wtorek, 20 marca 2018 napisz DONOS@

Prezes Mlekovity podwójnie nagrodzony przez BCC

Dariusz Sapiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA z Wysokiego Mazowieckiego otrzymał Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2014. Nagrodę przyznało mu Business Centre Club za wysokie wskaźniki finansowe, najwyższą jakość, dynamiczny rozwój sprzedaży na rynku krajowym oraz międzynarodowym, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych z uwzględnieniem wpływu na środowisko oraz bezpieczeństwo żywności. Prezes Sapiński, był jednym z 12 szefów najlepszych polskich firm którzy odebrali takie statuetki niedzielnej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

BCC najlepsze polskie przedsiębiorstwa i ich szefów honoruje od 1991 roku. Statuetki otrzymują przedsiębiorcy, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia działalności gospodarczej oraz troską o sprawy państwowe. W tym roku nominowanych do nagrody było 40 firm i ich szefów – członków BCC, z których to jury konkursu wybrało 12 laureatów Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2014. Jednym z nich był Dariusz Sapiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA z Wysokiego Mazowieckiego.
Prezes Sapiński odebrał także. Obok m.in. Ewy Błaszczyk, prezesa Fundacji AKOGO?, Medal Solidarności Społecznej „za zaangażowanie społeczne i pomoc potrzebującym, za propagowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu oraz za budowanie solidarności społecznej”.
Podczas Gali  Liderów Polskiego Biznesu Nagrody Specjalnej BCC został uhonorowany Prezydent PR Bronisław Komorowski za aktywne działania na rzecz rozwoju i stabilności naszego kraju oraz politykę porozumienia i zrozumienia, sprzyjającą rozwojowi polskiej gospodarki i polskich przedsiębiorstw.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0