Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sklep Diverse z Venedy z pierwszą taką wizualizacją w Polsce

Pierwszy w Polsce sklep sieci Diverse w nowym koncepcie wizualnym otwarto dziś (piątek 17.03) w łomżyńskiej Venedzie. Zwiększyła się jego powierzchnia i oferta.

- Cieszę się, że to w naszej Galerii jest pierwszy w Polsce sklep tej sieci w nowym koncepcie wizualnym. To wyróżnienie dla naszych Klientów. Cały czas staramy się pracować nad naszą ofertą, dlatego oprócz większego sklepu sieci Diverse, w naszej Galerii pojawiły się też cztery nowe marki. Jest to sklep Lee Wrangler i trzy firmy, których ofertę można znaleźć na wyspach ustawionych na pasażu handlowym.” - mówi dyrektor Galerii VENEDA w Łomży, Iwona Bikowska.

Nowe wyspy to firmy: Project Phoenix, Vezzi i cloudshop.pl.

Diverse był już wcześniej obecny w galerii, ale teraz jest w nowym miejscu i przede wszystkim zajmuje większą powierzchnię (około 250 m2), co pozwoliło to zwiększyć wybór asortymentowy. 

 

źódło: Veneda

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę