poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

ZEZOWATE CZYŻBY INFORMACJE ZACZERPNIĘTE PRZEZ CIEBIE, PSI DETEKTYWIE NIE POKRYŁY SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ:)))))))))

TROP DALEJ:))) BOHATERZE WIRTUALNY:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Zezowate

może zgłoś się do prokuratury to prędzej mnie wytropi:)))))

























TYLKO WUJKA GOOGLE JUŻ TY SIĘ NIE PYTAJ O NIC BO I WUJEK GOOGLE OLAŁ CIEBIE:)))I PODAJE TOBIE ZŁE INFORMACJE:))STARY TETRYKU:)))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

prawda jest taka ze ja z zezowatym i 2 kolegami tam byliśmy - to ciebie nie bylo i nie wal sciemy na zezowatego bo jestes jednym kłamcą na tym forum który jeszcze wysmiewa i nabija sie z zezowatego .

Potrafisz siedziec tylko w domku i sie barykadować a na forum wyzywać innych
sam jesteś oszustem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))



Raclan jak mogłem być na kursie który się nie odbywał:)))

hahahahahha ja z zezowatym i 2 kolegami cioty wzięły kolegów do pomocy:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Raclan masz już dane kolegi:)) zezowate ma moje dane to czemu wy cwele prosicie o spotkania:))))

NIe lepiej cwele wpierdol spościć komuś bez zapowiedzi:))))

Ale takie kurewstwo zapraszacie kolegów bo nie dali byście nikomu rady w pojedynkę:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Raclan ryju nie myty jesteś ************ tak jak twój kolega:))

CZY TY ZEZOWATYM MENDO NIE ZAUWAŻASZ JEDNEGO ŻE GÓWNEM INNYCH OBSMARUJECIE!!!!! I JĘCZYCIE STARE ĆWOKI:)))) ŻE TO INNI WAS OBSMAROWUJĄ???????

NIE MA SENSU TAKIM GÓWNIANYM TOWARZYSTWEM RĄK SOBIE BRUDZIĆ BO POTEM ŚMIERDZI:))))))

A MOŻE TY WRAZ ZEZOWATY Z KOLEGAMI OSPRZĘT MIELIŚCIE ?????:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

raqlan to musieliście się dobrze obsrać przed CXRSa1 skoro na spotkanie żeście przyszli jeszcze z 2 kolegami! Razem 4 na jednego!!! Ciekawe czy pobraliście ze sobą brony z gospodarstw???
Myślałem że ludzie z prowincji są bardziej odważni! Kiedyś świadczyły o tym awantury na każdej z zabaw w remizach strażackich np. w Konarzycach. A teraz co? 4 na 1?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

A dla tego zezol nie cierpi kobiet on tylko nawiązuje bliskie kontakty tylko z panami :))))))

Ciekawe co żony na to?:)

Czy nie długą odkryją mroczną tajemnice swych mężów skrywano przez lata:))))

Czekamy z niecierpliwieniem raqlan i zezowaty na dalszy ciąg romansu nawiązanego przez forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

cxrsa1 zesrales sie bo nie przyszedles a spotkanie niestety sie odbyło
gdybyś przyszedł to nawet byś reki zezowatemu nie podał bo byś sie zsikał ze strachu hehehe
czterech na jednego to nie wrózy nic dobrego wiem o tym ale ani ja ani moich 2 kolegów nic byśmy tobie nie zrobili bo to nie moja sprawka :) :)
Bardziej zezowaty by się tobą zajął a my mielismy ze sobą aparaty i kamery by pozniej twoj płacz i błaganie o litość nagrać jak go przepraszasz :):)
A z tego co pani w urzędzie powiedziała to nawet się gosciu tam nie stawileś bo byli tylko sami mlodzi ludzie :):)
Posrałeś się ze strachu i jeszcze sie teraz usprawiedliwiasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

raqlan od kiedy na solo się przychodzi z 3 cwelami????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

raqlan no to wklejcie wredne kurwiszony moje dane:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowaty spotasz sie ze mną ? mam ochute na ciebie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


raqlan , spokojnie ja mam czas , niech sobie andzia c , grabi dalej ,

.... z tymi kamerami i aparatem to mieliście dobry pomysł , byliby też świadkowie , żeby póżniej nie płakał i przepraszał , bo ja nie mam czasu jeżdzić tam darmo , a jak już go spotkam , to wtedy NIE BĘDZIE przepraszam i sobie " porozmawiamy " i się " pośmiejemy " .

TAK JAK TAM rozmawialiśmy , problem jest jeden : ten Ciul może nie być w TEJ grupie .
Pamiętasz , co TAM Wam mówiłem , że SĄ realizowane w PUP w Kolnie DWA podobne do siebie projekty :

Projekt :
„ E-AKTYWIZACJA MIESZKAŃCÓW MIASTA KOLNO - II EDYCJA” ,
- w tym 40 godzin kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.04.2012 r. do 31.07.2012 r.,

czy ?

Projekt :
„ Aktywność zawodowa szansą na sukces „
- czy 34 godziny kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.02.2012 r. do 31.05.2012


W KAŻDYM PROJEKCIE SĄ DWIE GRUPY , a więc MOŻLIWOŚCI jest , aż CZTERY , każda z tych czterech GRUP ma zajęcia w INNYM TERMINIE innego dnia .

.....................................................................................................................

Niech się jeszcze pocieszy , ja mam czas , lepiej się dobrze przygotować i WSZYSTKO dokładnie sprawdzić .
A tymczasem , już pewnie mu mina zrzedła i w pory robi ze strachu , po tym co Tu przeczytał .
Jak USTALĘ wszystko dokładnie , to wtedy TEŻ przyjedzcie i ZNOWU pójdziemy sobie póżniej na piwo ( tam gdzie dziś może być , albo zmienimy lokal ) , pogadamy i pośmiejemy się z tego " bohatera " .
__________________________________________________________

andzia c , PONAWIAM propozycję : JAK TAK BARDZO ci SIĘ SPIESZY DO SPOTKANIA ZE MNĄ , TO PODAJ SWÓJ ADRES czy nr telefonu , bo muszę przyznać , że na OBECNĄ chwilę jeszcze nie posiadam dokładnego .


PODAJ I NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

chetnie bym dal wam po banie, bananie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

raqlan i zezowaty przyszli z kolegami żeby mieć swiadków w razie jakby doszło do jakiegoś zajścia...to logiczne chyba...ale o co tak naprawdę biega to nie będę wnikać..jakieś spotkanie, jakiś kurs.... dziwne to wszystko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

ktos kogos wydymal i nikt nie wie czyja to **** byla. kazdy muwi teraz ze nie jego

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))



Autor: Kama30 ,

Ja WIEM , że to są IDIOTYZMY , lecz zobacz KTO i w jakim celu zakłada takie tematy .
JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY PISAĆ TAKIE GŁUPOTY ?

Temat : Andy c vel CXRSa1 vel miriamjan

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513183&t=513183

ODPOWIEDZIAŁEM , BO MAM TU DOBRĄ ZABAWĘ Z TEGO DEBILA andzi C vel CXRSa1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowate mieliście aparat wydeo to pewnie macie ze spotkania mile zdjęcia to wklej kilka na forum?????
Tylko żeby były z twarzami bo po penisach będzie was trudno rozpoznać:)))))))))))))

Cwele :))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

diabel666 tak szybko tobie nie odpisze może za kilka miesięcy jak ustali twój adres przez UP:))) ale uważaj bo on nie wie co to solo najbezpieczniej czuje jak ma za plecami kilku cweli:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

a mnie możesz ustalić, bo ja Ciebie tak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

cxrsa1----------ty za te całe pyskowanie na zezowatego i wpajaniu o nim głupot dla innych forumowiczów mialeś okazję stawić się w PUP czego nie zrobileś bo bałeś się ze koledzy cię nagrają jak dostajesz od zezowatego nawet łomot za te twoje wybryki na forum posrałbyś się ze strachu.
Osobisciie byłem i ciebie tam nie było kiciarzu .
Wiec skacz gadac głupoty juz i zamilcz. Ty to potrafisz tylko na forum pierdolic o innych a jak nadejdzie czas by spojrzec tej osobie w oczy to ty nawet nie masz odwagi wyjść ani nie masz kolegów którzy by tam byli z tobą .




JESTES SPALONY , PRZEGRANY I TWOJE GADANIE TUTAJ JEST JUZ BEZUZYTECZNE

ZEZOWATY SKACZ JUZ DO NIEGO PISAC BO TO CZLOWIEK CHORY UMYSLOWO A JUZ NA PEWNO JAKIS MALOLAT KTORY NIE MA CO INNEGO ROBIĆ JAK TYLKO WYZYWAĆ FORUMOWICZY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

i jeden i drugi zapewne nie są małolatami...tylko poprostu obaj dali się wciągnąć w głupie pyskówki..dajcie już spokój bo to do niczego nie prowadzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))



TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

___________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

__________________________________________________________

poniżej próbki tematów z ostatnich dni , założonych przez tego IDIOTĘ ;

....................................................................................................................

Temat : raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512578&t=512578

Temat : zezowate Goebbels/ie 4 forum.pl

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512871&t=512871

Temat : zezowate teleinformatyku:)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513167&t=513167

Temat : zezowaty Środa Kolno UP godzina (

[URL[http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512842&t=512842[/URL]

Temat : ZOŁZOWATE czy jakoś specjalnie przygotowójesz sie na jutrzejsze spodkanie???

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513021&t=513021

Temat : Ile razy już zezowaty już razy konfabulowal na tym forum:))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513023&t=513023

Temat : Dla czego zezowaty boi sie bliskiego kontaktu z kobietamI?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Temat : zezowate sklada pozew do sądu bo czuje się poniżony.....

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512159&t=512159

Temat : ORMO żyje ormo czuwa

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=200141&t=200140

TEMAT : zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513260&t=513260

...................................................................................................................


JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

raqlan świnia świni rękę ślini:))))


Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-03-12 18:22


raqlan , rozbawiłeś mnie barani łbie do łez , ty już tu przeszedłeś samego siebie ,
tzn jesteś STARY i tylko po 7 letniej wiejskiej szkole powszechnej , rozumiem ?
na to wskazuje twój poziom " intelektualny "



Autor: raqlan , " pokrzywdzony prawnik " mści się za to że obnażyłem jego głupotę i ignoranctwo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


Abstrahując ,
to andzia C vel CXRSa1 , co ciebie DEBILU napadło z pisaniem , że ja ci mam zablokować kurs komputerowy " informatyka ' ?
Dostałeś się tam z listy rezerwowych , to się ciesz , ale JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

___________________________________________________________

NIGDZIE PIERWSZY o tym niby twoim kursie " informatyka " NIE PISAŁEM .
Tak się cieszyłeś , że cię GMINNY KMIOCIE zakwalifikowali na te zajęcia i dostałeś się tam cudem , ty nieuku NIEPOTRAFIĄCY JEDNEGO ZDANIA NAPISAĆ W MIARĘ POPRAWNIE PO POLSKU , że aż wpadłeś w zachwyt i nie omieszkałeś wszem i wobec napisać , że ;

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

oraz :

TEMAT : ORMO żyje ormo czuwa
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:19

zezowate szczęscie ja nadal dostaje dotacje dzięki UP :)) a ty ormowcu chciałeś mi zablokować karierę zawodową:)))

____________________________________________________________

Czy tak BEZROBOTNY KMIOCIE się podnieciłeś , że aż w TRZECH tematach musiałeś się tym pochwalić , że ZA DOTACJE Z PUP w KOLNIE robisz tam jakiś kursik , dla POCZĄTKUJĄCYCH " informatyków " ???

JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowaty jakim ułomkiem trzeba być żeby chodzić po urzędach i pytać się czy zna Pan/i zna taki nick internetowy:)))))))))))))))))))))))))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

raqlan taki morał wyciągnąłeś z historii z Marudą nie mogłem dać rady sam Marudzie ! To następnym razem muszę przyprowadzać kolegów na SOLÓWKE:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Figa

Nie od razu, nie od razu Miła stopisz serca mego lód !zezowate szczęscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Figa po tym jak odkryłaś jego wiek :))))))) "Chłopiowiu' odechciało się smalić cholewki do Ciebie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

cxrsa1 - ja nie mialem wogole tu ustawiac solówki tylko być reżyserem a moi koledzy kamerzystami , natomiast ty i zezowaty swoje porachunki byscie rozwiazywali jako aktorzy w moim filmie w ktorym błagasz o litosc zezowatego jak ci manto by spuscił a co do kolegów twoich to ty wogóle ich nie masz i ostro przesadzileś. Ty nawet jakbys zezowatego widział to byś uciekał jak najman po arenie przed pudzianowskim ja do waszych utereczek się nie będę mieszał tylko patrzył i się smiał z ciebie i twojej głupoty którą piszesz na zezowatego jak go wyzywasz i obrazasz i nie wklejaj tutaj postów ze starych ustereczek między mną a zezowatym bo jest juz dawno załatwione polubownie

jednak nie ukryję ze naprawdę przydałoby ci sie spuscić wpierdol za takie posty na zezowatego , ale to nie ja będę cie tłukł i nie ja będę Cię obrazał czy wyzywał i nie życzę sobie zebyś wypowiadał mojego nicka bądz mnie bezpodstawnie obrażał

a co do marudy to ...........
juz został namierzony i to jest kobieta pracuje w biurze w denteksie( teraz juz tam nie pracuje bo zrobiono jej w pracy nalot ) wiec teraz siedzi baba cicho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 26-04-12 19:16

cxrsa1 - ja nie mialem wogole tu ustawiac solówki tylko być reżyserem a moi koledzy kamerzystami , natomiast ty i zezowaty swoje porachunki byscie rozwiazywali jako aktorzy w moim filmie w ktorym błagasz o litosc zezowatego jak ci manto by spuscił a co do kolegów twoich to ty wogóle ich nie masz i ostro przesadzileś. Ty nawet jakbys zezowatego widział to byś uciekał jak najman po arenie przed pudzianowskim ja do waszych utereczek się nie będę mieszał tylko patrzył i się smiał z ciebie i twojej głupoty którą piszesz na zezowatego jak go wyzywasz i obrazasz i nie wklejaj tutaj postów ze starych ustereczek między mną a zezowatym bo jest juz dawno załatwione polubownie

jednak nie ukryję ze naprawdę przydałoby ci sie spuscić wpierdol za takie posty na zezowatego , ale to nie ja będę cie tłukł i nie ja będę Cię obrazał czy wyzywał i nie życzę sobie zebyś wypowiadał mojego nicka bądz mnie bezpodstawnie obrażał

a co do marudy to ...........
juz został namierzony i to jest kobieta pracuje w biurze w denteksie( teraz juz tam nie pracuje bo zrobiono jej w pracy nalot ) wiec teraz siedzi baba cicho


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Widzę WYPIERDKU MAMUTA ŻE NA DOBRE POKJÓRWIŁO SIĘ POD DEKIELKIEM :):)

Od pierwszego twojego postu uważałem ciebie raqus za debila ale teraz to juz sam swój debilizm przekroczyłeś na maxa:):):)


hahaha ja dantex i twoja po...ona fantazja :):)
Jesteś rozkoszny raqlanik :):)
Chyba cię polubię :):) za te twoje chore fantazje :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


andzia c , IDIOTO niedawno ADMIN wykasował założony DZIŚ przez ciebie NOWY temat ( skierowany przeciwko mnie ), tak gdzieś ok 15tej , widać i jemu znudziło się już czytać twoje DEBILIZMY , które zaśmiecają tylko Forum , nie wnosząc nic nowego .
Czy ty BARANI ŁBIE potrafisz sam od siebie napisać coś w miarę poprawnie , po polsku i bez takich BZDUR ?

JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOTĄ , ABY WYPISYWAĆ TAKIE PARANOICZNE TEKSTY ?
.........................................................................................................................


Czy ty już tak się zagubiłeś w rzeczywistości , że musisz KONFABULOWAĆ i rzucać jakieś FAŁSZYWE niby oskarżenia typu :
" Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 26-04-12 17:08

zezowaty jakim ułomkiem trzeba być żeby chodzić po urzędach i pytać się czy zna Pan/i zna taki nick internetowy:))))))))))))))))))))))))))) " .

........................................................................................................................

NIKT , NIKOGO tam w urzędzie O NIC NIE PYTAŁ !

Tracisz zimną krew i wypisujesz co ci ślina na język przyniesie .

TO DOBRZE , pisz i KOMPROMITUJ SIĘ dalej andzia C vel CXRSa1 .

WIDOCZNIE JUŻ DOTARŁO DO URZĘDNIKÓW , ORGANIZATORÓW I UCZESTNIKÓW TEGO KURSU , JAKIEGO IDIOTĘ MAJĄ NA ZAJĘCIACH .
( wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło : kurs komputerowy PUP Kolno , a już na pierwszej stronie wyszukiwarka pozycjonuje tematy założone przez ciebie , tu na Forum 4lomza ).

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

oraz :

TEMAT : ORMO żyje ormo czuwa
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:19

zezowate szczęscie ja nadal dostaje dotacje dzięki UP :)) a ty ormowcu chciałeś mi zablokować karierę zawodową:)))

.......................................................................................................................

Czy tak BEZROBOTNY KMIOCIE się podnieciłeś , że aż w TRZECH tematach musiałeś się tym pochwalić , że ZA DOTACJE Z PUP w KOLNIE robisz tam jakiś kursik , dla POCZĄTKUJĄCYCH " informatyków " ???

JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

reqelku dawno stwierdziłem że jesteś sancho pansa a zezowate twoim panem don kichotem:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

maruda laleczko z dentexu ze cie wywalili to jeszcze się teraz odgryzasz lol :D
ja juz z wami dwoma debilami maruda i cxrsa1 nie mam zmaiaru gadać bo jesteście pojebani na maxa :):):):)
marudy mordę poznałem zezol na pewno pozna cxrsa1 i mi przysle zdjęcie po czacie bo tych komentarzy nie popusci
nara mordojeby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

nara nara świniopasie :):)
azapomniałeś że miałeś się do mnie nie odzywać już od dawna??

raqlan :)
Daj swoje Cv koleżance nier zaniesie za ciebie to może w końcu wygrzebiesz sie z tego gnoju :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


CXRSa1 vel Andy C

a ALIMENTÓW ode mnie już nie chcesz , za te niby dzieci co ci zrobiłem , jak pisałeś w temacie : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku ?


Autor: - miriamjan i Andy C vel CXRSa1 , to jedna i ta sama osoba !
......................................................................................................................
Autor: miriamjan (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 20:46
zezowate szczęscie Jacek nie kompromituj się obiecałeś mi małżeństwo i teraz się wycofujesz

Autor: miriamjan (---.artnet.pl) Autor: miriamjan (82.192.79.---)
Data: 27-02-12 01:01

nie ruszaj ta mego chłopa dziecko zrobił a alimenty kto będzie płacił?? jaka go pobijeta / Mi nic nie gadał Jacek ze ma zone i dzieci na utrzymaniu....


TEMAT Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:54
oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.



TEMAT : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 18:22
Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:33
robciu zostaw jacka w spokoju zezuł heterykiem. Jesteś zostaw mojego kochanka w spokoju,, Co?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:43
saguaro nie mów że konkurujesz z kobieto o alimenty?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:44
Odczep ta się od Jacka zezola Proszę was LUDZIE
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:50
Ja wam dam jak alimców nie zapłaci przez was!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:55
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:57
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!! WESTA SIE NA SPKUJ
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 19:40
Z Czarnkowa ojciec jest:)))
???????
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:48
Cisza być to temat o alimentach.
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 20:00
idzta spać co was alimenta interesują???
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 27-02-12 22:49
zezolu jacku z kobieto zrobiłeś dziecko niedziwne że Monika dała ci po ryju a Natalia cie nie nienawidzi.


Re: Doradzca Podatkowy egzamin !
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:59
JAK ODZYSKAC ALIMENTA OD CHLOPA ???


Re: co sądzicie o takiej opiekunce
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 27-02-12 21:39
Martuchna , pan Andy C ,wspominał że niezla paszteciara z ciebie. Dieta się kłania. To ja już nie chce wiedziec jak ty wygladasz. Podobno jarasz jak smok, przy dzieciach klniesz pijesz itd. Matka z ciebie żadna. Podobno dzieci same musza obiady sobie gotowac. A i jeszcze jedno Andy C wspominał coś że lubisz dziewczynki. To prawda??
Nie Pozdrawiam
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 27-02-12 23:04
Martuchna no zobacz kolejny marny prowokator się znalazł!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl) - Autor: miriamjan
Data: 27-02-12 23:30
ktoś15 matki i ojca moherów musisz słuchać:)))) bo ja tego słucham mimo 70 lat:))))
http://www.youtube.com/watch?v=ikr0ljg9qLc

Re: SKANDAL !!!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 29-02-12 17:22
zezolk jacusi czochranie bobra przed koputerem cały dzionek nazywasz pracą . naucyles sie kilka slow mondrych bo ciezona do mniasta przywiezie taki z ciebie gagulator.

Re: KRYPTOREKLAMA na forum
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 02-03-12 17:11
zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.




Ciekawy temat : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku - - Autor: miriamjan = Andy C = CXRSa1
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=491640&t=491640

......................................................................................................................


CXRSa1 vel Andy C vel miriamjan ,

a ALIMENTÓW ode mnie już nie chcesz , za te niby dzieci co ci zrobiłem , jak pisałeś w temacie : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

raqlan zezowatym ale wy cwele jesteście :)))) BOHATERZY NIE POTRAFICIE HONORU SWOICH NIBY ŻON OBRONIĆ:)) ANI W INTERNECIE ANI NA ULICY SZMACIARZE JAKBY KTOŚ SIĘ NIE TEGES ODEZWAŁ TO BYŚCIE SKULILI USZY SZMATY:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


Autor: CXRSa1 vel Andy C ,
DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl

To GDZIE w łomzy mieszkasz , a masz dostawcę internetu z kolno.vectranet.pl ?

........................................................................................................................
masz tu przykład twojego postu w :
TEMAT : do Andy C
" Autor: CXRSa1 (---.kolno.vectranet.pl)
Data: 15-04-12 09:16

zezowate że masz ....... "



DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowate wiosna jest czas siewów i orki:)))))))))))

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 22-03-17 11:53

Odkupie kwoty mleczne?

A co ty krowy pasiesz pod Łomżo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowate dzięki za podanie mego maila coraz więcej się o tobie dowiaduje jaki z ciebie degenerat:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


Mówisz i masz , nie dziękuj , przypomnę jeszcze raz :


ADRESY e-mail Autor : Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ;

__________________________________________________________

TEMAT : Przygadał kocioł garnkowi...
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=192060&t=192045

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 11-02-12 11:47
...
Antynka kliknij na tego maila subhuman5@wp.pl bardzo Ciebie o to proszę.
__________________________________________________________

TEMAT : Gdzie się bodziały Normalne dziewczyny??
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=433697&t=432727


Autor: Andy C (---.net)
Data: 16-09-11 19:55

Zapraszam na niezobowiązująca wymianę myśli setmyfree@wp.pl;)
__________________________________________________________

TEMAT : chłopaki- dziewczyny
http://www.zse.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=436819&t=436816

Autor: Andy C (---.net)
Data: 29-09-11 12:50

ja tam rzadko używam gg bo wstyd mi się przyznać ze klikam jednym palcem;)
………………………………………………………………………………………..................................

TO JEST TWOJE : gg. 35961702

____________________________________________________________


TEMAT : chłopaki- dziewczyny
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=436816&t=436816

Autor: Andy C (---.net)
Data: 01-10-11 01:55

Jeśli chcesz ze mną poklikać to zapraszam Ciebie na prw to mój adres mailowy subhuman5@wp.pl.

Jeszcze jakiś czas będę na necie.
Pozdrawiam Andy C

___________________________________________________________


ADRESY e-mail Autor : Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ;

subhuman5@wp.pl

setmyfree@wp.pl

NUMER g.g. : gg. 35961702


KTO PISAŁ Z TYM AUTOREM , TO WIE O KOGO CHODZI .
Autor : Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 27-04-12 16:48
zezowate wiosna jest czas siewów i orki:)))))))))))

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 22-03-17 11:53

Odkupie kwoty mleczne?

A co ty krowy pasiesz pod Łomżo?
_____________________________________________________________

I JAK COŚ PISZESZ , TO PISZ PRAWDĘ , A NIE RÓB MONTAŻU , jak powyżej BARANI ŁBIE !

Podaj tak jak ja , nazwę tematu , datę i godzinę + link , ażeby można to było sprawdzić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowate nikczemny hipokryto odpowiadasz wtedy kiedy tobie to wygodne ?????
Więc nie błaznuj siebie samego jesteś mistrzem od wklejania i szukania postów:))))))) A że łykasz wszystko bez przełykania:)))) a za jakiś czas też coś napisze specjalnie tylko i wyłącznie dla ciebie i będziesz mógł jeszcze więcej postów powielać :)))))))

Więc czekaj bo będziesz miał co kopiować i wklejać:)))))))) A upominanie kogokolwiek żeby nie-zaśmiecał ludziom postów hahahaha.... naprawdę jesteś prześmieszny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

andzia C = CXRSa1

I JAK COŚ PISZESZ , TO PISZ PRAWDĘ , A NIE RÓB MONTAŻU , jak powyżej BARANI ŁBIE !

Podaj tak jak ja , nazwę tematu , datę i godzinę + link , ażeby można to było sprawdzić !


PS :
jak tam dziś było na kursie ?
JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowate jak zobaczyłem 4 popaprańców grzebiących sobie nawzajem w rozporkach wysiadających z PKSu:))) To odruchy wymiotne mnie wzięło:)))))

Jednak to prawda że nie lubisz :)))) kobiet pomimo że tyle razy tak ładnie prosiły ciele osobiście o spotkanie:))))

No nie będę wklejał bo napiszesz że konfabuluje i kopiuje:))))))))))))))))))))))))

Wiec sam wklej że takie sytuacje nie miały miejsca na tym forum:))))))))))))))


Wiec wklejaj bo sam nie umiem wklejać dopiero uczę się:))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))



andzia C , JUTRO TEŻ masz zajęcia ?

JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

Nie wiem jak ty CXRSa1 ale ja miałam okazję kontaktowania się z zezowatym szczęściem poza tym forum i to co tu wypisujesz to oszczerstwa i brednie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

maniaxx ******* ******* ja posłucham:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

maniaxxx
Ty mi możesz napisać że jesteś synem Obamy a mnie to wzruszy:)))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

No i tak się uwielbiają, a spotkać się nie mogą, trochę cywilnej odwagi i albo buzi , albo ratuj się kto może:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


Nie wiem , może koleżanka andzia C, tak się denerwuje i mści , bo mu PIĘCIU ZŁOTYCH nie chciałem pożyczyć ?

Była tu już taka jedna rozrzutna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

***** ale patologia CRXSa1 i Zezowaty nie szkoda wam palcow od napiepszania bez sensu w klawiature? Malo tego jeszcze o innych ludzi bezzebne geby zaczepiac? Wstyd

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

***** ale patologia CRXSa1 i Zezowaty nie szkoda wam palcow od napiepszania bez sensu w klawiature? Malo tego jeszcze o innych ludzi bezzebne geby zaczepiac? Wstyd

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

***** ale patologia CRXSa1 i Zezowaty nie szkoda wam palcow od napiepszania bez sensu w klawiature? Malo tego jeszcze o innych ludzi bezzebne geby zaczepiac? Wstyd

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

A ja mam wyje .....bane ma 50 letniego cwelaopinie))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

******** to ty masz mozg bita *****! Jestes zwykly pseudokozak chowajacy sie w necie zwykly gej z wampa w przepoconych gaciach.bezrobotna ***** na mamusi garnuszku szlejajaca sie po jakichs nibykursach z zatrudniaka a i tak co najwyzej skonczysz na kasie w biedronce srajac w pampersa. Jade z ***** jak widze frajera!

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

PREMIERZE JAK ZYC rozśmieszyłeś mnie ty tekstem analfabeto:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

anal to lubi twoj tata pajacu nie myty.o ile wiesz kto nim jest?

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

przymierzyć - odpusc pisanie z nim on jest niepełnosprawny umysłowo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


Widzę , że trzeba odświeżyć temat DEBILA , CXRSa1 ,

Autor: PREMIERZE JAK ZYC ,

Moim celem jest obnażenie GŁUPOTY i DEBILIZMU andzi c , piszącej tu pod różnymi nickami : CXRSa1 vel Andy C vel miriamjan ,

CAŁY temat i pokrewne , to są DEBILIZMY , założone przez tego CIULA andzię C , zauważ KTO takie tematy zakłada i w jakim celu ?

Tobie Autor: PREMIERZE JAK ZYC , już ci gul skoczył , po takim drobnym komentarzu tego IDIOTY - CXRSa1 , a CO JA mam powiedzieć , jak taka PUTANA , jak ten WSIOWY KUTAS , jedzie PARANOICZNYMI głupotami ?
Osobiście mnie to nie dotyka i bawi mnie jego DEBILIZM .

PS:
Autor: PREMIERZE JAK ZYC , NAJPIERW , PRZECZYTAJ CAŁY TEMAT , A PÓŻNIEJ PISZ !!!!, z tego co napisałeś na początku , to wywnioskowałem , że jesteś z tych , co IM PLUĆ W TWARZ , A ONI MÓWIĄ , ŻE DESZCZ PADA !

Mnie osobiście , teksty tego CWELA andzi C , mnie NIE TYCZĄ i NIE RUSZAJĄ , bo go kiedyś i tak dopadnę i wtedy się " pośmiejemy" . , a to co piszę ma na celu sprowokowanjne go do dalszych wynaturzeń i uzyskania większej bazy danych na temat tego DEBILA .
NIE BĘDĘ SIĘ , TU LICYTOWAŁ i straszył tego PSIEGO NAPLETA andzi C , i tak kiedyś mu złożę " życzenia ' !


PS:
Autor: PREMIERZE JAK ZYC , przykro mi , że musisz czytać takie IDIOTYZMY , DEBILA - Autor: CXRSa1 , ale NAJPIERW PRZECZYTAJ , CAŁY TEMAT , A PÓŻNIEJ SIĘ WYPOWIADAJ!
.......................................................................................................................
Co do Twojego komentarza :
" Autor: PREMIERZE JAK ZYC (---.centertel.pl)
Data: 28-04-12 22:31

***** ale patologia CRXSa1 i Zezowaty nie szkoda wam palcow od napiepszania bez sensu w klawiature? Malo tego jeszcze o innych ludzi bezzebne geby zaczepiac? Wstyd"

.......................................................................................................................

TO , SIĘ CHŁOPCZE ZASTANÓW , CZY NIE SMALI KOCIOŁ GARNKOWI ,
jak sam jesteś " KULTURALNY "


Ja Tobie , odpowiem Twoim stwierdzeniem : " ***** ale patologia " !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowaty ja cie traktuje jako rzecz !!!!!! ale dbaj o pinie w necie:)) bo w celi będziesz miał przejebane!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowaty nie znasz dni ani godziny:)))) odpierdol się cwelu od osób nie pełno letnich stary **** bo cie kara spodka pedofilu~~

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))



andzia C , ty PIS NAPLECIE , czy ty nie widzisz , że ja bawię się tobą ?

Słuchaj , mnie to nie rusza co ty PODSTARZAŁY 48 letni KMIOCIE z podkoloeńskiej wsi , PRAWICZKU znający seks , tylko od DUPY STRONY , masz do powiedzenia ,

PAMIĘTAJ , WCZEŚNIEJ , CZY PÓŻNIEJ SIĘ TRAFISZ !

KUTASIE , nie jesteś wstanie mnie NICZYM obrazić , bo takie GÓWNO jak ty , mnie nie rusza .
BAWIĘ SIĘ TYLKO Z tOBĄ , a już mam trochę DANNYCH na twój temat , pamiętaj , że jak się spotkamy to sobie " porozmawiamy i się pośmiejemy " , możesz TERAZ " bohaterze " szczekać dalej .

CWELU , baw się dobrze , dopóki możesz , póżniej się razem pośmiejemy , a tym czasem NIE MYŚL , że mnie , aż tak dotknęła twoja GŁUPOTA , że poświęcę ci mój czas , by cię CIULU , TERAZ DOPAŚĆ !
Czas pracuje na moją korzyść , WCZEŚNIEJ , czy PÓŻNIEJ cię dopadnę !
Taki GÓWNOZJAD i OBSZCZYMUREK , jak ty, nie jest wart tego bym się BYLE GÓWNEM przejmował .
JEDNO JEST TYLKO PEWNE : JA NIGDY NIE WYBACZAM !
mam czas ,

... obiecuję , "pobawimy się "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

zezowate ty możesz straszyć cwelu swoja zonę czy córkę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))


CXRSa1 .

CZY tY DEBILU NIE KUMASZ TEGO , ŻE CIEBIE NIKT NIE STRASZY ?

CZY , tY NIE UMIESZ CZYTAĆ TEKSTU ZE ZROZUMIENIEM ?

CZY tY MATOLE , MYŚLISZ , ŻE JA cI ODPUSZCZĘ te obelgi "?

CZY tY IDIOTO , zastanawiasz się , że dla mnie jesteś tylko CHWASTEM , którego , jak będę miał czas to WYRWĘ ?

CZY tY DUPKU , myślisz , że ja nie ma nic innego do roboty , JAK TYLKO ZAJMOWAĆ SIĘ TAKIM ŚCIERWEM JAK tY ?

.........................................................................................................................

JESZCZE RAZ :

CZAS PRACUJE NA MOJĄ KORZYŚĆ ,

... spotkamy się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org