Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 maja 2025 napisz DONOS@

Wśród najlepszych młodziczek

Anita Szepelska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Turnieju Młodzików Polskiego Związku Tenisa. W zawodach rozgrywanych w Ostródzie wzięło udział 25 młodych tenisistów i tenisistek z województwa warmińsko-mazurskiego oraz m.in. z Warszawy, Gdańska, a nawet Kaliningradu.

fot Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy
fot Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy

- Zwyciężczynią w kategorii dziewcząt została Agata Szczęsna (KT Jakubowo Olsztyn), która w finale po zaciętym trzysetowym pojedynku dopiero w tie-breaku pokonała Anitę Szepelską (UKS Return Łomża) – relacjonuje Tomasz Waldziński trener zawodniczki. -  Natomiast w grze deblowej nasza Anita wspólnie z Pauliną Mattik (Lechia Gdańsk) zwyciężyły w finale z parą Nikola Polito/ Agata Szczęsna (KT Jakubowo Olsztyn) 6:3 2:6 10:6. 
Zawody w hali Ostródzkiego Centrum Sportowo- Rekreacyjnego zorganizował Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. 
Wyniki 
Gra pojedyncza młodziczek
I runda
Anita Szepelska (UKS Return Łomża) ? Paulina Mattik (Lechia Gdańsk) 6:3 7:6
Agata Szczęsna (KT Jakubowo Olsztyn) ? Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) 6:2 6:4
Półfinały
Anita Szepelska (UKS Return Łomża) ? Nikola Polito (KT Jakubowo Olsztyn) 6:2 6:2
Agata Szczęsna (KT Jakubowo Olsztyn) ? Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo) 6:7 6:2 10:7
Finał
Agata Szczęsna (KT Jakubowo Olsztyn) ? Anita Szepelska (UKS Return Łomża) 7:6 4:6 10:8
Gra podwójna młodziczek
Półfinał
Paulina Mattik (Lechia Gdańsk)/Anita Szepelska (UKS Return Łomża) ? Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo)/ Nikola Żurawska (Lechia Gdańsk) 6:4 6:7 10:5
Finał
Paulina Mattik (Lechia Gdańsk)/Anita Szepelska (UKS Return Łomża) ? Nikola Polito/ Agata Szczęsna (KT Jakubowo Olsztyn) 6:3 2:6 10:6


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę