wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Widzę że poprzedni temat usunięto?
Pewnie ze względu na niektóre posty poniżej jakiego kol wiek poziomu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

za to Ty spamujesz swoimi linkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Myślę, że znacznie lepszym posunięciem, zamiast usuwania takich tematów, byłoby banowanie 'użytkowników forum kulturalnych inaczej'. To tak w formie podpowiedzi dla Admina tego forum. Ta strona to miejsce 'publiczne'. Nie tylko dorośli tu zaglądają. Nie tylko pełnoletni potrafią czytać. A nawet Ci co potrafią nie koniecznie muszą chcieć czytać... co niektóre rzeczy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

zamknąć ryje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Czesio oto szczyt chamstwa!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

no i ch*j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

tak tez zauwazylam ze jest tu chamstwo i tyle. i niestety chamstwo prowokuje chastwo sama dalam sie wciagnac.
napisalam nowy temat o tym gdzie jest tania szkola jezykowa w lomzy i zamiast uzyskac odpowiedz to zosalam obrazana zebym najpier nauczyla sie polskiego tylko nie mam pojecia po czym ktos stwierdzil ze nie umiem pisac?? akurat ja bardzo zwracam uwage na bledy w pisowni. potem zalozylam nastepny temat i znowu odpisano nie na temat i to jest jedna i ta sama osoba zezowate szczescie. nie wiem co on ma na celu zachowujac sie tak. zaproponowalam mu spotkanie w rzeczywistosci. nie wiem gdzie napisac zeby tem czlowiek nie mogl sie wypowiadac na moje tamtaty?? strasznie dziwny typ lubi obrazasc powiedzial ze jestem gowniara a on kim jest??? albo gowniarzem albo jakis chory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

panda 19833 a czy obrażając zezowate szczęście nie zachowujesz się chamsko???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-01-12 22:13

pojeby normalnie pojeby.
czlowiek sie pyta na powaznie a ktos se jaja robi.
masz ochote jechac do anglii?? to ********** ja chce sie uczyc w polsce jezyka i tu pracowac. i jak ma ktos zamiar pisac jakies pierdoly nie na temat to niech ie nie wypowiada wogle

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 07-01-12 22:18

panda19833, W OGÓLE to najpierw naucz się języka polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!


Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-10-11 10:46

CZESC MOZE KTOS WIE GDZIE MOZNA ZNALESC SZKOLE DLA DOROSLYCH PO PODST.ALBO GIM.DO KTOREJ NIE TRZEBA CHODZIC CO ZAJECIA. A NAUCZYCIELE NIE MAJA NIC PRZECIWKO TEMU?? I OCZYWISCIE NIE TRZEBA SIE UCZYC ZA MOCNO??? CHRAODZI TU KONKRETNIE O PRACE I WIADOMO ZE CZLOWIEK NIE MA ZA DUZO CZASU NA NAUKE.
W NIEKTORYCH SZKOLACH ZAOCZNYCH NAUCZYCIELI NIE INTERESUJE ZE CZLOWIEK NA PRACE W WEEKEND I NIE ZAWSZE MA KIEDY PRZYJSC NA ZAJECIA A CO MOWA O OSTRYM UCZENIU SIE.
BARDZO PROSZE O POMOC .Z GORY DZIEKI


Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-10-11 10:57

WESZLAM NA ICH STRONE ALE NIE MOGE ZNALESC NIGDZIEJ CZY MOZNA TAM ISC PO GIMNAZJUM

Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-10-11 10:59

JA NIE NAPISALAM ZE BEZ CHODZENIA I NAUKI ALE ZEBY NAUCZYCIELE NIE PRZYWIAZYWALI WAGI DO CZESTEGO OPUSZCZANIA ZAJECIA. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM maruda

Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-10-11 11:03

I WYOBRAZ SOBIE ZE JEST TAKA SZKOLA TYLKO DLA MNIE ZA DALEKO I ZA DROGO. TO SIE NAZYWA SZKOLA EKSTERNISTYCZNA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-01-12 17:52

ty zezulcu
do zezowate szczęscie
masz cos do mojego polskiego??
a tez musiualam napisac nie na temat tam gdzie jest tego padalca pelno.

Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-01-12 13:11

ZEZOWATE SZCZESCIE TY ZEZULCU GLUPI ja to takich szmat jak ty nie mam szcunku tez a twojego malego chu++ja nie chcialbym nawet kijem dotkanac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

no i strzeliłaś sobie w kolano !

NO COMMENT !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

chamstwo....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Znów bryluje &zonk czyli zezowate szczeście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

hahaha:):)
wiśnia urzekła mnie twoja głupota !!!!!
dla ciebie mogę być kim chcesz , wymyśl jeszcze coś weselszego , kop dalej w tematach z przed kilku lat, może coś wreszcie do ciebie dotrze?:)

//////////////////


tylko zdecyduj się jak piszesz czy ja to zezowate szczęście czy maruda a może św Mikołaj ?

ot, i masz dalej problem życiowy ,dziewczyno gdyby nie te ploty smutny byłby twój świat:)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

wiśnia, urzekła mnie twoja głupota, -)

kobieto ty dalej sobie pisz w tematach w których \" brylujesz \" i się spełniasz :):):

Temat:: Nowy prezes PKS Łomża! Nowa nadzieja powiało świeżością
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=666672&t=666672

DURNAŚ tY KOBIETO !!! hahahaha

Autor: Wisienka123 (---.elomza.pl)
Data: 29-05-14 18:20


ahahahahahahahahahaha weź spadaj stąd z tymi po*ebanymi tematami społeczniaku i konfidencie. wkurzające jest \"anonimowe\" wypowiadanie się w takich tematach na forach - idź i im powiedz prosto w twarz!!!!
!!!!!! a nie nam tu klimat psujesz w poważnych tematach o kebabach, używakach, solariach i fryzjerkach


DZIEWCZYNO , CZY TYLKO TAKIE TEMATY CIĘ INTERESUJĄ ? :):):)



tak sobie czytam twoje wypociny i widzę, że bez plotek twój świat nie miał by racji bytu :)
kobieto, chłop cię zostawił a ty tu bo NIDGY cię całe dnie spędzasz, by znaleźć jelenia czy kłótliwa babo, szczęścia zezowatego szukasz ??? HaHaHa !!!

kobieto, ja cię tylko punktuję ( i mam z ciebie dobrą polewkę :):):);)
mogę być i św Mikołajem - nie zmienia to faktu, że jesteś KŁÓTLIWĄ ZRZĘDĄ !!!

nie zniżam się do twojego poziomu bo NIGDY cię nie obraziłem i nie używałem jakichkolwiek pomówień , sama swoimi postami się kompromitujesz , coś ktoś gdzieś głupiego napisał a ty powielasz głupoty dalej hahahah

zakładasz jakieś głupkowate tematy dziewczyno i póżniej się z tego wycofujesz !!!!
zastanów się nad sobą i psyche ci siada ???
chłop cię zostawił? nie dziwota , taką zrzędę !!!!!

idż kobieto jak niby wierzysz w boga, wyspowiadaj się i zmień nastawienie do życia :):):):)

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=601369&t=595988








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

I believe that the information The Password Game you share, it will bring a lot of value to the readers and I hope that they will absorb the good and useful things.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Zamiast się wyzywać na forum poprzepychajcie się na argumenty. Wyzwać kogoś jest prosto ale rzucić logiczny argument to już sztuka.


Masaz Kielce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Naprawdę nie jest tak źle. Pamiętajmy aby każdy miał kulturę wypowiedzi. Wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami choć mamy czasami różne poglądy. Nie ma sensu się o nic wyzywać czy sprzeczać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Thank you for this useful information bitlife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wulgaryzmy i chamstwo na forum!

Wspaniale jest brać udział w dyskusjach ze wszystkimi. Uważam, że tematyka była różnorodna i wciągająca. Z pewnością każdy będzie nim zachwycony snake io

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org