środa, 22 maja 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
atak na religię praojców POlaków

Policja podlaska prowadzi postępowanie w sprawie zniknięcia figury Światowida z Babiej Góry, znajdującej się w pobliżu Choroszczy. Jej usunięcia domagał się radny urzędu miejskiego tej miejscowości.http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tajemnicze-znikniecie-swiatowida-obrazal-uczucia-religijne/xxsq975
...zatem w państwie PiSlamskim wszystko idzie wg bolszewickiego wzoru...

Jeśli masz do dzieci chuć, wesprze cię w tym biskup Głódź

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: atak na religię praojców POlaków

Nie byłeś tam przypadkiem ostatnio? Miejscówka w sam raz...

Kasia

zniknęła po najprawdziwszy cud jak samo znikło za rządów pisu takie tylko mogą być cuda

Może był podobny do ryszarda i kogoś to drażniło...złośliwcy

Kaśka , a tobie jakoś nie mogli tam pomóc ?

Piczka ty jesteś ciekawszym przypadkiem, gdzie tam mną się będą zajmować, jak ja zdrowa.

Kasia

Autor: Kasia. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 08-01-18 22:35

Piczka ty jesteś ciekawszym przypadkiem, gdzie tam mną się będą zajmować, jak ja zdrowa.

Kasia.
______
a ty sprzedajna szmato czerwona masz coś jeszcze do powiedzenia? Twoje koleżanki biorą coś więcej za noc skvrwienia niz 500 zł miesięcznie. 500 zł/30 dni to daje jakieś 16,666666 zł za dzień. No sorry, to trzeba być kurviszonem. 17 zł za dzień dawania dvpy komuchowi Piotrowiczowi. SZACUN.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

ją , żeby ktoś chciał bzyknąć, to ona musi grubą kasę dopłacić :)

Widzę Złomeks oblatany w temacie, co noc nowej dziwce językiem wazelinowy czopek aplikuje;) A jak ciągle będziesz tylko dziwko, szmato to i jako stały klient się znudzisz i nawet te co bierzesz 3×500 plus mało będzie, a że ryj masz niewyjściowy to maskę kup. A u mnie nie szukaj bo nie znajdziesz, z chamami się nie zadaję, a wiesz że zęby trzeci raz nie urosną?

A jak jesteś popier, oleńcu taki odważny to podaj adres i przyjdę i mi prosto w oczy powiesz o tych dziwkach i szmatach, a jak nie to palancie stul w końcu ryj, bo się prosisz i pierwszy zaczynasz rzucać w stosunku do mnie! A ja potulna nie jestem jak wszyscy którzy na tym forum tolerują te twoje szmaty i dziwki. A teraz zapie, dalaj po maskę i na dziwki!
https://youtu.be/HHSMlV2WFpM

Kasia

Kaśka, po co taka \"dama\" jak ty ma się sama fatygować,
podaj swój adres , gdzie ty urzędujesz,
wpadniemy, ocenimy, może skorzystamy :)

Wystarczy że twój kownacki znam i drugi w Jeziorku. A oceniać to ty możesz jak sobie poszukasz jakiejś Aśki, a nie Kaśki. Do mnie wpadając mógłbyś się \"poślizgnąć\" na psie, mimo że spokojny, ale reaguje gdy potrzeba.

Kasia

twoja dedukcja gowno warta, jakie Kownaty, jakie Jeziorko :)

to, tak samo , jak doszłaś do wniosku, że dawny forumowy Maruda, to dzisiejsza mała kvrweka Misia :)))

... dawaj adres, może i być pod latarnią :)

W Kownatach masz ośrodek, szukaj a nuż coś znajdziesz. Ja już tyle razy ci uświadamiałam że nie sypiam z chamami, a ty dalej nie kumasz?

Kasia

... a kto tu mówi o sypianiu ?
laskę możesz i zrobić na szybko, jak tylko wyjmiesz sztuczną szczękę, babciu :)

Laskę potrzebujesz? Na nogi zaniemogłeś he, he? Balkonik wypożycz ze szpitala.

Najpierw trzeba nie być chamem i mieć deko w majtkach, a nie wykałaczkę;)

Kasia

Dość \"uprzejmości\" bo zmazów dostaniesz. Zmień gacie, tylko nie z prawej na lewo i nie przód tył. Pora na kąpiel.

Kasia

podobno stare babcie są w tym najlepsze,
jeszcze jak wyjmą sztuczną szczękę , rewelacja :)

Przykro, nie wyjmuję bo nie potrzebuję sztucznej szczęki. Ale szukaj może ci się poszczęści.W sumie to i bezpieczniej dla ciebie bo wtedy taki cham jak ty nie zostanie pozbawiony swojej 5 cm\" męskości\" Dobra-koniec....

Kasia

O jak się przyxjebaly dwa pedały. Każdy kto ma inne zdanie o pelowcach jest dla nich pislamista, wzywają bydlaki jeden z drugim wszystkich w koło, gdzie jest kur...wa ADMIN się pytam!
Kurew i czerwonych szmat to sobie pajace w domu poszukać wieczorem pod kołdrą.

choć nie przyłączam się do tak POgardliwych i POniżających wyzwisk, jednak De.wotki wPiSy zasługują na stosowną do ich POziomu reakcję...
oto bowiem w pierwszym swoim komentarzu sama prosi się o inwektywy nie tylko bagatelizując katolicko-urzędowy terror ideologiczny (żądanie radnego usunięcia figury Światowida), ale od razu przystępuje do obrażania adwersarza...

Ciebie tam postawić, będzie światłoyebliwy.

Paplak jeśli ty na równi stawiasz jakiekolwiek wpisy z tymi w których u Złomeksa w każdym niemal poście w stosunku do praktycznie wszystkich, którzy nie zgadzają się z nim lecą czerwone szmaty, czy dziwki jesteś wtedy kim jesteś....Złomeks jeśli liczy że każdy jemu na to pozwoli to się grubo myli.

Kasia

Jeśli chodzi o złamaxa, To frustracja i kvrvica nim rzuca i tłucze w ten pusty dekiel.

De.wotko

...nie graj niewinnej dziewicy, bo każdym niemal wPiSem jawisz jako zakłamana jawnogrzesznica - panna stojąca z wydatnym brzuchem przy ołtarzu...

I znowu ateiście niczym gorliwemu katolikowi panny z brzuchem przy ołtarzu przeszkadzają.Znajdź mój wpis, chociaż jeden malutki, gdy do kogoś zwracam się per:\"ch.ju\" a potem dopiero je zrównuj z wpisami Złomeksa .Gwarantuję że nie znajdziesz, ale czuję że niedługo to się skończy.

Kasia

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0