piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Przeglądam właśnie fotkę.pl i powiem jedno - są na tym serwisie zdjęcia tych osób z Łomży, których bym nigdy nie podejrzewał o to, że wrzucą swoje facjaty na tą właśnie dziecinną stronę, hehe. Jaka ta Łomża mała, tyle tam znajomych twarzy...

Ale i tak trzeba mieć nieźle nasrane we łbie żeby wrzucać tam swoje zdjęcia.

Ach ta dzisiejsza pusta młodzież, wzięli by się za coś pożytecznego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

stary jestli dla Ciebie to dziecinna strona to po co tam wogole wchodzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ostry zj eb z Ciebie:P my czasem wrzucaliśmy tam kogos ze znajomych dla jaj:P ale zeby na powaznie swoje fotki tam umieszczac to nie dla mnie

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

z jednej strony to spoko serwis, przynajmniej mozna kogos poznac i wiesz jak wyglada ... nie trzeba sie domyslac, a i sporo tam znajomych :) twarzy nie tylko dobrych kolegow ale i osob widzianych na miescie z widzenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ja mam tam zdjecia i nie jestem posrana ani moj chlopak i nasi znajomi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiu80: obserwuję ostatnie Twoje posty. ..... Chłopie !! Idziesz jak kiedyś Ptysiu91 na ilość?? Co z Tobą ?? Przejdź na jakość !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

laski z fotki niezle pałkę robią :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

z jednej strony to spoko serwis, przynajmniej mozna kogos poznac i wiesz jak wyglada

No nie wiem. Pewna klientka z Łomży (?) dała zamiast swojej fotki zdjęcie dziewczyny - maskotki koszykarskiej drużyny SPURS, hehe.


ADALL - Ok, postaram się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

rozumiem nie masz konta na fotka.pl nie chcesz dac tam zdjecia tylko wolisz tu anonimowo pokazywac swoja glupote i to w jakim stopniui jestes juz z nia na samym dnie
życzę powodzenia w dalszych działaniach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

a ja mam fotke ;p i wcale sie tego nie stydze ;D

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ja też mam konto na fotce i też jakoś nie widzę zbytnio powodów do większego wstydu. I jakoś nie uważam że trzeba mieć nasrane we łbie aby pokazywać swoje zdjęcia. Każdy pokazuje to co uważa za słuszne, oraz reprezentuje taki stopień kultury i inteligencji jaki jest w stanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

to ze ktos dal nie swoje zdjecie no to co z tego ? moze sie wstydzi swojej twarzy? albo jest niesmiala zeby umiescic swoje zdjecia ?? to tak samo jak twoj niedawny temat "ej ziomy gdzie w Łomży jest URZONT skarbowy" zal ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ja tam tez nie mam nic do tego serwisu fotka.pl, nawet mi sie podoba,
ale jezeli uwazasz ze jest beznzdziejny itp to poprostu tam nie zagladaj :P

Płynę pod prąd, bo z prądem śmieci płyną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

może i dziecinny ten serwis, ale można się często z kozackimi pannami ustawić hehe
mi się nawet udało z dwiema fotomodelkami zaprzyjaźnić i jedną laską, którą co prawda modelką nie była, ale biła większość dziewczyn, jakie znam, na głowę... :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

"zaprzyjaźnić" powiadasz?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

wiadomo ocb LOL

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ja dzieki temu serwisowi poznałem wiele fajnych osób,m.in moja dziewczyne,wiec schowaj Ptysiu swoje zalosne komentarze..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiu i wlasnie takie Twoje zachowanie jest typowe dla zawistnych Lomzyniakow, na ktorych pewnie tez narzekasz.
www.myspace.com - ogolnoswiatowa strona, ktora ma najwiecej wejsc dziennie i najwiecej zarejestrowanych uzytkownikow, ze wszystkich stron internetowych na swiecie(wiecej niz yahoo, google i youtube). Ci ludzie tez "maja posrane" we lbie?

Sorry Ptysiu ale to z Toba cos nie tak.

Sam nie mam fotki.pl ale powodem dlaczego nie zalozylem byli wlasnie tacy ludzie jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

floorek: nie zapomnij o grono.net :)

a na myspace to nawet konto mam...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ale fotka to juz legenda :) grono, sympatia i inne to nowe wymysly.(?)

SaneOne- a masz fotke na myspace? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

"Ale się kur** pokolenie zrobiło, dawniej nie było komputerów i tego typu badziewia jak jakieś ema, fotki, zal.pl itd.
Wejdźcie sobie na tą fotka.pl i dajcie oceny jakimś panienkom, dacie dajmy na to 8 albo niżej, to napiszą do was potem że jesteście tacy i tacy, i wielki żal bo imśrednia spadła.
KUR** istna patologia."

"Serwis wg Was poświęcony lansującym się beznadziejnym ludziom"

"wielu tu, ma tam konto, niektorzy dla smiechu niektorzy na powaznie, krytyka tyczy sie osob takich jak wlasnie (chodze na solarium, nosze rozowe koszulki, jestem armani, dajcie mi 10 bo jak bede mial pozadna srednia to mi mama da na nowe ciuchy, badz tez puste panny na widok ktorych odrazu wiadomo jaka wartosc dla nich w zyciu najwazniejsza a pisza ze brzydza sie takmi jakimi wlasnie sa."

"Czasem sie zastanawiam co trzeba by było zrobić żeby zamknąć wpizdu ten portal fotka.pl który jest zalążkiem wszelakiego syfu, gówna i brakiem jakichkolwiek wartości.

Z moich obserwacji wynika że znaleźć tam jakąś fajną panne graniczy z cudem z tej prostej racji że ten największy chłam najczęsciej jest na stronie głównej"

"Dodatkowo tragiczne jest to że ludzie tym żyją.

Ważna jest ilość komentarzy, ilość znajomych z reala oraz średnia. Ja naprawde nie potrafie zrozumieć czy to daje jakąś satysfakcje czy uznanie wśród znajomych czy coś jeszcze innego. Szkoda mi tych dziewczyn co mają po 6 kawałków komentarzy, zajebistą średnią i one uważają że to jest ich pełnia szczęścia.
Po prostu życze im poznania prawidziwego chłopa który doprowadzi je do porządku a nie badziewia z fotki."



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

tak jak właśnie napisałeś Ptysiu80; powoli i nieuchronnie postępuje w sposób niezauważalny uzależnienie od netu, zacieranie się światów, brnięcie w świat wirtualny. Potem bywają tragedie bo świat realny jest zupełnie inny. Mąż chce zjeść i się wyspać a szef w pracy płaci za rozum a nie za różowe ciuszki i długie paznokcie !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

omfg po co się tak wczuwać w to? :D

florek: mam, ale niewyrazną... a czemu pytasz?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Prawda leży po środku.

Mieć zdjęcia na fotce.pl to nic złego, ale żeby obsesyjnie dawać głosy innym i podwyższać sobie średnią i prosić o głosy... to jest załosne.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiu, ale do czego zmierzasz? Nie masz tam zdjecia ani konta, wiec ten temat Ciebie nie powinien obchodzic. Debilne i zalosne to jest przekazywanie linku do czyjejs fotki i obgadywanie, z kim kto tam jest i jakie sobie ktos zrobil/a zdjecia. To takie bardzo polskie - obgadywanie.

SaneOne- masz jakis nick tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Angel - bardzo dobry post, pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiu80 popieram. Lansowanie się w necie... a co z NORMALNYM życiem gdzie trzeba się wykazać nie tylko fotką czy różową koszulką ?! "Ludzie popaprani przez net"...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Pół biedy, jeśli dziewczę, napisze błyskotliwy komentarz z sensem i z polotem, albo ma 15 lat - można by to porównać z dawnymi "Pele mele", czy "złotymi myślami" o ile ktokolwiek tutaj wie, o czym mowa :D. Ale... do diaska! tam błyskotliwych komentarzy niet! a maski przynależą do panienek w wieku dwudziestu kilku lat! Co taka baba wie o życiu, jeśli podstawowym jej problemem jest brak pochlebnych komentarzy na swój temat lub to, że fotograf niezbyt fortunnie uchwycił jej profil?? Patrzcie i podziwiajcie! Próżność, narcyzm, zadufanie w sobie i co tylko jeszcze! Założę się, że nawet wodę potrafi taka przypalić! Mniemam jednak, iż fajne chłopaki nie poszukują sympatii poprzez fotkę.pl no i chwała im za to! :))

Dobrze Ptysiu80, że zainicjowałeś temat - ostatnimi czasy i mnie kusiło, żeby wyskoczyć z czymś podobnym, albowiem moje doświadczenia minionych dni doprowadziły mnie do podobnych refleksji...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

No moje kolezanki znalazły na fotka.pl zdjęcie mojego nauczyciela:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

sorka ale ode mnie wara ja mam tam fotke a gotowac potrafie prac sprzatac rowniez no i studiuje wiec jako taki rozum mam wiec nie zbierajcie wszystkich dziewczyn do jednego worka bo ja nie jestem rozowa panienka ktora liczy na jak najwyzsza srednia itp patrze w lustro codziennie i wiem jak wygladam i samoocene takze mam prawidlowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

loveley napisał(a):

> sorka ale ode mnie wara ja mam tam fotke a gotowac potrafie
> prac sprzatac rowniez no i studiuje wiec jako taki rozum mam
> wiec nie zbierajcie wszystkich dziewczyn do jednego worka bo ja
> nie jestem rozowa panienka ktora liczy na jak najwyzsza srednia
> itp patrze w lustro codziennie i wiem jak wygladam i samoocene
> takze mam prawidlowa.
>

Skoro tak jest to w porzadku. Chwala Ci za to. Ale ludzi takich jak ty jest tam co najwyzej 5-10%. Reszta to przypadki opisane we wczesniejszych postach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Wejdzie na fotke jakas dziewczynka co ma z przodu plecy z tylu tez i sie bedzie podniecac ze jakis niedomaras z poniatu dal jej 10 omg zal mi tej calej fotki na *** ja zrobili PTYSIU pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Na fotce przynajmniej troche prawdy jest bo tych miśków zamiast zdjęć nie skomentuje - czemu ma to służyć ? Kiedyś poznałem dziewczyne na czacie, zdjęcie mi wysłała itd. Wsio ok aż do spotkania, aż sie za głowę złapałem taka piękna była. Nie żeby wygląd był najważniejszy, ale bez przesady. Moim zdaniem fotka jest ok, konta nie mam, ale może już niedługo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

plaska tez nie jestem :P:P:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

loveley: to daj linka do swojego profilu na fotka.pl

ocenimy...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

bueheheheheh zarty sobie stroisz w zyciu nie dam linka na tym forum nie od tego ono jest, poprostu nie pasuje mi jak wrzuca sie wszystkich do jednego worka i ocenia po okladce, nigdy nie bylam nie jestem i nie bede pusta idiotka zapatrzona w siebie bo nie tedy droga sa wazniejsze priorytety niz uroda, uroda przemija ale to jakim jest czlowiek zostaje i ksztaltuje sie wraz z jego doswidczeniem zyciowym, fotka.pl to portal taki jak kazdy a moim zdaniem to tylko rozrywka nic innego, ja np. nie stawiam innych ocen jak 10 gdyz uwazam ze nikt nie zasluguje na gorsza ocenke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

wstydzisz się?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

SaneOne - a ty byś dał linka jak byś był na jej miejscu ? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

nie wiem... nie jestem na jej miejscu... ale co ona ma do stracenia?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Portalu fotka.pl tez nie lubię... wolę www.pokacycki.fotolog.pl... ;))

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiu, nie rozumiem - żeby przejrzeć zdjęcia z wykorzystaniem wyszukiwarki trzeba mieć na fotce konto (właśnie to sprawdziłam). Więc tak - albo masz i sam jesteś dziecinny, albo przejrzałeś u kogoś, ale skoro to taka dziecinada to po co tam zaglądasz?

Nie mam nic do serwisu, sama nigdy nie czułam potrzeby umieszczania tam mojego zdjęcia, ani tym bardziej czekania na ocenę. Ale skoro ludzie tego potrzebują to niech mają. Co Cię to obchodzi. Zamiast przeglądać 'dziecinne' strony lepiej załóż jakiś kolejny temat na forum.

Pozdrawiam,
Kasia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ja nie rozumiem nie które osoby,naprawdę już wam tak się nudzi lub chcecie zabłysnąć tutaj ? ale i tak nie macie czym. Kto chce ten umieszcza zdjęcia czy na fotka.pl czy na randki.pl albo inne portale, nie każdy człowiek co ma umieszczone zdjęcia tam musi szukać miłości itd. może woli się nudzić już na takich stronach jak fotka.pl i oglądać dziewczyny lub chłopaków niż siedzieć i czytać patologiczne wypowiedzi na tym forum, co 5 temat coś wnosi w życie Łomży i okolic, a reszta to bez sensowne wypowiedzi. Nie chcesz wchodzić na tako i tako stronę to nie wchodź i oglądaj a tym bardziej broń boże nie zakładaj konta bo masz jakiś problem z kompleksami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

lol ty powinieneś mieć kompleksy z powodu znajomości języka polskiego na poziomie 10latka... brawo...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Interesujące , chcesz o tym pogadać ? Pochwalisz się swoimi umiejętnościami 11 latka to może czegoś się nauczę od ciebie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

"nie rozumiem nie które osoby"
"ten umieszcza zdjęcia czy na fotk.pl (...) albo inne portale"
"bez sensowne"
"na tako i tako stronę"
"masz jakiś problem z kompleksami "

sorry... nawet 10 latek nie wymyśli czegoś takiego... LOL

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

I podsumowanie całego wątku:

"świat schodzi coraz bardziej na psy (...) naprawdę nie widzę przyszłości dla tego świata...zajeje nas kurwizm i pedalstwo...a będąc normalnym człowiekiem będziesz skazany na wyobcowanie i potępienie..."

Nic dodać, nic ująć.
Pozdrowienia dla normalnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Albo mi sie zdaje albo jakis czas temu ptysiu sam mial tam fotke... hm... a przeciez takie to dziecinne...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Zdaje ci się. Chyba, że chodzi ci o ptysia91, hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

http://www.fotka.pl/profil/VERSACE09/ hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ale koszmaron

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

no pewnie, że trzeba mieć konto, ale czy trzeba mieć swoje zdjęcie? nie. nie trzeba mieć wogóle zdjęcia, by oglądać takie koszmarony jak powyżej. a konto ma się po to, żeby sobie zycie uprzejmnić zdesperowanymi mało i dużolatami. :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

"http://www.fotka.pl/profil/VERSACE09/ hehehe"

o kur... ale hardkor na dwóch nogach... ostatnio w Yam widziałem podobną typiarę... wygląda jak dwunasta w nocy LOL

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

a moze podacie link dziewczyny jak wam sie podoba ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

i jeszcze jedno jak znajdziecie jakies jajcarskie konto - smieszna albo jakies zajewyczesane to tez konto zapodajcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

podam kilka fajnych:
1. http://www.fotka.pl/profil/xxxblondiixxx/ - mozliwe, że fake, ale świetna...
2. http://www.fotka.pl/profil/Olivia69/
3. http://www.fotka.pl/profil/asior14/

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ojjj chłopaki ale coś z Łomzy dawajcie :D
Wybierzemy łomżyńską miss fotki.pl :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

heheheh chetnie popatrze :P:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

www.kolezankaaa17.fotka.pl
www.19karolina88.fotka.pl
www.agnieszk4a.fotka.pl
www.myonlyhope.fotka.pl
www.SkArrBuS17.fotka.pl
Takie pierwsze z brzega :) Kolejność przypadkowa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

1. www.myonlyhope.fotka.pl -jeżeli chodzi z tym lamusem Sexiboycośtam, to chyba jakaś nienajmądrzejsza :D ale tak z wyglądu to *********...
2. http://www.fotka.pl/profil/xXxOKarolinaOXxX/ - naprawdę ładna... i wysoka!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

A ja uzywam to do zbadania sytucacji plci przeciwnej :)

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiek ma niskie mniemanie o osobach, ktore posiadaja takie strony.

Facebook.com - jedna z najwiekszych obok myspace stron na swiecie o przeznaczeniu takim jak fotka.pl

Harvard
College Network - 41,156 people.

Czy lekko ponad 40 tysiecy ludzi, ktorzy uczyli sie lub wciaz ucza na Harvardzie to tez polglowki? :)

------------------------------------------------

myonlyhope.fotka.pl - zdjecie juz usuniete :)
www.kolezankaaa17.fotka.pl - uczylem sie z nia w zeszlym roku w jednej szkole :) hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiek ma niskie mniemanie o osobach, ktore posiadaja takie strony.

Oczywiście, o większości z tych osób.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=11&t=381388&p=6


No to zaczynam sie po czesci zgadzac z Ptysiem :)

Cytat:

moim zdaniem to jest bezsensu...
i tak niekumam o co kaman..


buehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Powiedz mi jedna rzecz Ptysiu, czemu wiekszosc Twoich postow mowi o tym jacy to inni ludzie sa debilni, chamscy, glupi, prosci.
Wyglada mi na to ze Ty nie robisz nic innego tylko siedzisz i calymi dniami szukasz potwierdzenia jaki to swiat jest brzydkii paskudny a Ty jestes jedynym ktora to widzi i musi sie podzielic swoimi zlotymi myslalmi z calym swiatem.

Ja nie mialem nawet pojecia ze taki portal istnieje, ale jak przeczytalem ten watek to zajrzalem sprawdzic o czym Ty wlasciwie piszesz? No i wlasnie tez mnie zastanowilo to, ze trzeba miec wlasne konto u nich zeby w ogole kogokolwiek ogladac?

No wiec skoro to jest taka bzdurna strona doumentujaca upadlosc rodzaju ludzkiego, to po co:
1. Szukales w ogole takiej strony?
2. Wszedles na nia?
3. Zalozyles konto?
4. Korzystasz z tej strony (ogladasz ludzi)?

A pozniej umieszczasz watek w ktorym mieszasz tych ludzi z blotem i wysmiewasz.
Nie wnikam czy to sensowne ze oni tak umieszczaja te fotki.

Poswiecasz tyle czasu, na to zeby popodgladac tych ludzi, a pozniej sie z nich smiejesz.
Jedyne co masz nam do powiedzenia to to, ze dookola zyja same "buraki", prostaki, idioci, zalosne barbie itd.

Nie chce cie urazic, ale mnie sie wydaje, ze Ty masz wiekszy problem niz cala ta szara masa ludzi ktorzy Cie tak irytuja.
Problem z samym soba.
Zamiast tyle siedziec w sieci i wyszukiwac dowodow upadku ludzkosci, chyba lepiej poswiec troche czasu tylko dla siebie

pozdrawiam
i licze ze w koncu przeczytam cos rzeczowego, a moze nawet wesolego Twojego autorstwa

PS. Takie notoryczne obgadywanie ludzi to tez nie jest ladna cecha....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Fotka.pl to idealne miejsce na znalezienie szmulka:-) J to nazywam oferta matrymonialna w wersji normalnej, badz tez ktos ma problem z samym soba czy jest piekny czy brzydki :-) i taka strona podbudowuje go na duchu..... osobiscie uzywam tej stronki ale jak to facet...wiadomo do czego

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Do wszystkich obrońców Fotki.

A co powiecie na to:
http://www.fotka.pl/profil/xaniax1990/

Zwróćcie uwagę na wiek. I pomyśleć, że one robią to po to by mieć jak najwięcej "dyszek"...
Dla mnie żenada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Temat dno !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

:) Powiem wam tyle ! Fajne dziewczyny są na fotce ;) Autor Tematu zasługuje na tosta z sianem . i jak napisał abT temat dno ! i tak ci co chcą to i tak będą zamieszczać zdjęcia tak samo czy na fotce czy na gronie.net itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

zdaje mi sie czy ptysiu mial tam fotke tylko ja usunal jak ktos z forumowiczow ja znalazl i wysmial?:)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

acha bo ten ptysiu to jest chyba tamten ptysiu co? bo jakos mi tak pasuje...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiu80 a Ptysiu91 to wogule dwie inne osoby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

na fotce jak wszedzie do okola sa i fajne dziewczyni ( no i faceci) jaki i wybryki .... przyklad zostal juz podany takie male scier.y i tyle ciekawe czy ich starzy czasem na fotke wpadaja ......te zdjecia to takze dowod na to ze brak administratorow "zdjecia o jednoznaczneuj tematyce :P wszystkie adminy to du.y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

http://www.fotka.pl/profil/IneedYouSomuch/?z=6163826





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

a ja nawet jakbym chciał pooglądać te dziewczyny to pokazuje mi się coś takiego:
Error loading stylesheet: (null)
http://www.fotka.pl/xsl/profil.30.xsl

i **** blada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

a może dyshkami sie powymieniamy ;D? no i słodzia$$Ne komentaRzYKi SoBIeM daMy CIoM :> ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

http://www.fotka.pl/profil/MaRtOoSsiaa/

cytat:
"Czego nie lubię
Hmmm JeSst MaŁo Rz3Czy JaKiCh N!e TrAw!ę....Hmmm :
*JaK !dę Ul!cĄ ! KtOoŚ Na Mn!e TrĄb! aLbOo... JaK ...Gw!zDa...luB ... RoB! TkZ. "KsZy..KsZy..."
*OsÓb... KtÓre OcEn!aJą CzŁoOw!eKa PoO "OkŁaDcE"
*YaK YaK!ś c!uL m! mÓw!, Że P!SsHę JaK PoOkEmOn ... H c! w D !!"



hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ptysiu80... profil mokrebikini

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiu ... wyluzuj, jej własna sprawa czy chce mieć tam zdjęcia czy nie, nic ci do tego, przestań pieprzyć głupoty. Nie chcesz - nie zakładasz, nikt Cię nie zmusza, a reszta jest milczeniem. I uszanuj to, przede wszystkim uszanuj decyzje innych.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

jakie tam szanowanie he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ale co maja te linki wspolnego z tym "...........jaka Łomża jest mała"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Autor: loveley (---.elomza.pl)
Data: 17-07-07 02:07

sorka ale ode mnie wara ja mam tam fotke a gotowac potrafie prac sprzatac rowniez no i studiuje wiec jako taki rozum mam wiec nie zbierajcie wszystkich dziewczyn do jednego worka bo ja nie jestem rozowa panienka ktora liczy na jak najwyzsza srednia itp patrze w lustro codziennie i wiem jak wygladam i samoocene takze mam prawidlowa.

życie to nie poemat, czas skończyć te brednie



samoocena prawidlowa?hmm a czy prawidlowym jest rezygnacja z kolezanek na rzecz faceta?ciekawe ciekawe... przypadkiem ostatnio znalazlam forumowiczke loveley na fotce.pl...ktos chcial linka do jej zdjecia,chyba SameOne?chcesz to masz : http://www.fotka.pl/profil/mloda1308/ :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

moze pokazala bys swoja twarz taka dowcipna jestes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

swoja twarz pokazuje tylko Wisniewski w tvn-ie :P ale czemu nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

http://antyfotka.blogspot.com

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

żałosny temat tak samo żałosne te fotki pewnie i tak 95% którzy się wypowiadają mają konta na tej fotce i są dziećmi Czarnobyla :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

skleic dupy frajerzy nigdy nikogo nie oceniajcie po tym ze ma konto na fotce a jak wam sie nie podoba to zamknijcie z łaski swojej mordy bo juz patrzec nie moge na to posrane forum jak i założyciela tego wątku dla niektórych to polecam stronke żal.pl na pewno sie tam odnajdziecie życze powodzenia w daleszej karierze błazna ptysiu dorogi i zmów sobie kolejną prenumerate grypsów dla frajerów bo ta co ją masz pewnie juz nieaktualna i poza sezonem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Chyba kogos cos mocno zabolalo...

A frajerow to ty sobie szukaj w swoim mieszkaniu hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

No nie wiem czy zabolało czy nie , ale co to za sens ? tak samo bym mogli zrobić anty4lomza.com lub itp i pokazywać wasze beznadziejne posty na cało polskie ;) PTYSIU ty pewnie na zbiorniku masz fotki .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

mysle ze w twoim mieszkaniu znajde więcej frajerów niz w moim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptusiu słońce WAL SIE NA PIZDE I NAWET NIE MRUGAJ!!! :D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Portal dla frajerstwa i lanserstwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

frajerem to jestes ty kurw**o pier** a ty powiedz co sobą reprezentujesz czy masz cos co ktokolwiek chciał by zobaczyc pewnie masz ryj zje**any jak koń po westernie jeżeli miał bys sie pokazac z jak najlpeszej strony jaki swój talent byc pokazał (a i wiedząc ze przyczepisz sie do tego zdania to nie chodzi mi o prezentowanie swojego "talentu" poprzez fotki) bo widze ze sie ciskasz do ludzi którzy nie wstydzą sie swojego wyglądu w przeciwienstwie do ciebie pewnie wszystkie dupy cie olewają bo jestes ciotą z opryszczką na mordzie powiedz mi co ciebie wyróżnia wśród innych ludzi jeżeli nie masz zadnej takiej cechy to znaczy ze nic sobą nie reprezentujesz moim zdaniem jestes zakompleksioną kur** pozdrawiam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Nie cisnieniuj sie tak bo ci zylka peknie internetowy hoolsie...

Napisalem co sadze o tej stronie i tyle. Mam do tego prawo. Ja nie trace czasu na przegladanie profili jakichs niedorozwinietych emocjonalnie ludzi. Ale co kto lubi...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

POPRAWKA zebyscie sie nie przyjebali:

"notoryczne przegladanie profili" hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

a ja mam prawo pojechac cie jak szmate :)) i to wlasnie robie a gdybys nie był takim debilem to bys wiedział ze piszesz o osobach które mają konta na fote a nie o tym portalu przeczytaj sobie imbecylu co napisałes "Napisalem co sadze o tej stronie i tyle" więc pisz co sądzisz o tej stronie a nie o ludziach pfff frajer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Idz sie pochwal swoim kolegom, ze pocisnales komus przez neta.

Buehehe...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

pocisnął bym ci cioto na realu ale po co mi ręce brudzic takim gównem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

No to dawaj do siebie jakis namiar i spotkamy się za torami...

Starczy ci odwagi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

przeczytaj uwaznie co napisałem śćierwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

CyberMass dostales ode mnie 11, rzal mi ludzi z tego idiotycznego portalu, uzytkownicy nk, fotka, pudelek, o2 jak dla mnie majo zerowy iloraz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

ty jasiu musisz miec bardzo wysoki przestan grac niedorozwiniętego debila mysle ze jestes niegłupim kolesiem tylko zajebiscie ci sie nudzi skoncz juz tą błazenade i wróc do żywych umysłowo :)) wiesz na tlenie to kilka milionów ludzi ma konta bo to tylko konta e-mail i jak dla mnie to w tym momencie sie zbłaźniłes mi żal takich ludzi jak ty ciekawi mnie czy bys sie tak wypowiedział przy mnie na realu o nk itp. wiem ze to co pisze niedotrze do twojej zakutej pały ale mimo to postanowiłem sobie to napisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

No to dawaj do siebie jakis namiar i spotkamy się za torami...

Starczy ci odwagi ?


No i jednak zero odzewu. Dałeś ciała.

Spodziewałem się tego. Znam takich ludzi jak ty - mocni ale tylko na necie, w realu już się nie wychylają tylko przechodzą obok ze spuszczoną głową...

Nie odpisuj, bo nie będę już tracić więcej czasu na jakieś pokemoniarskie przepychanki na tym śmiesznym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.fotka.pl... czyli jaka ta Łomża mała :)

Ptysiek zaspałeś coś

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org