowiedżi czy warto tam wstąpić, jakie ceny? jakie ciuszki? Czy to takie cuś co jest na prymie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

mam pytanie co do wczorajszego postu. pytalem o dolaczenie do ligi, a ktos odpisal zeby sie odezwac na maila jak chce grac, niestety post zostal usuniety wiec prosze o kontakt.

I niech mnie cmoknie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

uzywam, a wlasciwie uzywalem odkurzacza firmy rainbow - podobno jeszcze lepszy niz roboclean i po wymianie drugiego silnika dalem sobie spokoj. zbiornik z woda to fajna rzecz, ale powoduje ze wilgoc powoli przedostaje sie w okolice silnika i po pewnym czasie zaczyna on rdzewiec. za okolo 1/3 ceny mozna kupic porzadny "miele" lub inna renomowana marke i efekt bedzie taki sam, szczegolnie ze duzo nowych odkurzaczy nie potrzebuje worka na kurz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org