Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Prezes Mlekovity podwójnie nagrodzony przez BCC

Dariusz Sapiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA z Wysokiego Mazowieckiego otrzymał Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2014. Nagrodę przyznało mu Business Centre Club za wysokie wskaźniki finansowe, najwyższą jakość, dynamiczny rozwój sprzedaży na rynku krajowym oraz międzynarodowym, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych z uwzględnieniem wpływu na środowisko oraz bezpieczeństwo żywności. Prezes Sapiński, był jednym z 12 szefów najlepszych polskich firm którzy odebrali takie statuetki niedzielnej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

BCC najlepsze polskie przedsiębiorstwa i ich szefów honoruje od 1991 roku. Statuetki otrzymują przedsiębiorcy, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia działalności gospodarczej oraz troską o sprawy państwowe. W tym roku nominowanych do nagrody było 40 firm i ich szefów – członków BCC, z których to jury konkursu wybrało 12 laureatów Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2014. Jednym z nich był Dariusz Sapiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA z Wysokiego Mazowieckiego.
Prezes Sapiński odebrał także. Obok m.in. Ewy Błaszczyk, prezesa Fundacji AKOGO?, Medal Solidarności Społecznej „za zaangażowanie społeczne i pomoc potrzebującym, za propagowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu oraz za budowanie solidarności społecznej”.
Podczas Gali  Liderów Polskiego Biznesu Nagrody Specjalnej BCC został uhonorowany Prezydent PR Bronisław Komorowski za aktywne działania na rzecz rozwoju i stabilności naszego kraju oraz politykę porozumienia i zrozumienia, sprzyjającą rozwojowi polskiej gospodarki i polskich przedsiębiorstw.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę