Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zaproszenie na spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta Łomża Beniaminem Doboszem 14.10.2011r.

Zaproszenie Rada Izby serdecznie zaprasza przedsiębiorców – członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej na spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta Łomża Beniaminem Doboszem oraz Przedstawicielami Wydziału Centrum Obsługi Inwestora: Naczelnikiem Wydziału panem Waldemarem Matkowski i Głównym Specjalistą Panią Małgorzatą Puchała. Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie ważnych spraw dotyczących przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się dnia 14.10.2011r. (piątek), o godz. 18:00, w Restauracji „Na Farnej” w Łomży. Zapraszamy!

Edyta Gawrych
cz, 06 października 2011 14:46
Data ostatniej edycji: cz, 06 października 2011 14:47:39

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę