Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

FESTYN ZDROWIA

 

Dnia 7 kwietnia 2009 w Naszej Szkole odbył się Festyn Zdrowia. Licznie przybyłych gości witali nasi uczniowie przy przygotowanych tematycznie stanowiskach.

Odbyły się prezentacje dotyczące zdrowego stylu życia, apiterapii, pokazy masażu, pomiary ciśnienia i stężenia glukozy we krwi.

Na sali gimnastycznej zorganizowano turniej tenisa stołowego dla osób niepełnosprawnych. Zwycięzcom wręczono dyplomy i nagrody.

O godzinie 12 dźwięk nadjeżdżającej karetki zebrał wszystkich obecnych na boisku szkolnym. Ratownicy medyczni przygotowali symulację wypadku samochodowego, z instruktarzem pierwszej pomocy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Iwona Puciłowska
wt, 19 maja 2009 09:23
Data ostatniej edycji: wt, 19 maja 2009 11:14:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę