poniedziałek, 19 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

Znany z narodowościowych poglądów i ostrej krytyki emigrantów bydgoski ksiądz Roman Kneblewski zamieścił na swoim internetowym profilu kolejny kontrowersyjny wpis. Obok zdjęcia dziecka przyjmującego komunię napisał: \"Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną\". http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ksiadz-kneblewski-szokuje-komunia-po-katolicku-na-kolanach-i-do-ust/9p35w0f

...jeśli przykościelny Feliksgniew Ziobrzyński oszczędza pedofilów w koloraktach nie umieszczając ich na słynnej, urzędowej liście, to taki kato-talib nie ma hamulców do publikowania szkaradztwa, które nawiązują wprost do średniowiecznej niemoralności...

To nie żadna tajemnica – zjednoczyła się lewica!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną

Wielowieczne przyzwyczajenia kleru, szczególnie polskiego (i nie tylko) w sposobie adoracji własnych atrybutów nie mogą być zmienione, ot tak szast prast i już. Ten księżulo wie co pisze i nikt nie może się w to wpie.dalać, co to to nie!

I niech mnie cmoknie ;)

czy przypadkiem nie jest tak, że zboczeniec zawsze widzi to co chce widzieć :-)

nie chodzi mi tu o tego durnego klechę ...

ja do kościoła nie chodzę, dzieci swoich nie namawiam ... i też nie chodzą .... co najwyżej na religię w ramach poznania folkloru polskiego ....

i wali mnie co oni tam w tym kościele sobie robią .... niech się wierni martwią !!!

news przekopiowany z łonetu,
a staremu zgredowi chodziło wyłącznie o przyjmowanie komunii, bo to jest na zdjęciu do którego był ten komentarz,
trzeba być osłem żeby dopatrzeć się w tym nawiązania do pedofilii ...
księdza pedofila ;-)

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

kmiot, czerwona szmato pisowska, co ty możesz wiedzieć o kościele? Chyba, że tym twoim bandyckim, opartym na nienawiści, kłamstwie i włażeniu w dvpska działaczy komunistycznych w szeregach pis.

Do czopów i wazelin pisowskich. Kto to powiedział?
"Jarosław Gowin będzie ministrem obrony narodowej w przyszłym rządzie PiS"

I niech mnie cmoknie ;)

jak zwykle zenada.....

Sprawa kleru polski od 1989r. To grzech zaniechania wielu ma inne nazwiska niż rodowe ,wielu nadużywa wpływów i kasy wielu jak wesołoski jest w ukryciu krytych...https://m.youtube.com/watch?v=cfiVl3--Rfo

Anatol M.

A to pewnie golden boys polskiej awangardy umysłowej? Prawda imć Kmiocic?

I niech mnie cmoknie ;)

Na forum 4lomzaPL...

SZOWINIŚCI ANTYpolscy i ANTYkatoliccy mają dobre warunki do wylewania swoich FOBII. Zaiste - black boys wywrotowej awangardy umysłowej!!!

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0