sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mechanik

polećcie dobrego, który zna się na silnikach diesla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik

dobry mechanik do diesla w lomzy ??? powiem ze tez szukalem dlugo i nikogo takiego nie znalazlem...ale moge polecic diagnoste od diesli pawel z tykocina 502749999, jezeli problem z autem jest skomplikowany pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik

Polecam Pana Radka "AUTO NAPRAWA" ul. Polowa w Łomży, spec od diesli tel.503080175 lub 86-2166831

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik

dziękuję za info, potrzebuję specjalisty do oceny i ew. regeneracji wtryskiwaczy, a na stacji przy pogotowiu zajmują się takimi rzeczami, wie ktoś może, bo chyba nie robią tam tylko przeglądów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik

W BOSCH Service za prymą sprawdzą Ci komputerowo działanie wtryskiwaczy, z tego co pamiętam kosztuje to 80 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik

wiesniaki na dieslach jezdza, i co kazdy grosz licza a potem w serwisie i tak te pieniądze zostawią !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik

jak bys wiedzial ELop to wszystkie mieszczuchy pochodza z wsi a a lomza to dopieru wiocha... wsie sie rozwijaja a lomza tak ja kiedys byla szara tak i dalej jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik

Z własnych doświadczeń mogę Ci polecić sprawdzony serwis Porsche. Korzystam z ich usług od kilku lat i jestem zadowolona. Jeździ mi się dobrze, auto spisuje się na drodze, nie zalicza usterek. Czego chcieć więcej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org