wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PILNIE

Witam,co powiecie o sklepie z odzieza uzywana obok Biedronki na ul.Wojska Polskiego? czy jest tam ruch? Po sasiedzku z szewcem,na przeciwko czarnego kota . Prosze o mądre wypowiedzi poniewaz jest to dla mnie bardzo ważne. Chce przejac interes,wiadomoteraz o prace ciezko,moze na siebie zarobie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

proponował bym tam wejsc i zobaczyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

myslisz,ze nie bylam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

ogolnie miejsce dosc dobre

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

wlasnie mam dac dzis odp czy biore ten sklep,cena nie jest wysoka z towarem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

Kto się pozbywa kury znoszącej złote jajka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

wlascicielke zmuszaja sprawy rodzinne i to sprawdzialam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

mafia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

:) mam dylemat i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

Tam w ogole nie ma ruchy, bylem, wiem, male pommieszczenie, duzo odziezy, nie dziwie sie, ze nie ma klientow, ciezko cokolwiek znalezc a i ciuchy sa niezbyt ciekawe takze uciekaj jak najdalej od takich interesow!

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

sloneczko666,

napisałbym Ci coś , ale jak to w innym Twoim temacie dotyczącym tej sprawy napisałaś , nie będę się wtrącał i komentował ,

żebyś nie myślała że to jakaś zazdrość czy też zawiść , życzę szczęścia ( a będzie Ci na pewno dużo go potrzeba )
i POWODZENIA !


PS: mam znajomych , tu w Łomży , którzy " robią " w tym biznesie i coś niecoś wiem na ten temat .

Trzymam kciuki ZA !
Jak ruszysz , to może za 3-6 m-cy odezwij się na forum ,
Ty prosiłaś o rady , to może komuś kiedyś sama ich udzielisz , jak będą w podobnej sytuacji .

Więcej się nie odzywam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNIE

ooo zezowate szczescie-jaki miły,dzieki wielkie w takim dniu:) wszystkie rady biore sobie do serca,to mój pierwszy sklep dlatego liczą sie wszystkie opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org