Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Otwarcie nowej siedziby firmy

Radosław Gerłowski śr, 26 września 2007 19:14

Pamiętna data w historii naszej firmy. 20.07.2007 oficjalne otwarcie sklepu przy ulicy Zjazd 13.

Szkolenie firmy Venga

Radosław Gerłowski pon, 28 września 2009 08:58

W dniu 25.09.2009 odbyło się szkolenie zorganizowane wspólnie z firmą Venga producentem lakierów i olejów do podłóg marki Hartzlack. Uczestnicy szkolenia mieli również okazje do wspólnej zabawy w paintball na fortach w Piątnicy.

Letnia impreza integracyjna

Radosław Gerłowski śr, 27 sierpnia 2008 17:08

W Czerwcu 2008 zorganizowaliśmy szkolenie dotyczące kładzenia mas szpachlowych połączone z pływaniem gondolami wzdłuż Narwi.

Pokaz nowego odkurzacza przemysłowego firmy Bona

Radosław Gerłowski cz, 02 marca 2006 00:12

W dniu 28.02.2006 w naszej firmie został zaprezentowany nowy odkurzacz przemysłowy firmy Bona. Wraz z systemem antystatycznych materiałów ściernych szlifowanie podłóg staje się praktycznie bezpyłowe. Odkurzacz ten spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony parkieciarzy.

Sierpniowa impreza integracyjna

Radosław Gerłowski pon, 08 sierpnia 2005 21:53

Powoli stają się tradycją wspólne spotkania łomżyńskiej branży parkieciarskiej. Niniejszą imprezę nasza firma zorganizowała wspólnie z firmą Bona - wiodącym producentem lakierów do podłóg drewnianych.Charakter spotkania był czysto rekraacyjny. W niesamowitej scenerii łomżyńskich fortów połączyliśmy lekcję historii z nauką strzelania i inne przyjemności...zapewnione przez gospodarzy Jędrusiowej Zagrody.To spotkanie było miłym przerywnikiem w trudach codziennej pracy.

Szkolenie parkieciarzy

Radosław Gerłowski pon, 14 lutego 2005 14:15

W dniu 12.02.2005 roku firma P.H.U. Gerłowski zorganizowała szkolenie w zakresie klejenia, lakierowania i bejcowania podłóg drewnianych. Na miejsce szkolenia wybrano salę wykładową w Cechu Rzemiosł Różnych w Łomży. Po części oficialnej uczestnicy udali się do gospodarstwa agroturystycznego w Jędrusiowej Zagrodzie w Piątnicy. Czekało tam na nich ognisko i poczęstunek. Wspólnie spędzony czas był okazją do wspomnień i chwilą relaksu od trudu codziennej pracy.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę