Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Ogłoszony konkurs na logo WPOW

Konkurs na logo Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wcyhowawczej został ogłoszony w marcu 2010 roku

Jest to konkurs o charakterze otwartym. . Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku WPOW. Znak ten będzie wykorzystywany na plakatach, papierze firmowym, stronie internetowej itp wydawanych przez naszą placówkę. Do konkursu zaprosiliśmy dzieci, uczniów łomżyńskich szkół podstawowych klas IV-V. Logo ma być wykonane w dowolnej technice plastycznej na kartce o formacie A4. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę rzeczową. Oceny projektów dokonają wychowawnkowie i kadra WPOW. Rozstrzygnięcie konkursu już w maju!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę