czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

ale burak,a na dodatek C_W_EL..hahahaha ten wasz pawel z navary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

wyskoczył na wycieczkę na prostytutki i tyle....hahahah ten wasz pawel z navary hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

Nawet jak na ge_ja, ten facet to porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

Ta matura to teraz poprawka, czy właściwa, maju, to jednak jest. Na ile zdaleś?, to też ważne to. Możesz próbować się skontaktować z osobą:

bwbkalinka@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

Ja osobiście polecam salon Anny i Kszysztofa koło Miłosierdzia bożego chyba ul Mickiewicza wiem że czesała dziewczyne na Miss Ekonomika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

megan
Dzień dobry Megan :)
Wymarzony urlop ,aż podśpiewujesz tra la la la ;)
Fajnie masz :)


robciu
Witaj Robcio :):)
Dzień jak co dzień ,bardzo dobry dzień , pogoda się poprawia i różne inne dobre rzeczy dzisiaj mnie spotkały , dzień OK :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

megan
Urlop się należy ;) Trzeba odpocząć i się zrelaksować :):)
Cieszę się ,że dostałaś urlop :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

Nie zupełnie, fakt dokonany :) ale oki zajrze pozną nocką

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premier Morawiecki mocno w noworocznych wywiadzie: nie chcemy ulegać różnego rodzaju szantażom międzynarodowym

Jako ze mam "dosc wyczulony" słuch na dokladnie takie dzwieki, godzina 17:05 rowno brzmialy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org