czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podkładki chłodzące pod laptopa

Witam. Mam laptopa ASUS K50AF i strasznie mi się on grzeje. Chce zakupić podkładke chłodzącą lecz często widuje że podłącza sie je pod USB i mam tu pytanie czy są podkladki takie aby ich nie trzeba było podłączac pod USB tylko w jakiś inny sposob aby mozna bylo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

Na początek radziłbym przedmuchać sprężonym powietrzem wentylator i wylot powietrza, a najlepiej jak da radę rozebrać obudowę i usunąć kurz z radiatora i nałożyć nową pastę na procesor. Dwa razy to u siebie robiłem i różnica kolosalna (przed czyszczeniem obciążony komp - 95°C, po czyszczeniu max ok 60°C o ile dobrze pamiętam). Po dłuższym użytkowaniu w żeberkach radiatora zebrało się tyle kłaków, że żadna podstawka nic by nie dała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

koło blaszaka Expert czy jakoś tak na ul bema kupisz tam za 48zł b.d podstawkę chłodzącą z 'zakrytym' wiatrakiem z dodatkowymi portami usb i regulacją wiatraka. Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

Moge sprzedac uzywana podkladke podswietlana za 15 zl

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

patrze nie wszyscy rozumieją o co mi chodzi. ze znalezieniem podstawki nie mam problemu, chodzi mi czy są takie podstawki KTORYCH NIE TRZEBA PODŁĄCZAĆ DO USB ABY DZIAŁAŁY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

ja chetnie odkupię te podkładkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

najpierw zobacz którędy wentylator pobiera powietrze bo np. w moim HP powietrze jest zaciągane górą między klawiszami i podkładka w moim przypadku nic nie dała temp spadła ok 2-4 stopni, a szum jaki generowały trzy wiatraki był okropny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

redlabel napisalam na e maila.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

hm

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

boze jacy niedouczeni temperatura wam sie grzeje bo :
trzymacie laptopa na lozku , na kocu, na kolanach to sprawia ze sie kurzy i masz sporo kłaków w wiatraczku jak i w radiatorze prosty sposób to go odkręcić , przeczyscic wiatraczek , posmarowac , radiator wyczyscic i zamknąć

a na przyszlosc to po co podkladki wystarczy podlozyc nawet i ksiązkę i wszystko puka cacy

zamiast dawać 25 -30 zł na sprężone powietrze i jeszcze jakies tam podkladki kupować ktora i tak tu nic nie dają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

To będziesz potrzebował czegoś takiego i po problemie:

http://motoallegro.pl/ladowarka-sieciowa-zasilacz-usb-mp3-mp4-sklep-wawa-i2289282996.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 30-04-12 20:31

boze jacy niedouczeni temperatura wam sie grzeje bo :
trzymacie laptopa na lozku , na kocu, na kolanach to sprawia ze sie kurzy i masz sporo kłaków w wiatraczku jak i w radiatorze prosty sposób to go odkręcić , przeczyscic wiatraczek , posmarowac , radiator wyczyscic i zamknąć

a na przyszlosc to po co podkladki wystarczy podlozyc nawet i ksiązkę i wszystko puka cacy

zamiast dawać 25 -30 zł na sprężone powietrze i jeszcze jakies tam podkladki kupować ktora i tak tu nic nie dają

Kolego nie irytuj się tak.Nie każdy musi być tak obcykany w hardware.
Zamiast popisywać się znajmością tematu,może byś zaproponował pomoc koleżance/koledze w rozwiązaniu problemu(nie każdy czuje się tak pewnie,żeby rozkręcać lapka).
Mogę się założyć,że nie jesteś "superzłotąrączką" i nie wszystko potrafisz,także odrobinę pokory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

Bunio na komunie tobie chyba frajerze sprezentowali pc :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podkładki chłodzące pod laptopa

Patrze zete forum schodzi totalnie na psy. Pisząc tu oczekiwałem jakiejś pomocy, rady a nie idiotów którzy będą popisywać się co to nie oni albo pisać idiotyczne posty. Dowiedzialem sie tego co chciałem ale patrząc nawet na inne tematy to prostactwo i inteligencja łomżyńskiego forum jest powalająca. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org