czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unia Europejska a prawda. Czy może być dobre to co zaczyna się od kłamstwa ?

Kiedyś pokazywali program wprowadzony na jakimś stadionie - mający na celu walkę z pseudokibicami. Tzn. wyglądało to mniej więcej tak: każde wykroczenie skutkowało złożenieniem zawiadomienia przez "stadion" do prokuratury, wprowadzeniem na czarną listę "kibiców" nie mających wstępu na stadion przez długi czas.
Zarówno w jednym jak i drugim przypadku "stadion" rezygnował z obu kar pod warunkiem pracy społecznej na rzecz obiektu sportowego i drużyny.
A to skutkowało tym, że jak taki koleś posprzątał trybuny, zmył "kibel" zaczął się w jakiś sposób czuć odpowiedzialny za obiekt, a jak zobaczył kumpli brudzących, niszczących - to poczuł, że dokładają mu późniejszej pracy......

Całkiem nieźle to wyglądało, ciekawe na ile to było prawdziwe.... hehe

Pozdrawiam wszystkich w ten najgorszy dzień tygodnia (poniedizałek)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia Europejska a prawda. Czy może być dobre to co zaczyna się od kłamstwa ?

jest elektryk samochodowy w Starej Łomży oraz na ulicy Marynarskiej (przy Kierzkowej)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia Europejska a prawda. Czy może być dobre to co zaczyna się od kłamstwa ?

przy Kierzkowej..... na placu od tyłu biblioteki na Długiej.... polecam...

po pielgrzymce od elektryka, do elektryka - on mi pomógł...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia Europejska a prawda. Czy może być dobre to co zaczyna się od kłamstwa ?

Ja tam bym polecil takiego typa na osiedlu maria chyba sosnowa mi nieraz w golfie grzebal i jakos z uslug bylem zadowolony tylko uprzedzam ze za szroty typu maluch i inne bajery to sie nie bierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org