Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Warsztat Terapii Zajęciowej

Zbigniew Biernacki pon, 20 listopada 2006 14:49

Warsztat Terapii Zajęciowej działa na podstawie Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. O Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej oraz Zatrudnianiu Osób Niepełnosprawnych ( Dz. U. nr 123. poz 776 z późn. zm.) oraz na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2004 r. w sprawie warsztatów terapii zajęciowej (Dz.U.nr 63.poz. 587).

RADA PROGRAMOWA WTZ

Zbigniew Biernacki nie, 19 listopada 2006 19:48

Rada programowa jest ciałem zarówno ustawodawczym, jak i wykonawczym w warsztacie. Rada powinna zbierać się najczęściej (nie rzadziej niż raz w miesiącu), jak to jest możliwe, a spotkania winny mieć charakter cykliczny. Działalność rady programowej powinna mieć charakter zespołowy.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę