piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Teraz to już nic im nie grozi:)

Dom „na końcu świata”...
Jestem po rozwodzie, rozstałam się z mężem, bo był alkoholikiem, nie miałam gdzie się podziać – mówi Ewa, matka sześciorga dzieci. Od roku mieszka w Domu Samotnych Matek w Nieławicach koło Wizny. W ośrodku dach nad głową znalazło czterdzieścioro dwoje dzieci i ich dziewięć matek. Nadchodzi zima, a w Nieławicach brakuje opału, paliwa i odzieży dla maluchów. Przydałoby się też więcej jedzenia... Potrzebna pomoc
Brakuje praktycznie wszystkiego…. Czy ktoś zajrzy na ten „koniec świata”?


Urywek artykułu z dnia 27.10.2009r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teraz to już nic im nie grozi:)

Ja słyszałem, że Łodzi rekrutacja jest wstrzymana. Tzn sprawnościówka to reczywiście może być po 2 tygodniach ale na MS sie podobno czeka ponad 6 miesięcy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teraz to już nic im nie grozi:)

Donald przyznam , że się postarałes ale intelektualnie wybacz wyszło ble ble ble.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teraz to już nic im nie grozi:)

KATa ściągnijcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
WRe: Teraz to już nic im nie grozi:)

adal też ogol :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teraz to już nic im nie grozi:)

A ja po świętach na Krutynię Ico?.

Narew to już wymarła rzeka, przez gospodarkę rybacką a raczej Legalne Kłusowanie Rybackie.


pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teraz to już nic im nie grozi:)

Bimbo, jesteś ograniczony, bo jak inaczej można powiedzieć o tym co napisałeś o Czeczenii. Tam działa marionetkowy rząd, z szajbusem Kadyrowem, który za pomocą swych watażków terroryzuje społeczeństwo. Ja bym nie chciał mieć niby wolności, jak to było u nas za komuny i oni też mają prawo do swojego suwerennego państwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teraz to już nic im nie grozi:)

...Czesio,,,bananowe czy inne to kara powinna pomagać a nie wracać ,np jak w domu coś nie tak zrobiłeś i dostałeś od ojca to nadal też na złość robiłeś tak samo, na pewno dobrze już było i kary nie było.To co kosę komuś wsadzić bo on ma a ty nie masz ,szukaj pracy za granicą to tobie się materialnie polepszy. Za narkotyki powinna być wysoka kara bo to nam do życia nie jest potrzebne , ty zarabiasz morze na wygodę czy na przeżycie a drugiego zabijasz to jest nie ta droga, pozdrawiam



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org