piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pies

Zginęła suczka Shih tzu a raczej ktoś ją ukradł spod sklepu lidl. W domu czeka na nią zrozpaczona dziewczynka.Może ktoś widział całe zajście? niech da znać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

może jakaś kamera to zarejestrowała ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

tam jest jedna kamera, a pies jest ciężko chory,bierze drogie lekarstwa i nie może przebywać z małymi dziećmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

masakra ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

zawsze na jakiegoś psa czeka zrozpaczona dziewczynka lub chłopiec, ciekawe.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

i jeszcze są chore...a i te leki...
...ale żal...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

Czeka zrozpaczona dziewczynka, ale pies z dziećmi przebywać nie może. Te drogie lekarstwa chyba dla kogoś innego są tu potrzebne :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

Pies się znalazł,bo dziewczynka już wyzdrowiała a pies jeszcze się leczy, niestety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

Tak tak albo zrozpaczone dziecko albo piesek chory i przyjmuje leki, słaby argument jak ktoś zaj**ał psa to nie wzruszy go historyjka o tęskniącym dziecku czy chorobie ;-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

leki z zasady są drogie,
dzieci bardzo często płaczą po stracie psa, przecież na swój sposob kochają go, inna sprawa, że na dwór z psem wychodzić się nie chce, stąd też lidl i pies pod sklepem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

matko co za ludzie zeby nawet psy kraść !

martynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

A jeszcze głupsi by zostawiać rasowe psy uwiązane pod sklepem...to tak jakby zostawił tabliczkę weź mnie za darmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

ja swojego zostawiam i nikt jeszcze nie ukradł nic na to nikt nie poradzi że jest zakaz wprowadzania psów do sklepu

martynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

Zawsze jest ryzyko, że małego, rasowego pieska ukradnie ktoś kogo nie stać na kupno. Na pewno na przeciętnego kundelka nikt się nie skusi.
Znam przypadek, kiedy kilka lat temu dzieci spod sklepu odwiązały ze smyczy pięknego pekińczyka i przyprowadziły do domu. Niestety po dwóch miesiącach znudziło się wychodzenie na spacer i pies trafił do schroniska. Po takim czasie nikt go nie poszukiwał i po dwóch tygodniach pies poszedł do adopcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

Możesz spać spokojnie ,nikt Cię nie porwie-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies

Nikt go nie ukradł, ten piesek siedział przestraszony w sklepie Lidl pod koszami z ciuchami. Widocznie wszedł do sklepu za właścicielem. Trzeba pilnować swojego pupila! A nie zaraz pisać,że ktos ukradł...

W życiu piękne są tylko chwile ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org