Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

O mnie

Nicole nie, 24 stycznia 2010 20:24

Witam serdecznie! Mam przyjemność zaprosić Państwa do mojego nowoczesnego, pełnego miłej i ciepłej atmosfery salonu kosmetycznego. Salon "Nicole" jest rezultatem mojego zafascynowania pielęgnacją urody i estetyką ciała już od najmłodszych lat, a zawodowo od blisko piętnastu. Moje klientki cenią mnie za profesjonalizm, efektywne zabiegi, wysoki poziom usług, przywracanie im radości życia i harmonizowanie sił witalnych. Za klucz do mojego sukcesu uważam indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb, stosowanie wysokiej jakości środków pielęgnacyjnych i innowacyjnych zabiegów z użyciem nowoczesnej aparatury. Oferta mojego salonu ciągle się poszerza, gdyż zawsze poszukuje nowych wyzwań, systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje na warsztatach szkoleniowych i kongresach. Jestem przekonana, że wybrane usługi w moim salonie oraz stosowane kosmetyki spełnią Państwa oczekiwania. Elżbieta Szulc Twoja kosmetyczka

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę