Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Dofinansowanie dla szpitala

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

O nowy laparoskop i przenośny aparat usg wzbogaci się szpital wojewódzki w Łomży. O przyznaniu prawie pół milionowej dotacji na ten cel zdecydował dziś (poniedziałek 17.06) zarząd województwa.

Województwo podlaskie poinformowało w komunikacie o przyznaniu dziś przez zarząd województwa dotacji dla łomżyńskiego szpitala w wysokości blisko 480 tys. zł. 

Jak czytamy, jednostka wzbogaci się o laparoskop chirurgiczny oraz mobilny aparat usg. Zakupiony sprzęt i aparatura medyczna zasilą blok operacyjny oraz oddział chirurgii w łomżyńskim szpitalu. Laparoskop zastąpi wyeksploatowany sprzęt, a aparat usg pozwoli na badanie pacjentów w ciężkim stanie, bez konieczności ich transportu do pracowni.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę