Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

„Dotacje unijne szansą na rozwój ziemi łomżyńskiej”

Jakie będą możliwości sfinansowania inwestycji w przedsiębiorstwach w oparciu o fundusze unijne w nowej perspektywie 2014-2020 - między innymi o tym mają mówić eksperci podczas konferencji „Dotacje unijne szansą na rozwój ziemi łomżyńskiej”. W najbliższy piątek w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży organizuje ją Łomżyńska Izba Przemysłowo-Handlowa przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Doradczym i Konsultingowym.

Jak przekazuje Maciej Zajkowski, prezes ŁIPH wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, właścicieli firm i instytucji zainteresowanych pozyskaniem dotacji unijnych na rozwój i inwestycje oraz rozwojem poprzez współprace w inicjatywach klastrowych. Przedstawione zostaną możliwości wprowadzania innowacji w nowej perspektywie finansowej UE. Specjaliści Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego udzielą Państwu bezpłatnych konsultacji w jaki sposób pozyskać dotacje, jak poprawnie przygotować firmę do nowej perspektywy i jak przygotować projekt, aby mógł otrzymać wsparcie z funduszy unijnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zakłada, że będzie to około 50 osób. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 marca 2015 do godz. 16:00 na adres: biuro@liph.lomza.pl lub biuro@polskiestowarzyszenie.pl lub pod numerem telefonu 600 199 853.

Program konferencji:

 • 10:00-10:30       Rozpoczęcie konferencji, powitanie Gości:
 • Maciej Zajkowski – Prezes Zarządu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej
 • Andrzej Garlicki -  Zastępca Prezydenta Łomży
 • Tomasz Kozłowski – Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego, Koordynator Klastrów Polski Wschodniej
 • 10:30-11:00  Finansowanie inwestycji w przedsiębiorstwach w oparciu o fundusze unijne w nowej perspektywie 2014-2020  - Sylwia Zbucka - ekspert Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego.
 • 11:00-11:30  Finansowanie B+R w przedsiębiorstwach - dr Marcin Siedlecki – ekspert Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego.
 • 11:30-12:00 Finansowanie rozwoju kapitału ludzkiego – Ewelina Jakubowska – ekspert Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego
 • 12:00-12:15  Wsparcie w starcie jako przykład finansowania start-upów – Artur Piotrowski – Prezes Zarządu Capitales Finanse Sp. z o.o.
 • 12:15-12:45  Zwrotne instrumenty rozwoju przedsiębiorstw. Oferta leasingowa Banku Zachodniego WBK S.A.
 • 12:45–13:00 Podsumowanie konferencji – Tomasz Kozłowski – Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego.
 • 13:00  Indywidualne konsultacje z ekspertami Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego.

  
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę