Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Migawki z Gościńca 2005.

mm nie, 17 lipca 2005 11:35

Tysiące łomżan śpiewało „Jestem kobietą” na koncercie Edyty Górniak - mamy zdjęcia

mm nie, 17 lipca 2005 01:39

Edyta Górniak – jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza polska wokalistka zaśpiewała w sobotni wieczór na łomżyńskiej muszli. Koncert zwieńczył imprezę o nazwie Gościniec Łomżyński od dwóch lata organizowaną w mieście. Przeszło półtorej godzinny występ Edyty Górniak ściągnął w to miejsce prawdziwe rzesze mieszkańców Łomży i regionu. Sama Edyta mówiła, że na koncercie i w Łomży czuje się wspaniale, i że „teraz to trochę jej rodzinne ziemie...”

„To mój pierwszy koncert przed łomżyńską publicznością” mówi Edyta Górniak

mm pt, 15 lipca 2005 09:53

Mirosław Robert Derewońko: Kiedy myśli Pani o Łomży, to...? Edyta Górniak: Łomża kojarzy mi się z większością osób, które kocham i które dziś stanowią moją rodzinę naturalnie. Z narodzinami naszego syna oraz z życzliwością i bezinteresownością ludzi, która szczęśliwie zdominowała w mojej pamięci przykre sytuacje, które nas dotknęły.

Regulamin konkursu na jelenia z pieczonego ciasta

cz pon, 11 lipca 2005 12:56

Konkurs, jako element imprezy „Gościniec Łomżyński”, ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich mieszkańców Łomży i okolic. Celem konkursu jest próba promowania lokalnych tradycji kulinarnych poprzez związanego „herbowo” z naszym miastem jelenia.

program

mm pon, 11 lipca 2005 11:19

16 lipca 2005 (sobota) Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży o rganizuje festyn GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę