niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

raqlan jak tak to zostaniesz ojcem chrzestnym:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

co do zezowatego to nawet jesli nie pojawi sie na sprawie bede znal jego dane, nie omieszkam ujawnic ale po konsulatacji z moim prawnikiem.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

raqlan nie jestem wiatropylnym:))))

JAKBY TWÓJ DEKIEL SIEDZIAŁ NA SANKCJI TO PROKURATOR BY MOŻE BY WYRAZIŁ ZGODĘ NA WASZE WSPÓLNE IGRASZKI:))))))))))))))

No ale nie jestem adwokatem:)))))) więc mogę się mylić


Re: Gdzie jest Zezuś
Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 24-03-12 08:06

robciu - pod czerwonym borem siedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

adamosxx będzie doprowadzony w kajdanach policje jak by co:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

jutro z powództwa cywilnego wytaczam sprawe temu panu wiec dane bede mial do wglądu

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

adamosxx



W opisanej sytuacji można skorzystać z dwóch ścieżek postępowania: karnej oraz cywilnoprawnej.

Znieważenie kogoś na forum internetowym, a więc za pomocą jednego ze środków masowego komunikowania się, stanowi kwalifikowany typ przestępstwa zniewagi, o którym mowa w art. 216 § 2 Kodeksu karnego. Jest ono zagrożone karą grzywny (co do zasady od 10 do 540 stawek dziennych), ograniczenia wolności (od 1 do 12 miesięcy) lub pozbawienia wolności do roku. Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia prywatnego, co oznacza że pokrzywdzony musi sam złożyć prywatny akt oskarżenia w sądzie albo skargę (ustną lub pisemną) na Policji. Zgodnie z art. 487 Kodeksu postępowania karnego, akt oskarżenia może ograniczyć się do oznaczenia osoby oskarżonego, zarzucanego mu czynu oraz wskazania dowodów, na których opiera się oskarżenie.

Obrażanie danej osoby na forum internetowym może zostać zakwalifikowane także jako naruszenie dóbr osobistych, znajdujących się pod ochroną prawa cywilnego, w szczególności czci, na którą składają się: dobre imię (cześć zewnętrzna) i godność (cześć wewnętrzna). W takim przypadku przysługują środki ochrony przewidziane w art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, obejmujące możliwość żądania od osoby, która dopuściła się naruszenia:

- usunięcia skutków naruszenia naszej, w szczególności poprzez złożenie oświadczenia odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie

- zadośćuczynienia pieniężnego

- zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny

Pozew określający żądanie i przedstawiający jego uzasadnienie należy złożyć w sądzie okręgowym właściwym ze względu na miejsce zamieszkania osoby, która dopuściła się naruszenia dobra osobistego. Od pozwu należy uiścić opłatę w wysokości 600 zł.art. 216
§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego


Tu masz pełne brzmienie art.216 KK. Zrozum, musi być znieważona konkretna osoba z imienia i nazwiska , żaden nick internetowy pod to nie podchodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????



adamosxx TROCHĘ JEST POGMATWANE TE PRAWO...


Nazwa użytkownika, którą posługuje się osoba korzystająca z serwisu internetowego podlega ochronie prawnej na takiej podstawie, na jakiej ochronie podlega nazwisko, pseudonim lub firma.

http://prawo.vagla.pl/node/8068

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

oj koledzy widzę ,że teraz to na mnie się wzieło :)
z marudą to moje batelie trwają od bardzo dawna :)
z zezowatym to jestem juz na luzie tylko ten maruda się czepia :)
do was nic nie mialem i nie mam wiec nie wiem czemu się czepiacie, a moze to maruda siedzi na kilku nickach :)
bo ja mam tu tylko jednego odwiecznego wroga - marudę :):):)
niby chce zebym mu oklepał bużkę ale jak już mówiłem :) niepełnosprawnych nie biję.
no i panowie CxRsa1 ma rację gdyby ktoś obrazał kogoś po imieniu i nazwisku na forum , publikował jego zdjęcia to wtedy mozna przejść na drogę cywilnoprawną albo karną :)
na czatach takich wyzwisk typu nick - nick albo forum - nick - nick jest wiele i jest to i tak dozwolne inaczej by się mówiło gdyby się kierowało po imieniu i nazwisku


cxrSa1 jak widze - wszystko odbierasz poważnie nawet najmiejszy żart, nie wiem czy wogóle ty jesteś poważnym człowiekiem i nie wiem jak ty do tego podchodzisz , ale dla mnie całe to forum ,całe gadanie z innymi , badz wyzwiska w których jeden pies skacze na drugiego ( co mi się też zdaza ) to tylko prosta i dla zabawy oczywiście jak dla mnie rozrywka

ps. co do mojego nicka to mozesz mnie nawet wyzywać ile chcesz :):) a mi to koło wętla lata i się tylko z tego śmieję :)

inaczej to by było gdybyś mowił o mnie po imieniu i nazwisku :) :)

a co do batelii między marudą i zezowatym jak i innymi to mnie to malo interesuje gdyż to ich sprawa

jak dla mnie to zezowaty powinien odpuścić z tymi pozwami bo wie że nic nie wskura gdyżwiem ,że każdy tu wyzywał go po nicku a nie po danych osobowych

a maruda który ciągle gryzie zezowatego ( czasem i mnie ) to powinien sobie czesciej pampersy raczej zmieniać niż kogoś tu wkurzac gdyż inni nie mają stalowych nerwów w moim przypadku to zezowatemu pewnie puscily i będzie szukał jakichkolwiek środków tylko zastanawia mnie - po co .


kolejna sytuacja którą chciałbym przedstawić to taka ,że :
- forum nie ma administratora , forum jest przestarzałe , czasem odnosze wrazenie ze nikt nad nim nie czuwa .
-regulamin moze i jest ustawiony , ale gdyby był , to takie osoby jak:
maruda
obelix
mrauu
zezowaty
ja
cxrsa1 i inni
którzy dopuscili się wyzwisk (slownych) pod inny nic, przeklinali, wklejali niedozwolne obrazki badz pisali caps lockiem już dawno by miały ostrzeżenie , albo bana na konto i zakaz komentarzy na forum jednak na tym forum to nie działa , to znaczy ze nawet regulamin ktory się znajduje mozna jednym slowem porwac i do kosza wywalić tu kazdy robi co chce
- wychodzi na to ze admini dali nam tu na forum wolnosc skoro nikt tego nie pilnuje ale jedna zasada jest taka ze ten kto się pokieruje czyimis danymi i zacznie w tą osobę kierować wyzwiska wtedy wystarczy zrobić screena i iśc do prokuratury proste .




a ja na takie komentarze pierdolonka w moim kierunku to jednym słowem..............sram...........sram................i jeszcze raz sram, pozwalam innym wąchać :) :) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

cx tylko cywilnoprawna wwale kasy a morde zobacze a dane napewno

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

adamosxx- nie zobaczysz a wiesz czemu ?

a) musiałbyś pojść pierw do administratora forum
b) przedstawić dowody na których opiera się zniesławienie, wyzwiska lub tym innym podobne na ciebie pod względem imienia i nazwiska - jeżeli osoba obraziła nick - nic w tym kierunku nie zrobisz
c) jezeli obrazono ciebie po imieniu i nazwisku albo pokazano twoją twarz administrator zgodnie z prawem udostepni ci IP nadawcy
d) z IP nadawcy idziesz do siedzby dostawcy internetu ten ci daje dane osobowe oraz adres osoby ktora się tego występku w twoim kierunku dopuściła
e) jak masz juz komplent dokumentów wtedy idziesz do prokuratury no chyba ze pierw pojdziesz z IP nadawcy na komende ( o ile ci nie udostępnią danych osobowych nadawcy IP ) wtedy to juz prokurator pojdzie z tym IP i wezmie dane osobowe
f) mozesz zakladać wtedy sprawę w sądzie - cywilną badz karną


innego wyjścia nie masz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

mylisz sie jesli prok przyjmie to pan bedzie odszukany w trimiga bez łaski administratora

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

prok? trigma? co ty teraz biedolisz? :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

pisze skrotami ale roztlumacze jak sloma suce : prokuratura a drugi skrot to pospolite : trimiga gra muzyka czy jeszcze cos nie wiesz?>

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

raqlan bajki to mozesz opowidac cichcem na ucho zezowatemu:))))

a) musiałbyś pojść pierw do administratora forum
b) przedstawić dowody na których opiera się zniesławienie, wyzwiska lub tym innym podobne na ciebie pod względem imienia i nazwiska - jeżeli osoba obraziła nick - nic w tym kierunku nie zrobisz
c) jezeli obrazono ciebie po imieniu i nazwisku albo pokazano twoją twarz administrator zgodnie z prawem udostepni ci IP nadawcy
d) z IP nadawcy idziesz do siedzby dostawcy internetu ten ci daje dane osobowe oraz adres osoby ktora się tego występku w twoim kierunku dopuściła
e) jak masz juz komplent dokumentów wtedy idziesz do prokuratury no chyba ze pierw pojdziesz z IP nadawcy na komende ( o ile ci nie udostępnią danych osobowych nadawcy IP ) wtedy to juz prokurator pojdzie z tym IP i wezmie dane osobowe
f) mozesz zakladać wtedy sprawę w sądzie - cywilną badz karną





Sranie na banie admin nie może takich udzielić informacji:))))



TY BREDZISZ JAK I ZEZOL :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

to jest smieszne a jak ktos napisze ze podlozyl bombe to beda chodzic od annasza do kajfasza chlopcze polska to najbrdziej policynjuy kraj takie info dostanies w godzine

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-04-12 00:21

cx tylko cywilnoprawna wwale kasy a morde zobacze a dane napewno

Ja sadzę ze chłopek będzie musiał kilkanascie krów wyprowadzić z obory na poczet kary:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



raqlan ty nie jesteś mną a ja nie chce być Tobą;) więc mnie z nikim nie porównuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

dom dziecka czeka

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

cx- jak uwazasz ze ja bajki opowiadam to znaczy ze to co w kodeksie pisze to tez jest dla ciebie bajką i mozna wziasc kodeks cywilny i karny i podetrzec sobie tym dupę - jak uwazasz ze u mnie to co jest napisane jest bajką to chętnie poczekam na twoją wypowiedz i przedstawienie swoich praw odnosne moich

adamosxx- dziwie sie ze twoje wypociny na forum wzgledem zezowatego tak wolno tobie idą ze az tak ciezko ci zdobyć jego dane osobowe oraz imie ii nazwisko a skoro mowisz ze takie info to w godzine , to masz godzine zeby mi informacje co do zezowatego udzielić tutaj wzgledem jego danych osobowych :):) no smialo

skoro cx uwaza ze ja bajki co do prawa pisze ,a ty mowisz ze takie info to w godzine , wiec czekam az zezowatego dane upublicznisz :):)

jak ci się nie uda to zrobileś z siebie durnia tak samo jak cx :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

a czemu ja mam zdobywac jego dane? jest panstwo podobno dziala to zdobedzie ten pan raz wymiekl w przedbiegu co do spotkania i na tym sie konczy a chamstwo poszerzyl. to juz nie moja rzecz

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

ponieważ:


co do zezowatego to nawet jesli nie pojawi sie na sprawie bede znal jego dane, nie omieszkam ujawnic ale po konsulatacji z moim prawnikiem.

twoja wypowiedz mowi sama za ciebie ze chcesz mu zalozyc sprawe w sadzie - wyzej przedstawilem ci co masz zrobić a skoro uwazasz ze zrobisz to w godzine to czekam :)

zdobadz jego dane jak potrafisz a nie strugasz bohatera
zezowate to nie chłop tylko kobieta :):)
widzisz jak bardzo się pomyliłeś :)
jak w ciągu godziny nie napiszesz jego dane osobowe bo twoim zdaniem panstwo dobrze dziala i policja tu najlepsza to czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

jutro zakłądam o cos jeszcze chcesz zapytac?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

uzytkownik- dla mnie to moze byc nawet obojnakiem malo mnie to juz obchodzi

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

raqlan poczytaj swoje posty skierowane do mnie osobiście. Jak zakumasz o co kaman to mi odpowiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

nie chce mi sie wyszukiwać powiedziałem tylko ze nie macie racji a jak uwazacie w swojej wyobrazni ze to wy macie racje to zapraszam do adwokata to samo wam powie proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????



ochrona pseudonimu (nicku) internetowego

Nick (pseudonim), którym użytkownik posługuje się w internecie, podlega ochronie prawnej - orzekł Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 11 marca 2008 r. (sygnatura II CSK 539/07):


"Nazwa użytkownika, którą posługuje się osoba korzystająca z serwisu internetowego podlega ochronie prawnej na takiej podstawie, na jakiej ochronie podlega nazwisko, pseudonim lub firma".

Oznacza to, że nick podlega ochronie właściwej dla dóbr osobistych, którą to ochronę przewiduje przepis art. 24 Kodeksu cywilnego.
[IMG]ttp://trole.joemonster.org/Palooka2.jpg
[/IMG]CHŁOPIEC DO BICIA - osoba dowolnej płci którą każdy na forum kocha nienawidzić. Do pewnego stopnia jest to wina CHŁOPCA DO BICIA. Na przykład: może być bardzo dobrze znanym oszustem na forum o grach, konserwatystą pośród liberałów, użytkownikiem Windowsa na forum Maca, facetem na babskim forum lub bez poczucia humoru na "Kawałkach mięsnych". Dlaczego CHŁOPIEC DO BICIA trafia akurat na takie forum pozostaje zagadką, ale pozostaje dziwne uczucie, że tak powinno być. Kiedy zachowuje się w zwykły dla siebie sposób, oczywiście prowokuje ataki innych bojowników. Jego natychmiastową reakcją jest: "Ej, co ja wam zrobiłem?" lub "Czemu mnie wszyscy nie lubią?". Po jakimś czasie dociera do niego (lub ktoś daje mu wskazówkę) i CHŁOPIEC DO BICIA przenosi się na inne forum. WAŻNE: CHŁOPIEC DO BICIA często pełni funkcję zaworu bezpieczeństwa dla co agresywniejszych. Dlatego jeśli zmieni on forum, na jego miejsce zostanie wybrana nowa osoba. UWAGA! CHŁOPIEC DO BICIA jest częstym przebraniem WĘDKARZA lub ZŁEGO KLAUNA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

andzia C ,

CZY ty NIE WIDZISZ JAKIE BZDURY , BEZ SKŁADU I ŁADU WYPISUJESZ ?

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !
___________________________________________________________

Wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

___________________________________________________________

andzia c , FRUSTRACIE , sam sobie strzeliłeś w kolano pisząc , jako Autor: miriamjan PARANOIKU , że zrobiłem ci dziecko i płakałeś o alimenty .

andzia C , gdyby nawet coś między nami było ( a tego sobie nie przypominam , bo takiej CIOTY , jak ty , to bym za karę j.....ć nie chciał ) , to wiedz , że jak gdzieś brałeś do buzi , to ORALNIE jest niemożliwe , abyś zaciążył !


CYTATY :
Autor: miriamjan (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 20:46
zezowate szczęscie Jacek nie kompromituj się obiecałeś mi małżeństwo i teraz się wycofujesz

Autor: miriamjan (---.artnet.pl) Autor: miriamjan (82.192.79.---)
Data: 27-02-12 01:01

nie ruszaj ta mego chłopa dziecko zrobił a alimenty kto będzie płacił?? jaka go pobijeta / Mi nic nie gadał Jacek ze ma zone i dzieci na utrzymaniu....


TEMAT Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:54
oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.



TEMAT : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 18:22
Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:33
robciu zostaw jacka w spokoju zezuł heterykiem. Jesteś zostaw mojego kochanka w spokoju,, Co?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:43
saguaro nie mów że konkurujesz z kobieto o alimenty?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:44
Odczep ta się od Jacka zezola Proszę was LUDZIE
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:50
Ja wam dam jak alimców nie zapłaci przez was!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:55
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:57
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!! WESTA SIE NA SPKUJ
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 19:40
Z Czarnkowa ojciec jest:)))
???????
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:48
Cisza być to temat o alimentach.
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 20:00
idzta spać co was alimenta interesują???
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 27-02-12 22:49
zezolu jacku z kobieto zrobiłeś dziecko niedziwne że Monika dała ci po ryju a Natalia cie nie nienawidzi.


Re: Doradzca Podatkowy egzamin !
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:59
JAK ODZYSKAC ALIMENTA OD CHLOPA ???


Re: co sądzicie o takiej opiekunce
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 27-02-12 21:39
Martuchna , pan Andy C ,wspominał że niezla paszteciara z ciebie. Dieta się kłania. To ja już nie chce wiedziec jak ty wygladasz. Podobno jarasz jak smok, przy dzieciach klniesz pijesz itd. Matka z ciebie żadna. Podobno dzieci same musza obiady sobie gotowac. A i jeszcze jedno Andy C wspominał coś że lubisz dziewczynki. To prawda??
Nie Pozdrawiam
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 27-02-12 23:04
Martuchna no zobacz kolejny marny prowokator się znalazł!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl) - Autor: miriamjan
Data: 27-02-12 23:30
ktoś15 matki i ojca moherów musisz słuchać:)))) bo ja tego słucham mimo 70 lat:))))
http://www.youtube.com/watch?v=ikr0ljg9qLc

Re: SKANDAL !!!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 29-02-12 17:22
zezolk jacusi czochranie bobra przed koputerem cały dzionek nazywasz pracą . naucyles sie kilka slow mondrych bo ciezona do mniasta przywiezie taki z ciebie gagulator.

Re: KRYPTOREKLAMA na forum
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 02-03-12 17:11
zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.


___________________________________________________________

Ciekawy temat : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku - - Autor: miriamjan = Andy C .
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=491640&t=491640


___________________________________________________________

Niniejszym dementuję oskarżenia Andzi c , posądzające mnie o ojcostwo . Ten PSI POMIOT nie mógł zaciążyć , nieuk widocznie nie wie , że ORALNIE jest to niemożliwe .
Może jakiś PIES go je.bał ? jak CIUL leżał naćpany pod budą i nie pamięta a teraz szuka ojca dla swego miotu .
Żałosny jesteś BURAKU wypisując takie paszkwile .
Czytając twoje posty , to od razu jestem za eutanazją , takich gminnych Romeo , niespełnionych Don Juanów .

____________________________________________________________


Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

cxrsa - zapomniales ze ten forum nie ma w regulaminie ochrony prawnej nicka hehehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

Żraqlan Włoszki takich dziadów nie biorą za mężów:)))) TWOJA ŻONA MA TYLKO ZROBIONO FRYZURĘ NA MOKRO WŁOSZKĘ!!!! A CZY PRZYPADKIEM NIE JEST ZBYTNIO ŁACIATA BO MI SIĘ WYDAJE ŻE TAKIE TRZYMA ZEZOWATY W OBORZE:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????


adamosxx , ŚMIESZNY JESTEŚ z tymi twoimi " zarzutami " !

Jeżeli kogoś interesuje ta sprawa , może sobie poczytać całą historię w tematach :
T :chopcy znaleźli sobie zajęcie ,
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=201319&t=201319

dalej :
T : Ok. 20 tys. osób zebrało się w Warszawie w sprawie Telewizji Trwam
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=201373&t=201373

___________________________________________________________


raqlan , żle zrozumiałeś , ja NIKOGO TU , NIGDY nie straszyłem , że założę mu sprawę JAKĄKOLWIEK , czy to KARNĄ czy to CYWILNĄ !

Napisałem temu pieniaczowi adamosxx , CO on może sobie zrobić ze swoimi " zarzutami " ,

oraz . że za wypowiedzi o treściach naruszających obowiązujące prawo , zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje , zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich , dyskryminujące płeć , rasę , narodowość , język czy religię oraz nawołujące do przemocy , MOŻE być pociągnięty do odpowiedzialności prawnej Z URZĘDU ( i Kodeksu Karnego ) .

oraz , że za ZNIEWAŻENIE i OBRAŻANIE URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO , też jest paragraf .

___________________________________________________________

W TAMTYCH TEMATACH WSZYSTKO WYJAŚNIŁEM i nie zamierzam dalej tłumaczyć , KTO CHCE , NIECH POCZYTA .



___________________________________________________________


adamosxx , ŚMIESZNY JESTEŚ z tymi twoimi " zarzutami " !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

zezowate czyżby raqlan wziął ciebie pod swoje skrzydła:)))) tak szybko wyszedłeś z pierdla:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

cxrsa1- ty o mnie sie nie wypowiadaj wzgledem zezowatego ja do ciebie nic nie mam i do zezowatego rowniez bo jestem na luzie i nie mieszaj mnie w ten konfikt pomimo iz jestem tu stalym bywalcem forum !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

raqlan sam się w kręciłeś pisząc że mam zezowatym dziecko:))))
A że zezowaty na starość odkrył że ma inne preferencje seksualne to już jego problem:))))))) On potrzebuje samo akceptacji:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

andzia C ,

CZY ty NIE WIDZISZ JAKIE BZDURY , BEZ SKŁADU I ŁADU WYPISUJESZ ?

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !
___________________________________________________________

Wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

___________________________________________________________

andzia c , FRUSTRACIE , sam sobie strzeliłeś w kolano pisząc , jako Autor: miriamjan PARANOIKU , że zrobiłem ci dziecko i płakałeś o alimenty .

andzia C , gdyby nawet coś między nami było ( a tego sobie nie przypominam , bo takiej CIOTY , jak ty , to bym za karę j.....ć nie chciał ) , to wiedz , że jak gdzieś brałeś do buzi , to ORALNIE jest niemożliwe , abyś zaciążył !


CYTATY :
Autor: miriamjan (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 20:46
zezowate szczęscie Jacek nie kompromituj się obiecałeś mi małżeństwo i teraz się wycofujesz

Autor: miriamjan (---.artnet.pl) Autor: miriamjan (82.192.79.---)
Data: 27-02-12 01:01

nie ruszaj ta mego chłopa dziecko zrobił a alimenty kto będzie płacił?? jaka go pobijeta / Mi nic nie gadał Jacek ze ma zone i dzieci na utrzymaniu....


TEMAT Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:54
oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.



TEMAT : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 18:22
Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:33
robciu zostaw jacka w spokoju zezuł heterykiem. Jesteś zostaw mojego kochanka w spokoju,, Co?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:43
saguaro nie mów że konkurujesz z kobieto o alimenty?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:44
Odczep ta się od Jacka zezola Proszę was LUDZIE
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:50
Ja wam dam jak alimców nie zapłaci przez was!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:55
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:57
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!! WESTA SIE NA SPKUJ
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 19:40
Z Czarnkowa ojciec jest:)))
???????
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:48
Cisza być to temat o alimentach.
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 20:00
idzta spać co was alimenta interesują???
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 27-02-12 22:49
zezolu jacku z kobieto zrobiłeś dziecko niedziwne że Monika dała ci po ryju a Natalia cie nie nienawidzi.


Re: Doradzca Podatkowy egzamin !
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:59
JAK ODZYSKAC ALIMENTA OD CHLOPA ???


Re: co sądzicie o takiej opiekunce
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 27-02-12 21:39
Martuchna , pan Andy C ,wspominał że niezla paszteciara z ciebie. Dieta się kłania. To ja już nie chce wiedziec jak ty wygladasz. Podobno jarasz jak smok, przy dzieciach klniesz pijesz itd. Matka z ciebie żadna. Podobno dzieci same musza obiady sobie gotowac. A i jeszcze jedno Andy C wspominał coś że lubisz dziewczynki. To prawda??
Nie Pozdrawiam
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 27-02-12 23:04
Martuchna no zobacz kolejny marny prowokator się znalazł!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl) - Autor: miriamjan
Data: 27-02-12 23:30
ktoś15 matki i ojca moherów musisz słuchać:)))) bo ja tego słucham mimo 70 lat:))))
http://www.youtube.com/watch?v=ikr0ljg9qLc

Re: SKANDAL !!!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 29-02-12 17:22
zezolk jacusi czochranie bobra przed koputerem cały dzionek nazywasz pracą . naucyles sie kilka slow mondrych bo ciezona do mniasta przywiezie taki z ciebie gagulator.

Re: KRYPTOREKLAMA na forum
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 02-03-12 17:11
zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.


___________________________________________________________

Ciekawy temat : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku - - Autor: miriamjan = Andy C .
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=491640&t=491640


___________________________________________________________

Niniejszym dementuję oskarżenia Andzi c , posądzające mnie o ojcostwo . Ten PSI POMIOT nie mógł zaciążyć , nieuk widocznie nie wie , że ORALNIE jest to niemożliwe .
Może jakiś PIES go je.bał ? jak CIUL leżał naćpany pod budą i nie pamięta a teraz szuka ojca dla swego miotu .
Żałosny jesteś BURAKU wypisując takie paszkwile .
Czytając twoje posty , to od razu jestem za eutanazją , takich gminnych Romeo , niespełnionych Don Juanów .

____________________________________________________________


Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????




raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

CZY TO NIE DEBIL TAK PISZE ?

raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

CZY TO NIE DEBIL TAK PISZE ?

raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

_____________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOTĄ , ABY WYPISYWAĆ TAKIE BZDURY ?


PS :
ciekawe co na to Miauuuuuucząca kicia ?
.... amant godny LAWSTORANTKI !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

zezowate odszukaj sobie post gdzie jest zezowaty debil tam odnajdziesz wszystkie wpisy:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????


TEMAT : zezowaty Środa Kolno UP godzina (
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 23-04-12 22:56

Mniejszy a co ja ma robić? jak zezowaty ma chęć mnie zaliczyć :))) tylko nie umie okazać swoich uczuć w kulturalny sposób:))

____________________________________________________________

Re: zezowaty Środa Kolno UP godzina (
Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 23-04-12 23:57

Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 23-04-12 22:56

Mniejszy a co ja ma robić? jak zezowaty ma chęć mnie zaliczyć :))) tylko nie umie okazać swoich uczuć w kulturalny sposób:))

___________________________________________________________

CIOTO , ja bym nawet za karę cię j ....ć nie chciał !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

zezowate tak się zwracasz i do żony i do córki???? one to muszą z tobą mieć przejebane:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

to dobrze że masz internet i możesz rozładować swe napięcie seksualne:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????


Ja mam żonę , córkę i nie tylko , a ty stary 48 letni PRAWICZKU , masz tylko RENIĘ GRABOWSKĄ , więc uważaj , oby ci od tego włosy pomiędzy palcami nie wyrosły , gminny LAWSTORANCIE .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

zezowate odpusc bo po co te całe nerwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????


raqlan , ja się dobrze bawię , jak czytam co pisze ten DEBIL andzia C .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

no coż to pozostaje mi czekać aż któryś z was pęknie przez teksty drugiego :)

a zauwazyles ze maruda sie nie odzywa :) a moze to on pod przebranym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????



NIE , maruda jaki jest , taki jest , ale nie jest takim IMBECYLEM jak andzia c .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

andzia C vel CXRSa1

KTO ?
DEBILU ZAŁOŻYŁ TEN TEMA T ?

... gorzej ci ?
___________________________________________________________

Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury ?

.......................................................................................................................


andzia C , dawaj dalej IDIOTO !
nudą powiało , a z ciebie zawsze można się pośmiać WSIOWY KMIOCIE ,
'
lecz ,
CZY TY MATOLE UMIESZ CHOCIAŻ JEDNO ZDANIE NAPISAĆ W MIARĘ POPRAWNIE PO POLSKU ?
i
IMBECYLU , CZY ty UMIESZ SAM COŚ Z SIEBIE NAPISAĆ , CZY TYLKO KOPIOWAĆ MOJE POSTY I SFORMUŁOWANIA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

Andzia stara sie osmieszyc Zezowatego a efekt jest odwrotny do zamierzonego.
CX-80 jakim to trzeba byc niedojrzalym emocjonalnie czlowiekiem,zeby pisac takie glupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

Bunio jak inteligencja nie chodzi w parze z urodo to ty musisz bardzo być paskudny:)))

zezowate ułomku INTELIGENTNI LUDZIE NIGDY SIĘ NIE NUDZĄ:))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????


Autor: Bunio ,

Widzisz i TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .
Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .
Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????



TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

___________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

__________________________________________________________

poniżej próbki tematów z ostatnich dni , założonych przez tego IDIOTĘ ;

....................................................................................................................

Temat : raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512578&t=512578

Temat : zezowate Goebbels/ie 4 forum.pl

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512871&t=512871

Temat : zezowate teleinformatyku:)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513167&t=513167

Temat : zezowaty Środa Kolno UP godzina (

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512842&t=512842

Temat : ZOŁZOWATE czy jakoś specjalnie przygotowójesz sie na jutrzejsze spodkanie???

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513021&t=513021

Temat : Ile razy już zezowaty już razy konfabulowal na tym forum:))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513023&t=513023

Temat : Dla czego zezowaty boi sie bliskiego kontaktu z kobietamI?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Temat : zezowate sklada pozew do sądu bo czuje się poniżony.....

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512159&t=512159

Temat : ORMO żyje ormo czuwa

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=200141&t=200140

...................................................................................................................


JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

ale ja po****ni, ja pie___)))))))))))))

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org