Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

: : : : : : autor : : : : : :

Witam serdecznie na mojej stronie. Moja przygoda z fotografią  rozpoczęła się ok 10 lat temu - gdy jako student geografii  UW;  zbierając materiały do pracy,  penetrowałem bezkresne biebrzańskie bagna. Zafascynowany biebrzańską przyrodą, krajobrazem oraz ludźmi tam żyjącymi  coraz częściej zabierałem ze sobą aparat - nie rozstaje się z nim do dzisiaj. Wychowałem się jeszcze na fotografii analogowej więc  troche z sentymentem wspominam nocne ślęczenie przy czerwonej żarówce w ciemni czy zapach odbitki wyjętej z utrwalacza.  Aktualnie pracuje głównie na sprzecie cyfrowym ale dość często zabieram ze sobą jeszcze starego, poczciwego  STARTA 6x6 Moje prace można było zobaczyć na kilku wystwach indywidualnych: BIEBRZA - 2000 - I Międzynarodowy Festilwal Filmów Przyrodniczych w Wiźnie SĄSIADOM - 2001 - Łomża  Galeria Bonar WIEJSKA OPOWIEŚĆ - 2002 - Łomża - Galeria Pod Arkadami CZTERY RAZY RADZIŁÓW - 2004 - Łomża -  Galeria Pod Arkadam SCENKI PROWINCJONALNE- 2006- Łomża  - Galeria pod  Arkadami Brałem również udział w kilku wystawach zbiorowych w ramach Klubu Fotografików Łomżyńskich. Krótką recenzję ostatniej wystawy Możecie zobaczyć na tutaj

Kontakt: kom. 0501 802 993 e-mail: zfolga@wp.pl
www.folga.eu
 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę