piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jest praca dla niani !

Ogłoszenie z działu ogłoszeń 4lomza :

" Szukam niani z Łomży. Dziecko 2-letnie. 6godz. dziennie od pn do pt. Odpowiadam na maile i sms-y. 400zł. "

Pięć dni w tygodniu po 6 godz dziennie , czy to nie za dużo ktoś łaskawie oferuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Bo to tygodniówka na pewno ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

no nie jestem tego taki pewien , zadzwonić trzeba by było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

trzeba spojrzeć na to z drugiej strony, jeśli babka zarabia 1200 i pracuje przypuśćmy po 10-12 godz, to skąd ma dać niani więcej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

wlasnie oglaszala sie tez na innej stronie,to jest samotna mama,sama wychowuje synka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


Jak mało zarabia i pracuje po 10-12 godzin , to pewnie nie ma też czasu , sił i ochoty na sprzątanie , gotowanie czy zakupy . Może niech zatrudni jeszcze gosposię na następne 6 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie za ..... tym razem 200 zł/miesiąc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

A czy tam było napisane że niania ma gotować prać sprzątać itp? Bez przesady. W sklepie ze 900 trzeba się naharować. Wybaczcie, ale to są tylko łomżyńskie warunki. Nikt nie zmusza do odpowiadania na takie ogłoszenia. Myślę, ze ta pani i tak znajdzie osobę do opieki. Tu sobie możecie pogadać ile chcecie. Rzeczywistości i tego że ludzie pieniędzy nie mają - nie zmienicie. I to zarówno ci, którzy oferują, jak i ci którzy odpowiadają na ogłoszenie. Miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !



Pełny wymiar czasu pracy tj 8 godz/dziennie , pięć dni w tygodniu = najniższa krajowa ok.1111zł/miesiąc NETTO , czyli ' na rękę " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

popieram Brzeczyszczykiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


Ja też , praca niani to robota łatwa , lekka i przyjemna ,


sloneczko666, tak uporczywie i desperacko szukasz pracy , tu na forum , zadzwoń i już masz robotę ,

pozdrawiam i powodzenia w pracy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

nie jako opiekunka moj drogi
jestes facetem to nie zrozumiesz tej kobiety co szuka opiekunki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


... a to przepraszam Cię , Ty masz pewnie wyższe kwalifikacje ; wykształcenie , doświadczenie zawodowe , a co za tym idzie aspiracje i wymagania .

Czyli , ktoś szuka głupszej od Ciebie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

http://demotywatory.pl/3770716/OFERTA-PRACY

chyba znalazlem chetna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

tak,jasne
wymądrzac sie to Ty umiesz zza monitora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


sloneczko666 , to JAKIEJ pracy Ty szukasz ?

może Ci podpowiem : napisz tu jakie masz wykształcenie , doświadczenie zawodowe i jakie oczekiwania płacowe ,

to przyszłemu pracodawcy będzie łatwiej wyłowić z tysięcy innych , Twoją konkurencyjną ofertę i podjąć decyzję o zatrudnieniu pracownika doskonałego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezoawty wyżej wała nie podskoczysz, nie rób z siebie pośmiewiska, jeżeli uważasz, że pilnowanie dziecka jest przyjemne to widać jedynie to że sam nie masz żadnego, więc sobie odpuść, a nie jak masz w zwyczaju zmieniać temat i prawić o czymś innym, pomyśl najpierw tak z 10 minut, a potem napisz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


oremi , jak nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem , to lepiej zamilcz i " nie rób z siebie pośmiewiska, "

nie słyszałeś nigdy o sarkazmie czy to ironii ?

cytat : " W sklepie ze 900 trzeba się naharować. " ,
a tu " praca niani to robota łatwa , lekka i przyjemna , " - wystarczy dać 400 zł/miesiąc ???



oremi , " pomyśl najpierw tak z 10 minut, a potem napisz :P' - jeżeli potrafisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


a i " dzieci " - STARSZE od Ciebie młodzieńcze , wychowaliśmy bez udziału niani , to jednak coś na ten temat wiem i mam dużo więcej doświadczenia niż Ty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

dobra nikt nie chce z Tobą zezowaty polemizowac wiec zakoncz swoją daremną dyskusje i zakładnie głupich tematow,nie Twoja rozczochrana czy kobieta znajdzie chetna czy nie i za jaką kase. A o moich doswiadczeniach zawodowych i wykształceniu to zamknij dziub bo jestes ostatnią osobą z którą mam o tym rozmawiac. Wszedzie masz cos do powiedzenia staruszku emerycie! to tyle. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


sloneczko666, słuchaj smarkulo , do tej pory cię gówniaro nie obrażałem , a jak TŁUMOK jesteś i nic nie potrafisz , to się póżniej nie dziw , że cię nikt do pracy nie chce przyjąć ,

TEN temat sam założyłem i jak ci się coś nie podoba , to nie musisz tu pisać , czy też tego czytać .

PS : współczuję tej kobiecie , bo będzie jej trudno znależć kogoś GŁUPSZEGO od ciebie .

... dalej szukaj cytuję : " jakiekolwiek pracy " lub roboty w szmateksie , sklepie , płać za załatwienie pracy w Biedronce czy Domelu itp itd - jak do tej pory bezskutecznie i wcale się temu nie dziwię obserwując twoje posty .

... a i dla ciebie siusiumajtko , to Pan ZEZOWATY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezulcu zakichany dla Twojej wiadomosci wlasnie znalazlam prace od maja STARY" TŁUMOKU"


pan ha ha dobre pan dziadek grad!!!!!!!!!!!! moze twoja stara tak mowic do ciebie

nie znizam sie do twojego poziomu seniorze i koncze temat z toba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

nie spotlalm sie z takim chamem jak TY,do kobiety tak pisac
sie nie dziw ze tak ci odp
chamstwem na chamstwo


ps.jestes mądry to pokaz twarz!!!!!!!!
bezczelny!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


smarkata , to życzę Ci , aby tam z tobą chociaż z tydzień wytrzymali !

... do napisania za kilka dni , znów będziesz tu pisać , że poszukujesz roboty .

powodzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

smarkula to twoja córa stary grzmocie


wszedzie sie wpie...........................................



stary dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


jeszcze jedno , bo się spóżniłem i nie zauważyłem twojego ostatniego postu .

słuchaj GÓWNIARO , gdzie cię PIERWSZY obraziłem ?

twój post o 16-04-12 13:15 był co najmniej niegrzeczny i zaczepny , to ci odpowiedziałem w takim samym stylu ,

jak uważasz się za kobietę i wymagasz szacunku , to i tak postępuj jak dama , a nie jak pyskata małolata .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

i jeszcze jedno emerycie zauwazyłam ze wszyscy tu cie jadą zezulcu!!!!!!!
to w którą strone te oko ci spierd....


haha haha

pa pa pa


milego popołudnia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

nie jestem zadną małolatą zakoduj to sobie
temat byl o opiekunce a nie o mnie,sam zeszles na moj temat to sie nie dziw ze tak wyszlo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


sloneczko666 , '"poważna osóbka "

... jak sama pisała 23 latka , bezrobotna z problemami rodzinnymi ,
INWESTORKA z początkowym kapitałem zakładowym w wysokości 3 000 zł - TRZECH TYSIĘCY ZŁOTYCH ???? - , próbująca otworzyć własną działalność gospodarczą , przejmując sklep typu SZMATEKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

sloneczko666

jeszcze raz : powodzenia i życzę Ci , aby tam z tobą chociaż z tydzień wytrzymali !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

to chyba charakterystyka twojej corci ktorej znow w zyciu nie wyszlo

malo wiesz


bylo coruni byt zapewnic a nie kur,,, na dofinansowanie liczyc stayr dziadzie z zezem na dodatek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Ludzie, dla każdej pracy trzeba mieć szacunek. A dzieci, jedne są spokojne inne nie. Każda sytuacja wymaga czegoś innego. I w żadnym wypadku nie mówię, że niania to przyjemna i lekka robota. Ale jedynie próbuję tu niektórym wytłumaczyć, że łomżyniaków nie stać na płacenie za opiekę po 1000zł, jak sami ledwo wiążą koniec z końcem. Ale to już głębsza analiza rzeczywistości. Niestety państwo kiepsko dba o politykę prorodzinną. Nie ma miejsc w żłobkach, teraz praca do 67l - co za tym idzie ZNIKNĄ NIANIE-BABCIE. I tu się okaże co mają do powiedzenia ci, którzy najwięcej krzyczą. Oczywiście wtedy, kiedy będą mieli własne dzieci i własne problemy..
A dla wszystkich niań - obojętnie, emerytek, studentek - szacun.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Mądrze,bardzo. Zwiezle i na TEMAT. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

córunia moja , to już ma interes uruchomiony , dotacje jak dawali i się należy to trzeba brać ( w naszym wypadku nie skorzystaliśmy , bo był już komplet chętnych w pierwszej dekadzie stycznia )

SMARKULO biznesmenko - 3 000zł to ja córce co miesiąc , jak studiowała , dawałem na benzynę i drobne wydatki , a teraz to dużo więcej sam wydaję na papierosy w ciągu miesiąca , jak ty zarobisz !
......................................................................................................................

sloneczko666 , a to twoja charakterystyka ;

PILNIE : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=495381&t=495378

sklep : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=495014&t=495009

hurtownia : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=485529&t=485523

Re: zarobki w biedronce, lidlu itp...
Autor: sloneczko666 (---.177.techtel.pl)
Data: 11-03-12 13:14
zapłace z pensji połowe+ w zamian za załatwienie pracy w biedronce (poważnie) Ja-zadbana,bardzo pracowita,uczciwa.

szukam : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=509320&t=509314

BIEDRONKA : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=498632&t=498631

praca wilrobi : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=500612&t=500600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Autor: Janusz kos (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20-02-12 09:37

Zezul specjalnie założył temat żeby miał się pod co trzepać:)))))

ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 21-02-12 00:26

zezowate szczęscie Majtki mokre i co dalej ? co córce zadajesz takie pytania . Sadzać po twoim zwyrodniałej osobowości zapewne zadajesz takie pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

pseudo inteligenckie posty ??????
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 22-02-12 00:47

zezowate szczęscie miernoto dotacja z up się skończy i firma padnie:)))
dobrze internet na wsi u ciebie działa i możesz go odliczyć od podatku bo by cie nie było stać na stałe łącze:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


SZACUNEK DO PRACY I PRACOWNIKA , wyraża się między innymi odpowiednim wynagrodzeniem , A NIE JAŁMUŻNĄ !

... jak kogoś nie stać na służbę , to z dziada Pana nigdy nie będzie - niech SAM robi , a nie szuka głupszych od siebie .

Ciekawe , czy za 400 zł/miesiąc KTOŚ chciałby pracować na trzy/czwarte etatu ?




PS : Ja też dużo nie płacę , ale na początek MINIMUM masz !
Póżniej niejednokrotnie pretensje bo : Jaka płaca , taka praca !
a z niewolnika nigdy nie będzie dobrego pracownika .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

sloneczko666 dla mnie jest rzecz oczywista jak ktoś się zwraca do obcej kobiety w ten sposób to traktuje tak samo do swoich najbliższych.

Chyba ze jest pod pantoflem i dostaje patelenko za tego typu zwroty:)))))

A jak w hacjendzie się nie ma nic do powiedzenia to się pisze na internecie rożny bad-ziew:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


sloneczko666, a takie pytanie : co ilustrują te " INTELIGENTNE INACZEJ " , przytoczone przez ciebie posty forumowego IDIOTY andzi C i jakiegoś tam kosa czy innego GILA USMARKAŃCA ?

PS : w tych przytoczonych przeze mnie linkach , można znależć przykłady jaką to ty jesteś " damą " !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Zezowate jak odziedziczyła po tobie rozumek to i te 3tysie nic nie dały .

zezowate chłopie ty nic nie wklejaj i nie konfabuluj starcze z Konarzyc dzięki szeptelowi masz dostęp do neta:)))) bo na wsi bo tam tepsie nie opłacało się kłaść kabelka:))))

Więc ułomku nie ******* że jesteś z miasta:))) chciałbyś mieszkać w mieście ale uwiązany jesteś z hektarami;))) no ale udowadniaj dalej że słoma ci z gumo filców nie wystaje nie wystaje:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezuś wyluzuj, do spa sobie idz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .



Jakim DEBILEM trzeba być , wypisywać takie bzdury ?
jak w temacie : ANDY C - kto chce niech czyta ;
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

.... andzia C ???


a co tam w temacie : Szukam żony
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=359047&t=359047

... tak się cieszysz , że maruda poprosił cie o rękę ( czy tez inną część ciała ? ) , to teraz marudzie będziesz rowa lizał ?


ponawiam pytanie : kto tam u was za BABĘ robi ?
ty masz być MĄŻ czy ŻONA ? a może się wymieniacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

SZACUNEK DO PRACY I PRACOWNIKA , wyraża się między innymi odpowiednim wynagrodzeniem , A NIE JAŁMUŻNĄ !

Kup sobie chłopie okulary korekcyjne jak nie dowidzisz co o tobie myślą ludzie:)))


Nie podkreślaj ( CAPS LOCK/IEM) że jesteś tak wspaniałomyślny i dobroczynny:)))))
Albo twoi tzw. pracownicy nic nie mogą powiedzieć na wspaniałego pracodawce bo się boja utraty pracy. Lub wprost tobie że jesteś kawał.....!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

CXRSa1-dzieki :)

co za idiota ten zezmen

widzisz zezmol nie masz tu poparcia także mykaj!!!

stary pedofil!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Miernoto co niby tak znasz młodzież wciskać kity to ty możesz:))) podstarzałyXXXXXX:)

wystarczy trochę techniki i się gubisz nie ma na terenie Łomży sieci szeptel no bo niby jak jak jak ułomku zanim na twoja wieś weszła elektryfikacja to w Łomży już dawno mieli telefony z telekomunikacji :))))))

ŁŻesz i skamlesz jak zawsze:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

brawo !!!


zezowate nieszczescie-porażka pedofilu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

sloneczko666 to znalazłaś sobie " godnego " przyjaciela !

gratuluję !

masz już " mocne " poparcie forumowego DEBILA i frustrata andzi C ,

poczekajmy trochę , za chwilę wpisze się tu jeszcze jeden " przyjaciel " , on wie kogo mam na myśli .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


sloneczko666 , zastanów się czy nie przesadzasz , abyś póżniej nie płakała , że ci naubliżałem !

Jak wymagasz szacunku , jak kobieta , to zachowuj się jak dama , a nie jak SIUSIUMAJTKA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

sloneczko666 tu jednej dziewczynie obiecał prace i nic z tego nie wyszło a dla czego bo on tylko dużo gada mało robi a i tak widziałem że z tego nic nigdy nie wyjdzie bo się boi ujawnić:)

A wielu ludzi porządnych nie chce pisać na tym forum bo wielki pan uważa że ma wpływ na opinie oczerniając innych :)))podstarzały pantoflarz myśli że wie wszystko :)))

sloneczko666 nie ma co sobie zawracać takim małym człowieczkiem:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Zezowate grozisz po raz kolejny:))) uważaj bo ci wuja twój adwokat google nie pomorze:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

sloneczko666 , zastanów się czy nie przesadzasz , abyś póżniej nie płakała , że ci naubliżałem !

Jak wymagasz szacunku , jak kobieta , to zachowuj się jak dama , a nie jak SIUSIUMAJTKA !
?????

ja płakac? chyba sobie zartujesz wiesniaku
siuska to twoja corcia juz ci pisałam lec do up pros o dotacje....sorry juz za pozno
popapraniec z zaburzeniami emocjonalnymi który odważny jest chowając się w sieci a tak naprawdę to zwykła ciota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-04-12 15:45

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .



Jakim DEBILEM trzeba być , wypisywać takie bzdury ?
jak w temacie : ANDY C - kto chce niech czyta ;
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

.... andzia C ???


a co tam w temacie : Szukam żony
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=359047&t=359047

... tak się cieszysz , że maruda poprosił cie o rękę ( czy tez inną część ciała ? ) , to teraz marudzie będziesz rowa lizał ?


ponawiam pytanie : kto tam u was za BABĘ robi ?
ty masz być MĄŻ czy ŻONA ? a może się wymieniacie ?

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


zezowaty:)
Kto będzie kim to między sopbą ustalimy :)
Najważniejsze jest że ty będzieśz w noc poślubną za panne młodą robiła :):)

I się teraz nie wycofuj z du..ą w tył bo wszyscy czytali jak się zgodziłeś nadstawić w rach prezentu ślubnego :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

CXRSa1 wiem wlasnie,on obiecuje zlote góry
stary bajkopisarz naprawde ma problem ze sobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

sloneczko666 , masz tu przykłady " inteligencji " twojego guru andzi C :

CXRSa1 - vel Andy C - vel miriamjan
andzia C , JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , aby wypisywać takie bzdury ?

......................................................................................................................
Autor: miriamjan (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 20:46
zezowate szczęscie Jacek nie kompromituj się obiecałeś mi małżeństwo i teraz się wycofujesz

Autor: miriamjan (---.artnet.pl) Autor: miriamjan (82.192.79.---)
Data: 27-02-12 01:01

nie ruszaj ta mego chłopa dziecko zrobił a alimenty kto będzie płacił?? jaka go pobijeta / Mi nic nie gadał Jacek ze ma zone i dzieci na utrzymaniu....


TEMAT Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:54
oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.



TEMAT : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 18:22
Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:33
robciu zostaw jacka w spokoju zezuł heterykiem. Jesteś zostaw mojego kochanka w spokoju,, Co?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:43
saguaro nie mów że konkurujesz z kobieto o alimenty?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:44
Odczep ta się od Jacka zezola Proszę was LUDZIE
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:50
Ja wam dam jak alimców nie zapłaci przez was!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:55
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:57
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!! WESTA SIE NA SPKUJ
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 19:40
Z Czarnkowa ojciec jest:)))
???????
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:48
Cisza być to temat o alimentach.
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 20:00
idzta spać co was alimenta interesują???
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 27-02-12 22:49
zezolu jacku z kobieto zrobiłeś dziecko niedziwne że Monika dała ci po ryju a Natalia cie nie nienawidzi.


Re: Doradzca Podatkowy egzamin !
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:59
JAK ODZYSKAC ALIMENTA OD CHLOPA ???


Re: co sądzicie o takiej opiekunce
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 27-02-12 21:39
Martuchna , pan Andy C ,wspominał że niezla paszteciara z ciebie. Dieta się kłania. To ja już nie chce wiedziec jak ty wygladasz. Podobno jarasz jak smok, przy dzieciach klniesz pijesz itd. Matka z ciebie żadna. Podobno dzieci same musza obiady sobie gotowac. A i jeszcze jedno Andy C wspominał coś że lubisz dziewczynki. To prawda??
Nie Pozdrawiam
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 27-02-12 23:04
Martuchna no zobacz kolejny marny prowokator się znalazł!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl) - Autor: miriamjan
Data: 27-02-12 23:30
ktoś15 matki i ojca moherów musisz słuchać:)))) bo ja tego słucham mimo 70 lat:))))
http://www.youtube.com/watch?v=ikr0ljg9qLc

Re: SKANDAL !!!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 29-02-12 17:22
zezolk jacusi czochranie bobra przed koputerem cały dzionek nazywasz pracą . naucyles sie kilka slow mondrych bo ciezona do mniasta przywiezie taki z ciebie gagulator.

Re: KRYPTOREKLAMA na forum
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 02-03-12 17:11
zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.



andzia C , JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , aby wypisywać takie bzdury ?

CXRSa1 - vel Andy C - vel miriamjan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Autor: sloneczko666 (---.211.techtel.pl)
Data: 16-04-12 14:01

nie spotlalm sie z takim chamem jak TY,do kobiety tak pisac
sie nie dziw ze tak ci odp
chamstwem na chamstwo


ps.jestes mądry to pokaz twarz!!!!!!!!
bezczelny!!!!!!!!
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

słoneczko666
To jeden z tych gumofilcowych cwaniaczków za monitora:):)

W świecie realnym **** trzęsie ze strachu a tutaj kozakuje :):)

Nie bierz do siebie tego co on pisze bopisze aby pisac , nikt juz z nim nie gada to wcina sie w każdy temat .
Wczoraj to nawet swoim największym wrogom zaczął .d..ę lizac aby tylko z nim pisali :):)
ZA GROSZ GODNOŚCI I HONORU TO COŚ NIE MA!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezol jaki guru??

poj..... ci sie pod deklem do konca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

sloneczko666 non stop powtarza napisz biznes plan, biznes plan,biznes plan,biznes plan usłyszane w UP to ja tobie pomogę :) w internecie obsmarować komuś 4 litery zbawca, łaskawca:))



zezowaty trzeba chyba będzie wystawić za to noc poślubną fakturę:)))
Tylko powiedz czy jesteś citem czy vatem:))))


Każdą złotówę możesz sobie jak by nie było wliczyć w koszty działalności firmy:))) no chyba masz jakiś fundusz reprezentacyjny:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezowaty ale nie wklejasz nigdy postów że masz problemy z oddawaniem moczu:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezowaty nie ma problemów z moczem bo woreczek nosi przywiązany do uda:):)

I raz sie trafić uda, innym razem nie uda:):):)

Dlatego wiadro Domestosu będzie potrzbne żeby go wykapać po ludzku :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezowaty damski bokser z ciebie:))) a ciekawe jak byś z liścia dostał i rozłożył się jak długi:)))

Ale byś pewnie nie napisał KOBIETA MNIE BIJE:))))


"Pisałem ci , że szanuję TYLKO kobiety , które na to zasługują , a jak by co , to nie miałbym żadnych skrupułów by ci nie oddać , gdybyś naruszyła pierwsza moją nietykalność fizyczną . Nie zamierzam się z tobą spotykać i dalej dyskutować ."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

O , maruda ,

No i mamy " przyjaciela cwela " marude , a nie pisałem , że uderz w stół to nożyce się odezwą ,

witam cię GEJU , czy to TRANSIE ? ( nie odpisałaś , a ja nie mam nic przeciw gejom , byleby tylko jak najdalej ode mnie ! )

maruda - ZDZIECINNIAŁY STARUSZEK , PODSTARZAŁY LAWSTORANT , o dziecinnym rozumku , przypadek geriatryczny z zaawansowaną chorobą Alzheimera i DEMENCJĄ STARCZĄ , nie dość , że piszesz bzdury , to jeszcze BEZCZELNIE KŁAMIESZ z braku argumentów !!!


Nie OŚMIESZAJ się i nie KOMPROMITUJ !


GDZIE , stary BARANIE napisałem coś w tym stylu , cytuję :
" Najważniejsze jest że ty będzieśz w noc poślubną za panne młodą robiła :):)
I się teraz nie wycofuj z du..ą w tył bo wszyscy czytali jak się zgodziłeś nadstawić w rach prezentu ślubnego :):) " ... KONFABULUJESZ durniu , bo brak ci rzeczowych argumentów i posługujesz się wymyślonymi kłamstwami .
Widzę , że nie ma sensu pisać do ciebie , bo ty nic nie łapiesz . No cóż , wiek robi swoje ZDZIECINNIAŁY STARUSZKU ,
- FRUSTRACJA , objawia się we wszystkich twoich postach , ale nie dziwię się , bo są to ostatnie podrygi zdziecinniałego STARCA , któremu już bliżej , jak dalej i tyle jest tylko jego co sobie tu popisze . Cały twój świat zaczyna się i kończy na tym forum , gdzie możesz " BRYLOWAĆ " , wśród GIMNAZJALISTÓW z twoim poziomem intelektualnym , podstarzała samozwańcza gwiazdo

KOMPROMITUJESZ się i OŚMIESZASZ na stare lata , geriatryczny przypadku !



maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem stary BARANIE !!!
... mnie ciśnienia nie podniesiesz , bo takie ZERO jak ty , to mnie ani grzeje , ani ziębi ,
FAKT pozostaje FAKTEM : pisałeś sam , że bierzesz ślub ze swą oblubienicą andzią C ,

ponawiam pytanie : kto tam u was za BABĘ robi ?
ty masz być MĄŻ czy ŻONA ? a może się wymieniacie ?



Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezowaty :):)
A ty od dwóch dni kopiujesz to samo gó..no którego napisanie zajęło ci 2 miesiące :):)
Zmien to troche bo juz wszystkim w d...ę nie lezie to twoje powielanie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


maruda, kto tam , u was w tym związku z andziąC , komu ROWA LIŻE ?

marudo , JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???
Czy tylko na to cię stać PSI POMIOCIE ? Ujadasz jak KUNDEL , stara bezzębna suka , która jak nie jest w stanie ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .

ZAWSZE , jak ci brakuje argumentów , odwracasz kota ogonem . Nie masz konceptu , to atakujesz BZDURAMI i rzucasz jakieś teksty niezwiązane z tematem , bądż oderwane od kontekstu .

Że ty jesteś beznadziejnym przypadkiem geriatrycznym i nie rozstajesz się z woreczkiem na mocz , czy jak sam wielokrotnie pisałeś z balkonikiem do chodzenia ( podać cytaty ? ) , to nie znaczy , ze każdy jest takim STARYM zdziecinniałym , niedołężnym OSŁEM jak ty .

O twojej INFANTYLNOŚCI świadczy chociażby obrany przez ciebie ZDZIECINNIAŁY STARCZE - nick : maruda , smerf z kreskówki dla dzieci i podpis , sygnaturka , który przedstawiał smerfa , a który to używałeś przez długi czas.

Teraz , to już przechodzisz samego siebie w swej głupocie .
PS :
po ostatnich twoich postach widać , że tracisz zimną krew ,
a tu cytat z ciebie : " nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie " .

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

maruda , słuchaj STARY DURNIU ,

a co innego można jeszcze napisać o takim BARANIE jak ty ?

to jest cała prawda i FAKTY , ja piszę konkretnie , nie o jakimś moczu , który chyba ci oczy zachlapał , bo nie widzisz jakim jesteś śmiesznym podstarzałym IDIOTĄ .

Pisałem ci frustracie , że nie interesuje mnie twój wirtualny świat w jakim żyjesz i się realizujesz . Mnie nie zależy na " reklamie ", tu na tym forum , to ty tylko myślisz , że robisz tu KARIERĘ . Co ty byś zrobił jakby zlikwidowali to forum ? Zawaliłby się CAŁY twój świat . To dla ciebie człowieczku o ptasim móżdżku , forum 4lomza jest WSZYSTKIM i siedzisz tu całymi dniami wypisując BZDURY . Sam ciągle robisz wklejki , a zwracasz uwagę i naśmiewasz się z Andzi C jak on to zrobi .

Nerwy ci puszczają marudo !
weż lekarstwa , bo twój stan się systematycznie pogarsza ,
marudo , już niedługo , wszak bliżej ci jak dalej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

ja pierdykam :):)
Popapraniec , drugi dzien z rzędu to samo kopiuje i wkleja :):)

Debil ,to powiedziane bardzo delikatnie :):):):):)


Poczytaj zezowaty to co kopiujesz :):)
Ale co ci to da jak ty sam nie rozumiesz tego co pisałeś przez 2 miesiące :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


masz się INFANTYLNY dziadziuniu za mądrego , a piszesz same głupoty ,
zawsze unikasz tematu i odwracasz kota ogonem , ZA GROSZ GODNOŚCI I HONORU TO COŚ NIE MA!!!!! co zwie się maruda .

maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!!

Ja operuję TYLKO faktami , a z faktami się nie dyskutuje , choć wiem , że są dla ciebie niewygodne . Za każdym razem unikasz sedna sprawy i zawsze zaczynasz coś bredzić na jakieś tematy oderwane od sprawy . NIGDY nic mądrego i MERYTORYCZNEGO nie napisałeś , sama DZIECINADA .

No , ale fanów wśród gimnazjalistów czy bezrobotnych młodych , gniewnych zawsze znajdziesz . BRYLUJ dalej w swym wirtualnym świecie .
Żeby przypadkiem nie zapomnieć o twojej głupocie , przypomnę ten temat założony przez ciebie : Umizgi zezowatego do marudy :):)
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=510058&t=510058

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


Co boli cię to stary DURNIU , niewygodne , co ???

Nawet , jakbym coś powtórzył czy skopiował , to SAM SIEBIE , a ty potrafisz tylko robić wklejki z netu , czy to wstawiać jakieś dziecinne obrazki lub filmiki , bo jak sam napiszesz parę słów , to zawsze bzdury . .


Podnosi się ciśnienie , co ?
tracisz zimną krew !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Widzisz psychoułomku czym sie róznimy???

Nawet nie potrafisz niczego od siebie wymysleć ,tylko moje powalające ciebie z nóg cytaty powtarzasz i odwracasz je jako swoje :):):)


No ale czewgo sie spodziewać po kims kto teczke psu do budy wrzucał :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


marudo , tobie pluć w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

NIE MASZ ZA GROSZ HONORU I AMBICJI !!!


napisałem ci wcześniej : "maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!!

Ja operuję TYLKO faktami , a z faktami się nie dyskutuje , choć wiem , że są dla ciebie niewygodne . Za każdym razem unikasz sedna sprawy i zawsze zaczynasz coś bredzić na jakieś tematy oderwane od sprawy . NIGDY nic mądrego i MERYTORYCZNEGO nie napisałeś , sama DZIECINADA . "


... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

ty zezowaty:):)
Ciebie to juz apopleksja widzę bierze z tej wściekłości bo sam juz nie wiesz co wypisujesz:):)

Ja do niego o chlebie a ten cymbał jakieś wypierdy kopiuje :):)


ehhh zezowaty, psa swojego puść do kompa to mądrzej od ciebie będzie pisał :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezowaty:):)
Odejdź od kompa , złap głęboki oddech :)
Odpocznij od napięcia , obniż ciśnienie krwi :):)

I wróć za jakis czas to znowu pogadamy :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Starcze , co ty BREDZISZ , masz :

Re: Jest praca dla niani !
Autor: maruda (82.139.184.---)
Data: 16-04-12 18:44

Widzisz psychoułomku czym sie róznimy???
Nawet nie potrafisz niczego od siebie wymysleć ,tylko moje powalające ciebie z nóg cytaty powtarzasz i odwracasz je jako swoje :):):)
No ale czewgo sie spodziewać po kims kto teczke psu do budy wrzucał :):):)
......................................................................................................................




ŁŻESZ JAK BURA SUKA marudo !!!
......................................................................................................................
marudo , tobie pluć w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

NIE MASZ ZA GROSZ HONORU I AMBICJI !!!


napisałem ci wcześniej : "maruda , jakbyś miał odrobinę ambicji i HONORU , to byś przytoczył mój post GDZIE tak napisałem , jak podle i kłamliwie mi wmawiasz , stary BARANIE !!!

Ja operuję TYLKO faktami , a z faktami się nie dyskutuje , choć wiem , że są dla ciebie niewygodne . Za każdym razem unikasz sedna sprawy i zawsze zaczynasz coś bredzić na jakieś tematy oderwane od sprawy . NIGDY nic mądrego i MERYTORYCZNEGO nie napisałeś , sama DZIECINADA . "


... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !
Podaj przykład , cytat GDZIE i KIEDY powtórzyłem twoje " powalające ciebie z nóg cytaty " , MASZ URONIENIA stary DURNIU .
PRZYKŁAD ?
... pluć ci w twarz , a ty powiesz , że deszcz pada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezowaty:):)
Nie drzyj się jak przekupka na targu Tylko normalnym spokojnym głosem dyskutujz mądrzejszym od siebie :):)
A jeżeli nie potrafisz tego robić to to popisz sobie z raqlanem :):)

Obaj macie taki sam poziom i wiedzy i inteligencji :):)

Czyli poprostu znikomy :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


Pisałem ci o twojej " mądrości " gdzie ją mam , ale do ciebie nic nie dociera bo ty jesteś niereformowalny , nic nie kumasz ,
GŁUPI BYŁEŚ ,
GŁUPI JESTEŚ i
GŁUPI UMRZESZ .

Z twoim ' poziomem i inteligencją " to możesz pisać z andzia C .

PS:
zaparz sobie żiółek staruszku i przygotuj pampersa na noc , abyś w łóżko nie narobił .
i nie denerwuj się , bo ci żyłka pęknie ,


Starość nie radość , śmierć nie wesele , a w twym wieku to już wszystko się może zdarzyć , ZDZIECINNIAŁY STARCZE .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

oj zezowaty zezowaty:):)
A ty biedaczku znowu wczorajsze pswoje pierdoły kopiujesz :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


brak ci argumentów ?

czy

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

rzezowaty jestes ******m, co ja Ci tu wiecej moge powiedziec.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !



torro , pies cię je..... ł !

jak ci c...u coś nie pasi , to nie musisz wchodzić na temat założony przeze mnie , czytać tego i komentować !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


Dobrze , na dziś ŻEGNAM cię ozięble marudo,

właśnie zauważyłem , że w lodówce brak piwa , muszę uzupełnić zapasy ,
tym czasem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

zezowate ty jesteś alkoholikiem

Wyróżniamy cztery fazy choroby alkoholowej

Faza ostrzegawcza (od pół roku do kilku lat)
Objawy:
występują luki pamięciowe, okresowe zaniki pamięci;
osobowość (niedojrzała emocjonalnie, wrażliwa na urazy, frustracje, stresy, neurostyczna, agresywna);

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Działo się:), no i kto to rozsądzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

rzezowaty jak zechce to tu wejde i napisze posta, Ty nie umiesz zyc bez klotni i wojen. Cienki jestes. Nie kreuj sie na Bog wie kogo.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-04-12 17:20


Pisałem ci frustracie , że nie interesuje mnie twój wirtualny świat w jakim żyjesz i się realizujesz . Mnie nie zależy na " reklamie ", tu na tym forum , to ty tylko myślisz , że robisz tu KARIERĘ . Co ty byś zrobił jakby zlikwidowali to forum ? Zawaliłby się CAŁY twój świat . To dla ciebie człowieczku o ptasim móżdżku , forum 4lomza jest WSZYSTKIM i siedzisz tu całymi dniami wypisując BZDURY . Sam ciągle robisz wklejki , a zwracasz uwagę i naśmiewasz się z Andzi C jak on to zrobi .

____________

Mam wrażenie, że większość postów piszesz sam o sobie, a ten wyżej mnie w tym utwierdził ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest praca dla niani !


Autor: automatyzacja
..................................................................................................................


CO tu sam/a robisz i ile czasu poświęcasz na czytanie moich postów ?
... bo skąd niby miał/a byś o tym wiedzieć ?

automatyzacja , I TU tym postem , SAM/A STRZELIŁEŚ/AŚ SOBIE W KOLANO !!!



ILU RÓŻNYCH IDIOTÓW - udziela się na tym forum i pisze tu pod różnymi nickami ?

- kobiety używają nicków sugerujących , że to niby mężczyzna i na odwrót !
...................................................................................................................

ZAKŁADAJĄ PO KILKA NOWYCH NICKÓW , UKRYWAJĄ SWOJE IP -


99% gimnazjum i młodych bezrobotnych + ZDZIECINNIAŁY maruda !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org