Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Fadomu już nie ma

5 listopada 2004 roku wykreślone zostało z Krajowego Rejestru Sądowego po zakończonej upadłości Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych „FADOM” w Łomży. Proces upadłościowy przedsiębiorstwa trwał ponad 9 lat.


Aktualnie Wojewoda Podlaski jest organem założycielskim dla 30 przedsiębiorstw państwowych, z których 26 prowadzi działalność gospodarczą (w tym 2 w prywatyzacji), a 4 znajdują się w stanie upadłości. Przewiduje się, że do końca 2004 roku wykreślone zostaną z KRS jeszcze 2 przedsiębiorstwa tj. Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych w Suwałkach oraz Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych w Białymstoku po zakończeniu ich prywatyzacji bezpośredniej poprzez sprzedaż.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę