poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Liroy wyjaśnią dlaczego w polsce powinni zlegalizować marihuanę

http://www.youtube.com/watch?v=fN1ONolFYcw&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Oglądałem, świetny materiał.

http://www.youtube.com/watch?v=fN1ONolFYcw&feature=player_embedded



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Nigdy nie lubiłem Liroya ale przyznam ,że mądrze mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Liroy to jest kawał hu..a ciemnotę wciska. Jego stać na naturalla! A was stać? Chyba tylko i wyłącznie na skuna na sączonego pestycydami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

głupek co ma głupie dzieci...kumpel uczył w gdańsku to mówił...także jak chcecie miec dzieci przygłupy....PALCIE KONOPIE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

A gdzie te dzieciaki co sie śmiały z Jarosława jak mówił , że to konopie? Głupio? Jeszcze dużo wody wiśle upłynie zanim dojdziecie do poziomu by rozumieć prezesa. Ale obawiam sie ze dla wielu bedzie za pozno. Dalej słuchajcie PO i Palikota...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Kolejny mit taki sam jak używanie środków antykoncepcyjnych, one też tam coś szkodzą :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

http://www.wprost.pl/ar/326095/Kora-nikt-jeszcze-nieumarl-odmarihuany-Toinne-srodki-robia-kongo-zmozgu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Bardzo dobry wywiad.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

przepraszam młodych, mój błąd właśnie mam nowy sondaż , że młodzi wolą PIS
<url>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/393333,sondaz-cbos-wiecej-mlodych-ludzi-chce-glosowac-na-pis-niz-na-ruch-palikota.html</url>

Jednak nie jest tak źle jak myślałem! Chce by wróciły czasy z 2006 roku. Wtedy bez kitu było w Polsce eldorado... Nawet dwóch moich znajomych wtedy lekko po 20 roku zycia na 3 dni polecieli na zakupy do USA na 3 dni. To były czasy, bezrobocie bodajże 8%, walka z korupcją, tylko sie pieklili Ci na górze i wrzucali świnie PIS... Ale naród sie budzi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Ja wam powiem jedno głąby kapuściane do potęgi entej. Jak widzę małolata w wieku 14/ 15 lat opalającego lufę..... to się zastanawiam co robią w tym czasie rodzice i czy rodzice wszystko wiedzą o swoich dzieciach!!!!


Mam nadzieje że moje dziecko nie będzie miało styczność z taimi ludźmi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Niech palą jeśli to takie uleczalne i dobre to czemu nie :) kto ma palić i tak pali a kto nie pali to nawet jak zalegalizują to nie zapali każdy ma swój rozum ,tylko czemu nasz wspaniały rząd wszystko tak opodatkuje tylko nie tego i alkoholu ? zamiast akcyzy na paliwo to na % i był by dobry z tego biznes a by nie dotknęło całego narodu tak jak z benzyną lub podatkami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

kiedyś GITARZYSTA ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO marnie skończył przez trawkę, a z RYŚKIEM RIEDLEM to jak było od trawy zaczynał i trawa go zaczyna ...ta na cmentarzu...jeszcze nie daj boże jak ktoś z alkoholem pomiesza zapaść i śmierć...może dilerka tu broni swojego rynku na forum???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Harnaś widać że nie oglądałeś wywiadu. Tam jest mowa o przydomowych hodowlach z których dilerka nie miała by żadnego zysku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

Nie jestem expertem w tych sprawach, być może trawa kupywana jest z jakimiś domieszkami i to one powodują pewne ubytki. Ale powiem Wam że znam dwójkę ludzi co palili w miare regularnie i teraz po kilkunastu moze kilku ładnych latach widać po nich, że wyróżniają sie negatywnie na tle innych znajomych. Tj tak jakby troszke wolniej myśleli, analizowali, takie delikatnie mniejsze IQ. Jak napisalem na poczatku nie wiem czy powoduje to THC czy moze te trawki były jakies nasączone czymś.
Moim zdaniem z trawą jest tak samo jak z alkoholem pod tym katem, ze jak ktos raz na ruski rok skorzysta to nic mu nie bedzie, natomiast jak nie moze bez załóżmy też alkoholu wytrzymać tygodnia dwóch to już zaczyna sie patologia i nalezy zastanowic sie nad wlasnym losem czy szukać pomocy specjalisty...
Zresztą wszystkie używki są g..no warte, a najgorsze papierosy, bo palisz bo musisz, jako tako przyjemnosci niewiadomo jakiej nie masz jak nie zapalisz, gorzej jak nie zapalisz, a kase równo ciągną z portfela. Ktoś mądry kiedyś wpadl na pomysl jak ciągnąć kasę z ludzkich portfeli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

ziom_oka czy trzeba ćpać, być dilerem czy rodzicem dziecka które palii trawę policjantem żeby mieć jakoś wiedzę na ten temat? Mi wystarczy wiedza i stanowisko w tej sprawie każdej ze stron. Ta pani i te panowie co tak chwalą się wywiadach że to tam to są dla mnie oderwani od rzeczywistości. Dla popalnosci i dla kasy wszystko powiedzą i napiszą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liroy: Jestem przestępcą, pale marihuanę

dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org