Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
listwa

Sanmet – jedyna taka firma w regionie

Główne zdjęcie
Jerzy Muła, współwłaściciel

Każdy kto kiedykolwiek zmierzył się z takim wyzwaniem jak remont lub przebudowa mieszkania, budowa domu bądź jakakolwiek inwestycja budowlana doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest w takiej sytuacji kupienie odpowiedniej jakości materiałów, wyposażenia i narzędzi. Zwykle wiąże się to z niebagatelnymi kosztami, trzeba też najeździć się po wielu firmach, co jest sporą stratą czasu. Można jednak tego uniknąć i nie przepłacać, bo Spółka Jawna Sanmet Muła w Łomży oferuje artykuły metalowe, sanitarne i grzewcze oraz narzędzia renomowanych krajowych i zagranicznych producentów w bardzo korzystnych cenach – dostępne zarówno dla firm i przedsiębiorców w sprzedaży hurtowej, jak i w detalu dla odbiorców indywidualnych.

Sanmet sp. j. Muła to specjalizująca się w branży metalowo-narzędziowej, sanitarno-grzewczej oraz sprzedaży wyposażenia łazienek rodzinna firma z Łomży. W ciągu 25 lat istnienia ta wiodąca na rynku lokalnym firma nawiązała szereg kontaktów z największymi producentami i dystrybutorami oferowanego przez nią bogatego asortymentu produktów najwyższej jakości. 
W salonie artykułów metalowych, sanitarnych i grzewczych  przy Al. Legionów 56 można kupić wszystko co jest potrzebne od drobnego remontu aż do poważnej inwestycji. Są więc w ogromnym wyborze drobiazgi jak gwoździe, śruby, wyroby z drutu, kołki i kotwy rozporowe, okucia, artykuły ścierne, ale też elektronarzędzia firm Bosch, Celma czy Makita, obrabiarki i narzędzia do obróbki drewna i metalu oraz narzędzia ręczne w ogromnym wyborze. Topowym towarem są w tej chwili kosiarki do trawy z dobrymi parametrami i w przystępnych cenach z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Mieści się tam również sklep patronacki Grupy Topex, oferujący konkurencyjne cenowo narzędzia idealne dla osób wykorzystujących je od czasu do czasu czy majsterkowiczów, w salonie bez problemu można też kupić narzędzia i materiały do robót budowlanych, rynny, bramy i ogrodzenia i wiele, wiele innych produktów, bez których trudno się obyć. Są też w sprzedaży artykuły sanitarne, takie jak: armatura, filtry, podgrzewacze i wymienniki do wody, wodomierze, ciepłomierze, pompy, hydrofory, grzejniki, piece, rury, kształtki, przydomowe oczyszczalnie i przepompownie ścieków. Słowem, z tego salonu można wyjść kompletnie zaopatrzonym we wszystko czego potrzeba, od małego remontu do budowy domu na całe życie, a w podjęciu odpowiedniego wyboru służą pomocą kompetentni i znający się na rzeczy pracownicy, którzy sprawnie doradzą każdemu odpowiedni dla jego potrzeb zakup. Równie bogaty wybór czeka na klientów firmy Sanmet w salonie wyposażenia łazienek przy Al. Legionów 44 – w budynku centrum handlowego 4plus, gdzie można nabyć w ogromnym wyborze: baterie łazienkowe i kuchenne, zlewozmywaki, umywalki, miski ustępowe, wanny, kabiny natryskowe, przepływowe ogrzewacze wody, grzejniki łazienkowe (prawie 100 gotowych modeli oraz możliwość zrobienia grzejnika wg pomysłu i koloru wybranego przez klienta) a nawet komory gospodarcze i kabiny parowe. Firma oferuje szeroką gamę akcesoriów łazienkowych typu: syfony, zawory, wieszaki, mydelniczki, lustra, uchwyty i siedziska dla osób starszych i niepełnosprawnych, dozowniki oraz wiele innych dodatków.
W tym samym punkcie mieści się też salon niemieckiej firmy Viessmann, której to firma Sanmet jest jedynym przedstawicielem w regionie. Viessmann oferuje produkty z zakresu nowoczesnej techniki grzewczej: grzejniki, systemy wentylacji, kotły kondensacyjne, stacje uzdatniania wody, podgrzewacze c.w.u., pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. Ponad 90 lat doświadczenia, wysoka trwałość ze względu na wykorzystywanie przy produkcji materiałów najwyższej jakości oraz konkurencyjna – przy tak renomowanej firmie – cena sprawiają, że produkty Viessmann coraz częściej trafiają do polskich domów.
Również w salonie przy 4plus klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo ze strony pracowników, z resztą firma Sanmet prowadzi też działalność w zakresie usług i doradztwa, przede wszystkim w zakresie: wykonywania systemów grzewczych, instalacji C.O. i wodno-kanalizacyjnych, ale też przydomowych oczyszczalni ścieków, odkurzaczy centralnych, kominków czy termokominków.
Będąc też firmą wiodącą w regionie Sanmet dąży do konsolidacji małych firm instalatorskich, żeby śmielej występowały na zewnątrz i walczyły o zlecenia również na rynkach zewnętrznych, poza Łomżą, regionem i Podlasiem. Firma prowadzi również sprzedaż „na telefon” z dostawą na terenie Łomży i bardzo tanią wysyłką kurierską w każdy zakątek Polski, planuje też wejście na rynek klimatyzacji, glazury, terakoty i gresu, a kolejnym priorytetem jest ciągłe podnoszenie poziomu jakości oferowanych materiałów i usług, bo pozycja lidera na lokalnym rynku według właścicieli firmy obliguje ich do ciągłego rozwoju, przede wszystkim w trosce o zadowolenie klienta. 

Sanmet salon artykułów metalowych, sanitarnych i grzewczych
Łomża, Al. Legionów 56

tel/fax (86) 218 45 73, (86) 212 50 70(86) 212 50 70
czynny w godzinach 7.00-17.00

Sanmet salon wyposażenia łazienek 
Salon firmowy Viessmann

Łomża,  Al. Legionów 44 (CH 4plus)
tel/fax (86) 212 52 55, (86) 212 52 56(86) 212 52 56
czynne w godzinach 8.00-18.00

www.sanmet.pl

https://www.facebook.com/pages/Sanmet-SP-J-MU%C5%81A/808833295851480?ref=ts&fref=ts

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40066406

 

tekst płatny

Foto: Jerzy Muła, współwłaściciel
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę