niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wysokie notowania PIS

Ona sie taka urodzila! Jak ktos urodzi sie bez reki czy nogi to sie nie wysmiewacie.laska przynajmniej jest soba. I osiagnela duuuzo wiecej niz wiekszosc z was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

A tatuś krzys jaki gwiazdor! Pozuje do zdjęć, bo mu córcia pojechala na festyn...hhhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

wstyd??????????????????

wiecej dealerow niech bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

Ale mają radochę!

bo narkoman z navary napada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

Niech sie teraz bawia,bo sie naplakali:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

madziara
Tak myślałam właśnie ,że "DO KOŁYSKI" ,też ją bardzo lubię :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

i namnie przyszedł już czas ucieczki do pracy

miłego dnia:-))))))))) WSZYSTKIM:-)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS



"Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje. "

"Zdrowy rozsądek może zastąpić prawie każdy stopień wykształcenia, ale żadne wykształcenie nie zastąpi zdrowego rozsądku."



Lolek1234 trzeba mieć wewnętrzne hamulce , kulturę osobistą i trochę oleju w głowie . Granicę zdrowego rozsądku , każdy ustala sobie sam , tak żeby być w zgodzie z samym sobą i nie ranić innych ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

Najlepiej przez "ocenę okresową pracownika". Poczytaj o tym w necie na czym to polega a ja mogę ci taki kwestionariusz sprawdzający przygotować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

ja robiłam w tej firmie z Łomży, wyszło tanio, ja robiłam kilka szt


http://www.grafside.com.pl/node/4



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

najlepiej testami kompetencyjnymi, przeprowadzasz je wśród pracowników, można wtedy uzyskać ciekawe informacje (kto osiąga najwyższe wyniki, kto nie pasuje swoim profilem do stanowiska itp), w firmie, w której pracuje szef korzystał kiedyś z takich testów robionych przez Instytu Gaussa – iakg.pl – okazały się bardzo pomocne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

blackrose_xxx-nie dość że burak to łeb jak sagan!i piepszysz od rzeczy,zwal konia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

faktycznie porazka - bo ta kobieta to juz wrak ,z niej nie wycisniesz energii aby sie bronila!!! Ona nie ma sily!!!!!!!!!!!!!aby jej pomoc to najpierw ja trzeba ustawic do "pionu" Moge podpowiedziec ale musze znac wiecej szczegolow . pisz potatos@gazeta.pl - moze cos poradzimy , jesli chociaz jedna iskra w niej drzemie!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

syna należy eksmitować. to po pierwsze
po drugie zawiadomić policję i złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Może to zrobić nawet Pani/ Pan
należy reagować szybko zanim ta kobieta straci życie a Pani będzie miała wyrzuty sumienia że wiedziała a nic nie zrobiła
poza tym na Szosie Zambrowskiej w starostwie jest Biuro Porad Obywatelskich. Jest to organizacja pozarządowa, która za darmo udziela porad prawnych. Ja korzystałam i jestem bardzo zadowolona.
Proszę zapisywać do Pań, bo jest tam jeden Pan ale bardzo nieuprzejmy.
telefon można odnaleźć w internecie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

Chyba żartujesz? Widać po nich jak się "UMARTWIAJĄ"!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

Ale kundel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

Po prostu ma kompleksy pawel z navary .A chciał sie spotkać aby wypaść jak najlepiej hehehehehhe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

dowodca krzysztof schowal sie w oborze za krowa hahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

żeby być ge_jem to trzeba mieć apartament na Mahatanie, porsche 911. On tego nie ma, to zwykły pe_dał jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysokie notowania PIS

Jeśli uważacie, że drzewa przy drogach są po nic to chyba powinniście się douczyć!
Drzewa przy drodze pochłaniają, czy też blokują, dużą część spalin samochowych (nie pamiętam ile dokładnei, ale zdaje się ponad 50%), gdyby ich nie było to chyba byśmy się potruli spalinami. Zatrzymują też w dużej części hałas samochodów.
Do tego zauważ, że nie każdy jest szczęśliwym posiadaczem klimy w samochodzie, a drzewa przy drodze, zwłaszcza w lato, dają cień. Przegrzany kierowca w aucie to też większe prawdopodobieństwo wypadku. Do tego drzewa, skoro dają cień to też sprawiają, że jest lepsza widoczność, bo nic przyjemnego jest prowadzić auto, kiedy słońce dziarzy Ci prosto w oczy, nie?
Jak jest mgła na wiosnę czy jesienią to też tam, gdzie jest więcej drzew, np. w lesie jest ona rzadsza niż na polu.

Dalej uważasz, że drzewa są po nic?
Najpierw się zastanów co piszesz, a potem pisz. A rozsądku ludzi nic nie zastąpi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org