niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa hala targowa.

nie byłem jeszcze w środku ale dzisiaj miałem okazję zobaczyć jak to handlowanie będzie wyglądać pod tą piękną przeszkloną wiata. Już oczyma wyobraźni widziałem piękna stoiska całe wypełnione dorodnymi owocami i warzywami oraz innymi produktami rolniczymi. No ale rzeczywistość otworzyła mnie szeroko oczy i zobaczyłem to typowe dla Łomży dziadostwo. Zamiast takich stoisk straganów tabuny wszelkiej maści samochodów dostawczych i innych z których prowadzona jest sprzedaż warzyw i owoców. W sumie do cholery jasnej neiw iem czy to jest targowisko pod wiata czy parking dla samochodów. Wygląda to okropnie i w tym smrodzie benzyny , cieknącego z tych złomów oleju prowadzi się sprzedaż niby ekologicznych i zdrowych produktów rolnych. Mam nadzieję ,że ktoś w pizdu przepędzi te samochody i tych powalonych miejscowych handlarzy z tymi ich samochodami. Sa miejsca wyznaczone do parkowania a nie wjeżdżanie na piękne miejsca do handlowania z tymi trupami. Nie widać żadnego porządnego towaru tylko stojące samochody dostawcze a obok prymitywnie wystawione warzywa i owoce do sprzedaży. jak tak ma to wyglądać to ja bardzo dziękuje tym miejscowym kupcom i niech idą w piz du krowy pąść a nie handlem się zajmować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

jak nie mają pojęcia jak taki handel pod wiatą ma wyglądac to niech pojada do innych miejscowości gdzie taki handel jest prowadzony może coś zrozumieją i czegoś się naucza bo jak na razie to tylko jęczą i dalej to swoje dziadostwo uprawiają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

czy tak to nie może wyglądać???????????????





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Do Lulik, hejterze, przypuszczam, że na zakup jednego z tych samochodów chłodni do transportu owoców na targowisko, "złomu" jak to piszesz, musiał byś odkładać kilka lat ze swojej pensji, nie podoba się to hajda do biedronki.

Co do zdjęcia, ludzie nie zdajecie sobie sprawy, że brak PODSTAWOWEJ przestrzeni magazynowej w okolicy stwarzałby konieczność dla tych ludzi przewalania KAŻDEGO ranka i popołudnia tony czy dwóch ton towaru, jeśli chcieli by zrezegnować ze sprzedaży z pojazdu. Jakim trzeba być debilem by tak pluć jadem nie mając bladego pojęcia o temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

nie ściemniaj i ludziom głupot nie sprzedawaj gdzie indziej można? Jak widać można a tu nie można bo to mentalność łomżyńska. Pojedż na rynek do Ostrołeki i co tam jakieś inne problemy mają ,że potrafią. To jest miejsce do handlowania a nie miejsce do parkowania dla tych kosztownych chłodni .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Ci ludzie płacą słone pieniądze za każdy metr kwadratowy tego placu każdego dnia i dpokóki jest to zgodne z regulaminem targowiska, to ich sprawa co z nim zrobią, nie twoja drobnomieszczański szczekaczu. Zapoznaj się z tematem, potem się wypowiadaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

wygląda to mniej więcej tak tylko ze teraz pod piękną wiatą na pięknej kostce





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Zdjęcia z Twojej rodzinnej wsi? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

nie jest to zdjęcie z naszego targowiska pod ta nowa wiata ale dokładnie widziałem dzisiaj podobny obraz tylko ,że pod pięknym miejsce do prowadzenia handlu





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

takm wiec sami popatrzcie i wybierzcie jako mieszkańcy czy tego oczekiwaliśmy i czy na to poszły te pieniądze z kasy miasta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

tak można?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

javascript:displayWindowzdjecie('/_misc/zdj_wym.php?url_zdjecie=http://1.static.s-trojmiasto.pl/zdj/c/9/117/800x0/1174148-Zespol-hal-targowych-to-zabytek-ale-doczeka-sie-nowoczesnej-promocji.jpg',760,505)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Można mając w pobliżu przestrzeń magazynową, jak pisałem wcześniej. Zajmij się tym na czym się znasz i nie kompromituj się więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Radian jest takie stare powiedzenie " nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

A tak przy okazji, jakie Ciulik masz doświadczenie w branży, że mówisz ludziom którzy przez 10 czy 20 lat jeżdzą sprzedając swoje produkty po całym województwie, jak mają pracować? Daj jakiś numer kontaktowy do siebie to się ludzie na konsultacje będą zwracać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

" nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz"
A więc rozumiem, że ty potrafisz pchać się na afisz i taki jest cel tego debilnego wątku? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Ludziom nie dogodzisz!! Zawsze jakiś zrzęda się znajdzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

no fakt masz rację po 10 20 latach targu w Nowogrodzie , Myszyńcu , Jedwabnym trudno zrozumieć ,że klient chce trochę lepszych standardów. Specjalistą nie jestem ale mam prawo oczekiwać czegoś więcej niż to co do tej pory.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

no jasne . Gdy klient wymaga to debil. Jasne doskonała recepta na sukces. Gratuluje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Bronisze czy Fasty, to domena tych ludzi, nie Myszyniec czy Nowogród, ale po nazwach miejscowości które wymieniłeś, potwierdziłeś moje przypuszczenia, że jesteś zwykłym czereśniakiem, bez pojęcia o czym pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

wymaganie takich standardów to debilizm miejscowego klienta?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

"Lulik" daj przykład ludziom. Pokaż jak to ma wyglądać, ustań tam i handluj... Spróbuj a wtedy nie będziesz wypisywał bzdur.. W marketach masz czysto i ładne stoiska ale niestety towar najgorszej jakości przeważnie z chin. Nawet owoce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

no faktycznie to co ty pokazujesz na miejscowym rynku faktycznie to wyżyny estetyczne handlu marchwią i burakami. No rozumię to lepsze wydanie to zostawiasz na te Fasty i Bronisze dla nas w Łomży dajesz to co jest. wobec tego serdecznie dziękuje i jestem wzruszony zbawco twoja wielkodusznością.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Piotrek ja oczekiwałem i usiłuje pokazać ale to jak widać są pragnienia debila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

I tu się z Tobą mogę zgodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

powiem więcej gdyby na tym rynku pod wiatą pojawił się taki handel , prowadzony w ten sposób to te Biedronki , Lidle i Kauflandy poszłyby z torbami bo każdy by chciał właśnie tam kupować i takie produkty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

no ale to jak widać marzenie debila - no trudno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Lulik, ale się podnieciłeś. Zastanawiam się, czy Ty nie wiesz jaka jest rzeczywistość?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

A ja uważam że Lulik zwrócił uwagę na ważną kwestię estetyczną. Dlatego nie chodzę na rynek. Wszystko rozjezdzone. koleiny błoto - tak tam było. Może ktoś powie jeszcze ze to nie od samochodów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa hala targowa.

Ja równierz zgodzam się po części z Lulikiem, ja osobiście w nowej hali targowej wiecej zakupów nie zrobię.Przed Świętami potrzebowałam źółtej papryki w hali targowej kupiłam ją po 14 zł za kilo, gdzie potem w osiedlowym sklepiku taka sama papryka była po 7, 5 za kg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org