Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 maja 2025 napisz DONOS@

Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży

Przez dwa weekendy czerwca tenisiści z Łomży sprawdzali swoje umiejętności rozgrywając Letnie Mistrzostwa Miasta w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. W tym roku, w letniej edycji corocznych rozgrywek wzięło udział 84 tenisistów. Turniej rozgrywany był w 7 kategoriach wiekowych. Ze względu na dużą frekwencję zawody rozegraliśmy na dwóch obiektach: przy III LO oraz na kortach MOSiR'u. W tym roku turniej miał szczególną rangę, gdyż uświetniał obchody 25-lecia III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Najmłodszy uczestnik turnieju miał 5 lat,  natomiast najstarszy 18. W zależności od kategorii, dzieci i młodzież rozgrywała mecze w formie play off  lub systemem grupowym. Młodsi adepci tenisa uczestniczyli w turnieju mini tenisa oraz talentiadzie  (gdzie pod uwagę brana jest również sprawność ogólna i koordynacyjne zdolności motoryczne). 

Nagrody dla tenisistów zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łomża,  MJ Jedwabne - Annę i Tomasza Męczkowskich oraz Restaurację „Cztery Pory Roku”- Jagodę i Cezarego Laskowskich. Turniej  odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

Wyniki:
Grupa 1
I m. Anita Bikowska
II m. Maja Cyndzas
III m. Iga Gąsiewska

Grupa 2
I m. Bartosz Cyndzas 
II m. Adam Chojnowski
III m. Marcel Bałdyga i Alek Modzelewski

Grupa 3
I m. Ola Piasecka
II m. Ola Niklewicz
III m. Ewa Męczkowska i Natalka Bikowska

Grupa 4
I m. Antek Śmiechowski
III m. Mikołaj Kuskowski
III m. Wiktor Lemański i Wiktor Modzelewski

Grupa 5
I m. Sandra Bałdyga
II m. Wawrzyniak Ola
III m. Kuba Arnista i Ola Łada

Grupa 6 (turniej tenisowy połączony z konkurencjami sprawności specjalnej)
I. Krzyś Faszcza
II. Bartek Biedrzycki
III. Mikołaj Miklikowski

Grupa 7 
Najmłodsi tenisiści rozgrywali talentiadę tenisową: Gabrysia Bagińska, Zosia Durzyńska, Marysia Jankowska, Iza Waldzińska, Nel Sęk, Marysia Laskowska, Madzia Dobrzańska, Madzia Biedrzycka, Oliwia Borys, Lena Kordowska, Maja Rezka, Klaudia Pałuska, Dominika Bikowska, Aleksander Kaczyński, Seweryn Wałkuski.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę